החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים :חוק האוסר על לימוד אנגלית ומדעים

Aviko

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע, לי זה נראה כאילו הם רשמית רוצים להתנתק מהמדינה הזאת וליצור להם אוטופיה משלהם!

יש פתרון! אפשר בהחלט לתת להם מדינה משלהם בתוך הנגב. הם יפסיקו ללמוד מדעים ואנגלית, תחשוב לבד כמה מהם ילכו ללמוד , כמה יהיו רופאים, כמה יחלו וכמה ימותו כי אין מי שיטפל בהם. הם לא רוצים שום דבר במדינה הזאת חוץ מאשר את הכסף שלה ולכפות את התרבות שלהם על כולם (תראו מה קורה בבית שמש, ממש מאפיה!). אני מציעה להתנתק מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונת לחרדים שנולדו במדינות דוברות אנגלית. חלקם מסרבים לדבר עברית כי לדעתם זאת שפה קדושה ומותר רק להתפלל בה.

כל הנקודה כאן שהם רוצים לגדל דור של בורים פאנאטיים על חשבוני וחשבונכם והממשלות לדורותיהן נותנות להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AVIKO, תשנה כותרת

זה לא חוק האוסר, זה חוק שמתיר העברת תקציבים גם לבתי"ס במגזר החרדי והערבי שלא מלמדים את המקצועות האלו (נכון לרגע זה, בי"ס שלא מלמד את המקצועות האלו- לא מקבל תקציב)

כלומר- לא רק שהחרדים גזרו על דורות העתיד שלהם להיות בורים דתיים פנאטיים ומנותקים מהעולם, אלא שזה גם בא על חשבון הכיס של משלם המיסים.

שילכו לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים. הם ציבור שונה והם לא רוצים שיכפו עליהם מה ללמד בבתי הספר שלהם.

תנו להם לחיות כמו שהם רוצים.

אני לא רוצה לשלם מסים!

אני ציבור שונה ומיוחד!

תנו לי לחיות כמו שאני רוצה!

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רוצים. הם ציבור שונה והם לא רוצים שיכפו עליהם מה ללמד בבתי הספר שלהם.

שיחיו כמו שהם רוצים. שיחזרו לימי הביניים.

אבל לא על חשבוני ועל חשבונם של שאר משלמי המיסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא על חשבוני ועל חשבונם של שאר משלמי המיסים!

אשמת הממשלה או מי שבחר בה.

ממשלה שלא מסוגלת להציב את מורל המדינה ואחדותה לפני האינטרס של לשמור על קיומה(שזה בעצם הפוך).

ולמי שלא הבין-

בזה שהיא נכנעת ללחץ המנדט החרדי כל שני וחמישי, היא רק יוצרת עוד פערים בחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם שינוי אני מסכימה איתך, אבל להאשים את הבוחר לא תמיד קל. מה לעשות כשהנבחרים מבטיחים משהו אחד ולא מקיימים? כמו הסיפור עם "שינוי" שהבטיחו נישויים אזרחיים ובכלל הצביעו נגד זה (או נמנעו?). מרמים אותנו וזהו.

שיחיו איך שהם רוצים מהכסף שלהם! לא מספיק שאנחנו משלמים להם על עדר הילדים הפרזיטים שלהם, אחנו גם צריכים לשלם שהם ילמדו "איך שהם רוצים" לבורות ושנאה? שיקימו להם מדינה בנגב וידאגו לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...