החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים

Aviko

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שגם כל החרדים מרוצים מזה.

ישנם הרבה חרדים שכן רוצים ללמוד מדעים ואנגלית.

לפי דעתי, החוק הזה רק יפגע בהם יותר מאשר יגן עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יקרה עם אתאיסטים כמוני? יכלאו אותנו בכלא? ::) (אפשרי לחלוטין במדינה חרדית :-X )

אתה ממש אנטי דת, יש לי הרבה דברים להגיד לך ואני אחסוך, כי חבל על הזמן שלי ושלך.

הם מתעלקים על הכסף שלנו, מה זה השטויות האלה דורי?

אתה מוכן לקנות למישהו כל פעם מה שירצה רק כי הוא רוצה? לא? כך חשבתי, גם אני לא!

יגן? ממה בדיוק?

אז אני מבין שהדוסים שלנו בדרך להפוך לכת האמיש? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

חשבתי שהבהרנו שמי שלא יודע, אז שלא ידבר.

ישנם חרדים שאינם לוקחים כסף מהמדינה, כי הם לא מאמינים בקיומה (כמו שהם לא נותנים כסף הם מצפים גם לא לקבל).

אלה שכן לוקחים, והם הרוב, הם כן מאמינים בקיומה של המדינה והם משרתים בצבא.

אולי הם לא עובדים, אבל נשותיהם כן (טרנד חדש).

לא יפה לזלזל כל כך במגזר מסוים, בכל מקום יש את הרע ואת הטוב.

משרתים בצבא?! איפה אתה חי???

אם חרדי לוקח כסף מהמדינה ואישתו עובדת בשבילו סימן שהוא לומד בישיבה, כלומר מקבל פטור מהצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כאלה מכלילים שזה לא יאמן.

זה כבר על סף גזענות.

כל החרדים אותו דבר? רואים שאין לכם שמץ ושבחיים לא יצא לכם להתחבר לחרדי.

כל המשפחה של אמא שלי חרדית, ואחי חוזר בתשובה (שאם היה לכם קצת שמץ בענין הייתם יודעים שחוזר בתשובה נחשב יותר חזק מחרדי)

בקיצור, אף אחד מהם לא פרזית, כולם מגדלים משפחה ועובדים, מקימים להם בתים לתפארת, וכן, לא כולם שולחים את הבנים שלהם לצבא.

דוד שלי היה קרבי והוא חרדי, הבן שלו ממש מתחזק ולומד בישיבה, שהוא יהיה גדול לא בטוח שהוא ילך לצבא, אבל הוא גם לא ישב בבית וילמד כל היום.

התפיסה החרדית הטהורה היא אין לחם אין תורה

לבני נוער שלמדו בישיבות ולא למדו "מקצועות חול" יש מן תיכונים אקסטרנים מיוחדים שמלמדים מקצוע, לרוב זה בתחום המחשוב וההנדסה.

אז תפסיקו להכליל ולהגיד שכל החרדים הם פרזיתים אוכלי חינם, כי המושג אצלכם בחיים נראה כי ניזון רק מהתקשורת החילונית במדינה.

עכשיו שכתבתי את כל אני רואה שיש כמה הודעות חדשות, אז אני אתייחס אליהם.

הם לא ניזונים מהכסף שלכם, תרדו מהעץ.

רוב הישיבות החדשות שנבנות היום ממונות ע"י תורמים מארצות הברית.

מה הקשר אנטי דת? כי אתם משמיצים למרות העובדות ולמרות שאין לכם מושג, ולא משנה מה יגידו לכם תמיד תחשבו באותה דעה.

והמדינה לא הופכת להיות חרדית, ההפך.

לכן יש שיטת לימוד חילונית, ושיטת לימוד חרדית.

וככה אף אחד לא מנסה להשתלט על השני.

ובעוד החרדים מתעסקים בשלהם, אתם רק מנסים לחפש איפה השיטה החרדית לא בסדר ואיפה צריך לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

j0n1, באמת, WTF?

הם ישראלים כמוני וכמוך?

שילמדו מתמטיקה ואנגלית כמוני וכמוך.

ואם הם לא רוצים- למה שנמשיך לממן להם את הלימודים מכיסו של משלם המיסים?

הם לא עושים צבא

הם מקבלים קצבאות ענק והנחות ענק בכל הנוגע לתשלומי מחיה. ולמה? כי הם לא מפרנסים בעצמם את המשפחה שלהם. ולמה? כי הם לא יוצאים לעבוד.

ולמה? כי הם דתיים. ככה שבסופו של דבר הם שואבים ושואבים כסף, אבל תועלת כלשהי למדינה הזו, בניגוד אפילו לחיים ביטון, העארס ההוא מהאינסטלציה, הם לא מביאים.

