האם אתם חוסמים מודעות טקסט? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם חוסמים מודעות טקסט?

marlboro

האם אתם חוסמים מודעות טקסט?  

1564 הצבעות

1. 1. האם אתם חוסמים מודעות טקסט?

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חוסם פרסומות, כל עוד הן לא פופ-אפ מעצבן.

מעולם לא חסמתי פרסומות ולעולם לא אחסום פרסומות, מאחר ואני יודע שזה מודל ההכנסה העיקרי [אם לא היחידי] של האתרים שמשרתים אותי ונותנים לי תוכן חינם.

בניגוד להרבה מאוד אנשים ברחבי העולם [ויותר מדי ישראלים] חשוב לי להמשיך לקבל תוכן חינם. לכן, אני מעדיף לראות פרסומות, כל עוד הן מקובלות, הווה אומר, הקו האדום שלי הוא פופ-אפים או פופ-אנדרים. אם כולנו נחסום פרסומות, או לפחות מחצית מאיתנו, לא תהיה ברירה לאתרים והם יצטרכו לסגור את התוכן למשתמשים משלמים בלבד. תארו לעצמכם שאתם נכנסים ל-YNET/WALLA/NRG או כל אתר אחר שאתם מתעדכנים בו על בסיס יומיומי ואתם מתבקשים לעשות מנוי ולשלם על מנת לראות את התוכן. מעצבן נכון?

נ.ב.

למי שביקש, לא ילמדו אותך כאן איך לחסום פרסומות. ואם מישהו יעשה את זה, הוא יחטוף מבאן, ממני באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם פרסומות. אני לא מרגיש את הצורך לחסום פרסומות ברוב האתרים.

אבל

יש אתרים בהם הפרסומות ממש מעצבנות, ומפריעות לי לקרוא את התוכן. לדוגמה ב-ynet לפעמים קופצת פרסומת מול הפנים (זה לא popup, זה , כך שזה יושב על הטקסט) וצריך להתחיל לחפש את ה-x (אם הוא בכלל קיים...). מה גם שיש פרסומות שמכבידות מאוד על הדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חוסם פרסומות, כל עוד הן לא פופ-אפ מעצבן.

מעולם לא חסמתי פרסומות ולעולם לא אחסום פרסומות, מאחר ואני יודע שזה מודל ההכנסה העיקרי [אם לא היחידי] של האתרים שמשרתים אותי ונותנים לי תוכן חינם.

בניגוד להרבה מאוד אנשים ברחבי העולם [ויותר מדי ישראלים] חשוב לי להמשיך לקבל תוכן חינם. לכן, אני מעדיף לראות פרסומות, כל עוד הן מקובלות, הווה אומר, הקו האדום שלי הוא פופ-אפים או פופ-אנדרים. אם כולנו נחסום פרסומות, או לפחות מחצית מאיתנו, לא תהיה ברירה לאתרים והם יצטרכו לסגור את התוכן למשתמשים משלמים בלבד. תארו לעצמכם שאתם נכנסים ל-YNET/WALLA/NRG או כל אתר אחר שאתם מתעדכנים בו על בסיס יומיומי ואתם מתבקשים לעשות מנוי ולשלם על מנת לראות את התוכן. מעצבן נכון?

מסכים איתך, גם אני חוסם רק פופ אפים וכו'.

נ.ב.

למי שביקש, לא ילמדו אותך כאן איך לחסום פרסומות. ואם מישהו יעשה את זה, הוא יחטוף מבאן, ממני באופן אישי.

לא מסכים, ממש לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל, אתה צודק, גם פרסומות "קדימונים" שאתה מתאר הן מאוד מעצבנות.

לצערנו, בעוד פופ-אפים אפשר לחסום גם ב-IE, אני חושב שקדימונים שכאלה אפשר לחסום רק ב-FF, למי שמשתמש בתוכנות הרחבה כאלה ואחרות.

האם אני צודק?

שוב, אני רוצה להדגיש, אין לי בעיה עם באנרים רגילים, בין אם הם קבועים או זזים איתך וכמובן שאין לי בעיה עם סוג הבאנר: פלאש/תמונה או טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם פרסומות. אני לא מרגיש את הצורך לחסום פרסומות ברוב האתרים.

אבל

יש אתרים בהם הפרסומות ממש מעצבנות, ומפריעות לי לקרוא את התוכן. לדוגמה ב-ynet לפעמים קופצת פרסומת מול הפנים (זה לא popup, זה , כך שזה יושב על הטקסט) וצריך להתחיל לחפש את ה-x (אם הוא בכלל קיים...). מה גם שיש פרסומות שמכבידות מאוד על הדפדפן.

אלה באמת הפרסומות הכי מעצבנות. לא פעם כבר קרה לי הדפדפן קרס בגלל זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוסם את כל הבאנרים באתרים בהם אני גולש על בסיס קבוע, בין אם זה מודעות טקסט ובין אם זה פרסומות צבעוניות (או הכי גרוע-אלה שצורחות בקולי קולות כשמעבירים עליהן את העכבר).

אין כמו גלישה באתר נטול פרסומות-הדפים עולים מהר יותר, צריך לגלול פחות ואין כל מיני פרסומות שתקועות באמצע הדף ומפריעות להגיע לתוכן שאותו מחפשים.

יש אתרים כמו subs-il.com בהם יש יותר פרסומות מאתר, זה פשוט זוועה. בלי לחסום שם 80% מהפרסומות לפחות אי אפשר לגלוש באתר בצורה נורמלית.

אם כבר שמים פרסומות עדיף לשלב אותם בצורה הגיונית בדף ולא לדחוף אותן בכל אינטש רבוע שאין בו משהו אחר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך ילדותית פי כמה. במקום לנסות לראות את הדברים מנקודת המבט של המשתמשים ולחשוב איך אתה גורם להם לחיות בשלום עם הפרסומות אתה נעלב כי הם לא מוכנים לסבול את הפרסומות הצעקניות והמציקות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר נכנסתי לקרא למה הדיון נעול, ופתאום הוא לא נעול :s05: :nixweiss:

כנראה שיש כמה טיפוסי אופי

אם נסתכל על שני הקיצוניים

הראשון בעל קליטה מהירה ויכולת ריכוז גבוהה. הוא רואה את מה שמעניין אותו ולפעמים גם הפרסומת מעניינת אותו והוא מסתכל או נכנס.

הטיפוס השני הנגדי באופן מוחלט, בקושי מוצא את עצמו בדף (כמו סבא שבפעם הראשונה גולש)

ברור שיש עוד טיפוסי ביניים בדרך ולכל אחד מתאימה סביבת עבודה אחרת

אבל למה להתעצבן ולהעליב :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת? אני לא רואה אותן

לא, אני לא חוסם או משהו כזה(וכן אני כן משתמש בFF)

אבל הן הדבר האחרון שמפריע לי בגלישה.

אני לא מדבר כמובן על המקרים הקיצוניים שהבאנר מתחיל לצעוק לי או עולה על כל המסך.

אני פשוט מתעלם מהם ובאמת שזה לא מפריע.

וגם: אני לא מבין מה זה מפריע לאלה שחוסמים, הרי אם הם לא יסבלו את הדבר הקטן הזה, יכול להיות שלא יהיה להם מה לסבול בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...