בלו טאק ומוד לאוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בלו טאק ומוד לאוזניות

IG

Recommended Posts

א. יש בלו טאק מסוים שמומלץ יותר בשביל מוד לאוזניות?

ב. איך אני מפרק את הK81\ K518 (בלי להרוס את הפדים!)?

מי שלא יודע מה זה בלו טאק ומה הקשר לאוזניות, שיעשה חיפוש ולא יגיב. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שפשוט יבדוק בחתימה שלי :)

בכל מקרה, blu-tak זה אותו הדבר. יש כל מניי שטויות כמו Dynamit וכל החרא הזה. בדקתי את כולם פחות או יותר. חוץ מהריח המסריח של חלק והצבעים הפלצניים שלהם אין באמת הבדלים. מי שמבלבל לך בשכל שיש מנסה לעשות עלייך קופה :)

לפרק אותן לא בעיה. את הפאדים תמשוך החוצה פשוט, בלי יותר מדיי כח, חלק חלק, צד צד. אחרי זה תפתח את ה-3 ברגים עם קטן וזהו. משם זה פחות או יותר לגו :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגו של 400 ש"ח ::)

לגבי הבלו טאק- יש משהו מומלץ שלא יסריח לי סתם על הראש?

ואף אחד לא מנסה לעשות עלי קופה... בשביל זה אני שואל פה לפני שאני שואל בחנות ;)

שאלה נוספת: יש חוקים לגבי איפה לשים את הבלו טאק או רק איפה שיש זוויות חדות בקופסא של הדריבר? (במכסה האחורי...)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלו-טאק רגיל תקנה. אם רשום בלו-טאק זה יתאים לך. יש אריזה כחולה עם פס צהוב כזה בדר"כ.

תשים על כל החלק הפנימי של האוזנייה עד לקצה (לא כולל הצדדים כדי שלא יפריע לסגירה) וזהו. שכבה דקה ותלחץ עליה טוב שתידבק כמו שצריך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה- הראש שלי כבר לא מצלצל כמו גונג על כל פריטה בבאס בהתחלה של הוטל קליפורנייה... עכשו זה כמו גונג קצת יותר קטן ;D ;)

שיפור אחר חוץ מהפחתת הבומים לא הרגשתי (במיוחד בגלל שאני עייף עכשו ושחכתי לעשות שמיעה של לפני ואחרי (וזה ששמעתי אתמול לא אומר שאני זוכר בדיוק איך זה נשמע ויכול לשים לב לפרטים קטנים :P)

כמובן שזה לא ילך בלי אז....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האוזניות קניתי מבאג...

אנטולי, אם תוריד את ה "אני" בCT זה יראה יותר טוב ;) (מזל"ט)

שאלות:

זה בסדר איך שציפיתי עם הבלו טאק? (מבחינת כיסוי)

זה בסדר שדחסתי? (שמתי גושים קטנים ופיזרתי אותם ע"י לחיצות... יצא לי משהו כמו 2 מ"מ חומר במרכז ובגלל שהשוליים מעוגלות יצא משהו כמו 5 מ"מ...)

עשיתי שם צורה מעוגלת בתוך האוזנייה, במקום הצורה הגלילית, זה בסדר או רצוי לעשות צורה שיותר דומה למבנה המקורי?

תודה לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שהדבקת באותו העובי גם בדפנות לפי הקימור של המכסה?

הקו האדום מסמן את העובי של השכבה שאני שמתי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחסתי טוב... לאיזה שאריות אתה מתכוון? (מצטער על ההתרדה, פשוט אני רוצה לדעת בדיוק מה לעשות לפני שאני עושה את זה... לא בא לי להרוס את ההברגות :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...