אני לא אומר שזה תקף לגבי כל אחד ואחד מאלו שנקראים חרדים, אבל זה תקף לגבי רובם. את זה לא משנה מה תגיד, אי אפשר להכחיש. חלק עצום מהם פשוט לא יוצא אפילו לשוק העבודה, משריץ ילדים, וחי על קצבאות.

לא חיים על הכסף שלנו? בטח שכן, אז התורמים מקימים ישיבות, ומי משלם על החזקתן פעילות? אני אתן לך 3 ניחושים.

חוץ מזה שיש גם את קצבאות הילדים, ההנחות שהם מקבלים על ארנונה ועוד דברים, וסעיפים תחת סעיפים תחת סעיפים.

אם מה שאמרת לגבי "אין לחם אין תורה" והמקצועות שמלמדים בקהילה החרדית היה נכון, אין שום סיבה להצעת חוק שכזו. הסבר בבקשה.

אתה קולט שזו נתינת לגיטימציה לגידול של אנלפבתים טיפשים (ולא פחות מזה) שכל מה שהם יודעים וכל מה שיש להם בראש זה דת?

גידול הפנאטים הדתיים הזה בסופו של דבר ישמיד את המדינה, שכן הלחץ הדתי על המדינה יגדל ויגדל.

מדובר פה על נסיגה חזרה לימי הביניים, לא פחות.

אני לא מאמים שחוק כזה מפגר אושר, המדינה הזו מביישת עצמה מרגע לרגע.

ולגבי "המדינה לא הופכת לחרדית"- תפתח את העיניים, תסתכל מסביב.

לא נראה לי שגם כל החרדים מרוצים מזה.

ישנם הרבה חרדים שכן רוצים ללמוד מדעים ואנגלית.

שוב, הכותרת מטעה

החוק הזה לא אוסר על לימוד הדברים האלו באוכלוסיה החרדית, אלא רק מתיר להם לקבל תקציב כרגיל ממשרד החינוך גם אם לא ילמדו את המקצועות האלו (המצב נכון לעכשיו הוא שאם אפילו מקצוע אחד מאלו חסר, אתה לא מקבל תקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשפחה של אמא שלי חרדית, ואחי חוזר בתשובה (שאם היה לכם קצת שמץ בענין הייתם יודעים שחוזר בתשובה נחשב יותר חזק מחרדי)

מה זה חזק מחרדי? הוא יכול להרים יותר משקל? לרוץ יותר מהר? ה-IQ שלו קפץ ב-50 נקודות? ההיררכיה שבתוך הכת הזאת לא ממש מעניינת אותי, למען האמת.

בקיצור, אף אחד מהם לא פרזית, כולם מגדלים משפחה ועובדים, מקימים להם בתים לתפארת, וכן, לא כולם שולחים את הבנים שלהם לצבא.

אה כן? ואיפה בדיוק עובדים כל אותם חרדים שנמצאים בבית המדרש מהבוקר עד הערב? משום מה לא נראה לי שהם עושים משמרות לילה באבטחה.

דוד שלי היה קרבי והוא חרדי, הבן שלו ממש מתחזק ולומד בישיבה, שהוא יהיה גדול לא בטוח שהוא ילך לצבא, אבל הוא גם לא ישב בבית וילמד כל היום.

ברור שהוא לא ילך לצבא. למה שהוא יעשה את זה? הרי רק החילונים הפראיירים צריכים לשרת 3 שנים (אתה קולט כמה זמן זה?? שלוש שנים מהחיים! אפשר לסיים תואר אקדמי בזמן הזה!) בצבא ולהגן על הבן של דוד שלך, שיושב בחדר ממוזג ו"מתחזק בתורה", בזמן שיש חיילים במוצבים לאורך הגבול שטוחנים שמירות 4-4 או עושים מארבים של 72 שעות, כי אין מספיק סד"כ.

הם לא ניזונים מהכסף שלכם, תרדו מהעץ.

אה לא? אז בטח הקצבה החודשית שמקבל כל תלמיד ישיבה מגיעה במשלוח אקספרס מארץ לעולם לא, או כל מקום דמיוני אחר.

ובעוד החרדים מתעסקים בשלהם, אתם רק מנסים לחפש איפה השיטה החרדית לא בסדר ואיפה צריך לתקן.

אם אני משלם על משהו, אני מצפה שהוא לפחות יעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיפשות וחוסר הידע פשוט נשפכים ממך, אני מצטער להודיע.

בדיוק כמו שאמרתי, כל מה שאני אגיד לך אתה לא תאמין כי אתה פשוט אנטי.

