'עשרות קשישים נפלו קורבן להתעללות מזעזעת' - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'עשרות קשישים נפלו קורבן להתעללות מזעזעת'

mega1234

Recommended Posts

אל תדאג, לחברי מפלגת הגמלאים כל זה לא קורה ולא יקרה, אז מה אכפת להם? :nixweiss:

כן, מי חשב שהסבים והסבתות הנחמדים הללו יקחו את הקולות וישתינו על המצביעים שלהם בקשת מהקטטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי באמת מחריד.

כאילו גם סבתא שלי לפעמים מעצבנת אותי, אבל אף פעם לא באמת הרבצתי לה :-\

כל הכבוד :xyxthumbs:

אני יכול להבין שהעבודה עם קשישים יכולה להיות מתסכלת.

כמו שאמר הבחור כאן, סבתות יכולות לפעמים לעצבן.

אבל להתעלל בהם בצורה כזאת? בושה וחרפה, בעיקר שיש לי סבתא

בבית אבות וראינו עליה סימנים כחולים, אך בכל פעם מחדש אמרו לנו שהיא

"נפלה", מעניין אותי לדעת אם הבית אבות של סבתא שלי ברשימה הזאת,

כי גם שם עובדים בצורה אקסקלוסיבית רק רוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה שהמדינה לא מסבסדת בתי אבות ציבורים

אם היתה לנו מדינה נורמלית לא היה מקום לבתי אבות מפוקפקים כאלה שבטח הרבה יותר זולים

מי בתי אבות איכותים ויש המון אנשים שאין להם כסף לידעוג לבני משפחה קשישים אז הם חיבים

לישלוח אותם לבתי אבות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מי שמדבר

אני בטוח שאתה מרביץ כל היום לזקנה שלך :-\

זקנה שכמותך!

איך יכולת לקחת לי את הסופר מריו? איך?

תביאי לי את זה לפני שאני מוסר אותך לשלדי האלמוות!

אה' date=' ותצאי מהבית, החברה הכוסית השוודית שלי עומדת להגיע ואני לא רוצה שתעשי לי בושות.

[/quote']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד :xyxthumbs:

אני יכול להבין שהעבודה עם קשישים יכולה להיות מתסכלת.

כמו שאמר הבחור כאן, סבתות יכולות לפעמים לעצבן.

אבל להתעלל בהם בצורה כזאת? בושה וחרפה, בעיקר שיש לי סבתא

בבית אבות וראינו עליה סימנים כחולים, אך בכל פעם מחדש אמרו לנו שהיא

"נפלה", מעניין אותי לדעת אם הבית אבות של סבתא שלי ברשימה הזאת,

כי גם שם עובדים בצורה אקסקלוסיבית רק רוסים.

אז זהו, שהבנתי שמרבית המתעללים הם פועלים זרים, לא רק רוסים. אבל פאק, מה? לא עורכים ראיונות ובירורים לאנשים הללו לפני שמעסיקים אותם? לא עוקבים מדי פעם כדי לראות שהכל בסדר? פלא שאבא שלי לא מוכן לשים את סבתא שלי בבית אבות. זה כמו להיפטר ולא לראות אותה מתה לך מול העיניים ולתת למישהו אחר להחליף לה את החיתול.

כשיבוא היום אני לא רוצה להזדקן ככה. ברגע שלא אהיה מסוגלת לדאוג לעצמי ולחיות בכבוד, גלולת ציאניד ושלום על העולם. למי שלא מעוניין באופציה הזאת, רצוי שימצא לעצמו דיור מוגן ומטפל פרטי מחברת סיעוד מובילה, ובשביל זה צרייך לתת כמה סטירות למעסיקים שלך, כשאתה עוד צעיר, שיתנו לך קרן פנסיה, כי בימינו לא רבים מסוגלים להרשות לעצמם luxury שכזה.

זה לא קורה רק בבתי אבות. גם בבתי חולים פסיכיאטריים וגריאטריים. עכשיו איזה בית משוגעים בעכו עומד להסגר כי הם נתנו טיפול לקוי, אשפזו אנשים בכפייה וללא אישור / ידיעה של פסיכיאטר מחוזי, לעומת זאת שחררו / גרמו לבריחה, של פציינטים מסוכנים, ברשלנות.

היתה גם הכתבה על כל אותם פגועי נפש שמאושפזים בבתי חולים פסיכיאטריים ועוברים התעללות, אשפוז כפוי וכו'. בתי החולים מסרבים לתת למשפחה לבקר אותם או להוציא אותם משם ובמקום לטפל בהם, הם מחמירים את מצבם בכוונת תחילה, כדי למצוץ על הארנק של המשפחה כמה שמתאפשר - לעיטים גם עשרות שנים. הם חוסכים בהוצאות, מקלחים פעם בשבוע, לא נותנים בגדים חמים עד נובמבר (אפילו גרביים!). איזה מישהו יעשה צרכים על עצמו - זין עליו, להכות אותו ושישכב בחרא שלו. צרייך לפרוץ את המקומות הללו עם בולדוזר ולנעול את האחראים בכלא ולזרוק את המפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הולך במשפחה שלכם, אבל בתי אבות זה דבר שלא קיים במשפחה שלי.

סבא רבא וסבתא רבא שלי ז"ל חיו עד מעל גיל 90, סבתא רבא שלי נפטרה שהייתי בן 13 וסבא רבא שלי שהייתי בן 11

שניהם חיו לבד גם אחרי גיל 80 ואחרי 85

הלכו לסופר ודאגו לעצמם

לא התעלקו על המשפחה, אבל המשפחה דאגה שכל שבוע מישהו יבקר לפחות פעם אחת, וכל סופ"ש מישהו יבוא לאכול איתם ארוחת ערב ביום שישי

ככה היה עד שסבא רבא שלי נפטר, ואחרי זה סבתא רבא שלי חטפה בצקת , שלאט לאט הידרדרה עד הסוף. רק אחרי זה היא באמת דרשה טיפול שוטף.

אם כבר פתרון לחברי המשפחה הקשישים, רק דיור מוגן כמו אחוזת פולג וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי יש כסף לכל האחוזות האלה?

ובשביל מה?

סבא וסבתא שלי חיים באושר עד עצם היום הזה בבית שאותו הם קנו שהגיעו לישראל וגידלו של 5/6 ילדים, והילדים/נכדים/נינים/שלישים (כן כן) מגיעים לבקר כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי "אם כבר"

כלומר- אם כבר שולחים את הקשישים לאנשהו, שיהיה מקום טוב.

כמו שהזכרתי, גם אצלנו במשפחה נשארים בבית עד הסוף.

ובני כמה לעזאזל סבא וסבתא שלך O_O

105?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה לא ככה.

בעדות המזרח (אני פרסי) התחתנו בגיל מוקדם מאוד, כך נוצר שסבתא שלי התחתנה בגיל 14.

בינתיים שני הסבים והסבתות שלי חיים באושר עד עצם היום הזה, ואני שמח ומודה לה' על כך.

גם סבתא רבה שלי חיה ובריאה ברוך השם, ויש לי גם אחיין.. אז נוצר המצב ש:

סבתא רבה

סבא

אמא

אח

אחיין

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשפחה שלי נשארים בבית של אחד הילדים עד שהם מתים. דודה שלי, גרושה, מקבלת מזונות, ילדים מחוץ לבית, מרוויחה ממש ממש טוב, בכל זאת, בחרה לדחוף את סבתא שלי עם אבא שלי. אני לא רוצה להשאר לראות מי הולך להחליף לה חיתולים כשהיא לא תוכל ללכת לשירותים בעצמה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...