אני חי ב2 העולמות ויודע שאף פלג לא מושלם, לכל אחד יש את הפאקים שלו, לכן אני מסורתי.

ושאמרתי חזק יותר, התכוונתי דתי יותר, יותר מקפיד על המצוות.

תפעיל קצת את הראש.

ואני לא מתכוון להתכווח איתך או אם כל משתמש אחר פה עוד, כי זה לא יועיל לאף אחד.

אתה תשאר בעמדה שלך, ואני בשלי.

ושלא תחשוב שניסיתי לשנות את עמדתך בהודעות שלי, בכלל לא.

רק רציתי לפקוח לך את העיניים קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח טוב ג'וני ג'וני, בוא תענה לי על שאלה פשוטה -

למה, אבל למה שחרדים לא ישרתו בצבא וחילונים כן? תן לי את הסיבה הכי הגיונית ופשוטה, מלבד "לחיזוק התורה ולימודי דת", ועובדה שיש כמה חרדים שמשרתים בצבא כפי שאמרת בעצמך, אז מה מונע מאחרים לא לשרת?

ואתה יודע מה? סבבה, מצידי שיהיו בורים וחסרי השכלה בכל הנוגע לאנגלית ומדעים, שהיום בעולם הגדול בלי אנגלית אתה פשוט אפס - מאיפה החוצפה לבקש את אותו התקציב כפי שהם מקבלים כרגע? מה הפריע להם זה שהם למדו אנגלית ומדעים מקום המדינה ועד עכשיו? פגע בהם? עשה להם רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נראה כאילו ניסית לשים על העיניים שלו X:

משהו כמו Relig-o-vision

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיפשות וחוסר הידע פשוט נשפכים ממך, אני מצטער להודיע.

בדיוק כמו שאמרתי, כל מה שאני אגיד לך אתה לא תאמין כי אתה פשוט אנטי.

אני חי ב2 העולמות ויודע שאף פלג לא מושלם, לכל אחד יש את הפאקים שלו, לכן אני מסורתי.

ושאמרתי חזק יותר, התכוונתי דתי יותר, יותר מקפיד על המצוות.

תפעיל קצת את הראש.

ואני לא מתכוון להתכווח איתך או אם כל משתמש אחר פה עוד, כי זה לא יועיל לאף אחד.

אז תעשה טוב וR.I.P לפחות בנושא הזה, החרדים כן ניזונים מהכסף שלנו וזאתי עובדה, הם מקבלים הטבות ענק עושים בשבילם הכל והם לא עושים כלום בשביל המדינה, שלא לדבר שבכלל לא מגיע להם שום הטבות, זה שהם חרדים לא הופך אותם לעליונים מעל החוק או מה בגלל שהוא חרדי אז הוא מקבל הטבות נוספות כי הוא "לא יכול לצאת לעבוד" בגלל איזשהו חוק מטופש מהתורה????, ומה כל מי שלא חרדי נחות ממנו וחייב לעבוד בשביל להרוויח את לחמו ולקבל הטבות הרבה פחות משמעותיות???? ממש אבל ממש לא.

צריך להפסיק עם זה מיד, שילכו לעבוד ויקבלו את הכסף שלהם ויש גם חרדים שעובדים ומקבלים את הכסף שלהם וחיים בזכות זה, בזה אני דוגל ולא לגנוז מאנשים אחרים גם ככה העשירים מתעשרים על חשבון העניים פה כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה, אבל למה שחרדים לא ישרתו בצבא וחילונים כן? תן לי את הסיבה הכי הגיונית ופשוטה, מלבד "לחיזוק התורה ולימודי דת", ועובדה שיש כמה חרדים שמשרתים בצבא כפי שאמרת בעצמך, אז מה מונע מאחרים לא לשרת?

ואתה יודע מה? סבבה, מצידי שיהיו בורים וחסרי השכלה בכל הנוגע לאנגלית ומדעים, שהיום בעולם הגדול בלי אנגלית אתה פשוט אפס - מאיפה החוצפה לבקש את אותו התקציב כפי שהם מקבלים כרגע? מה הפריע להם זה שהם למדו אנגלית ומדעים מקום המדינה ועד עכשיו? פגע בהם? עשה להם רע?

אין סיבה!

זאת טיפשות לשמה!

הילדים שלי יעשו 100% גם אם אני אהיה חרדי (מה שלא יקרה)

כמו שאמרתי, אני לא מצדיק אף חשיבה ב100%

ובנוסף גם החשיבה של "אני אשב בכולל והילדים שלי ימותו מרעב"

חרדתי אמיתי שפועל עפ"י חוקי התורה ילך לעבוד ויפרנס את המשפחה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים כן משרתים בצבא, זה רק מיתוס, צאו מזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...