שאלה בקשר לגדילה ואימון - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לגדילה ואימון

intel suck

Recommended Posts

אני כבר שנתיים מגיל 13 במכון

אני יאמר לך משהו ...

זה לא פוגע ולא בולשיט (אם אתה רוצה שיפגע תרים משקלים מעל למה שאומר לך המדריך :-X לא מומלץ)

באתי בגובה של 165ועכשיו אני 182 :D ועוד גובהה כל חודש הגדילה עצרה כן כי זה הגובה שאני אמור להגיע אליו בערך..

עליתי ב 20 קילו ממשקל גוף צנום של 40 קילו וחצי למשקל צנום פחות 64 חחח

בקיצור אל תדאג בקשר לעצירת גדילה

תעבוד נכון תרים נכון תנועה מלאה :lol: ולאכול חשוב ולרוץ הרבה

אחי תתחיל לאכול! @^%

64 קילו על 1.82 אוכל אוכל אוכל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אוכל כל היום פשוט יש לי חילוף חומרים מהיר ביותר אז מה שאני אוכל תוך חצי שעה יוצא מהמערכת

ו64 על 182 זה נכנס ל 18 בBMA נראה לי קוראים לזה ככה BMA בממוצע אז זה משקל נורמאלי (אם אני יוריד 3 קילו זה כבר תת משקל)

יש לי 1.5 אחוזי שומן בגוף כך שרואים יותר טוב את החיטובים

המשקל שלי בעיקר זה רק שרירים בניגוד לאבא שלי

חוץ מזה אני רק בן 15 יש לי עוד לגדול ולהתרחב אז אני יגדל עוד

דודה שלי אוכלת עוגת שוקולד והוא כבר נהיית כמו סופגניה אני אוכל עוגת שוקולד ואני אפילו מרזה עוד חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 אחוזי שומן? :o:P ::)

כפי שאני יודע, לפני אימון שינה טובה וארוחה עם הרבה פחמימות או אפילו קפאין בשביל האנרגיה והחוסר עצלות שלפעמים קורה(אצלי לפחות)

אחרי אימון חלבונים... לבןאדם בממוצע צריך איזה 30 גרם חלבון אחרי אימון אם אני לא טועה...

בכול מקרה, israelbody.org

ואנורקסי זה סקסי אם יש חיטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוכל כל היום פשוט יש לי חילוף חומרים מהיר ביותר אז מה שאני אוכל תוך חצי שעה יוצא מהמערכת

ו64 על 182 זה נכנס ל 18 בBMA נראה לי קוראים לזה ככה BMA בממוצע אז זה משקל נורמאלי (אם אני יוריד 3 קילו זה כבר תת משקל)

יש לי 1.5 אחוזי שומן בגוף כך שרואים יותר טוב את החיטובים

המשקל שלי בעיקר זה רק שרירים בניגוד לאבא שלי

חוץ מזה אני רק בן 15 יש לי עוד לגדול ולהתרחב אז אני יגדל עוד

דודה שלי אוכלת עוגת שוקולד והוא כבר נהיית כמו סופגניה אני אוכל עוגת שוקולד ואני אפילו מרזה עוד חח

פחות מ8 אחוז שומן גוף האדם לא יכול לשרוד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בתור מדריך מוסמך (לא עובד בזה יותר אבל עבדתי בעבר)

נימאס לי מהדיונים המטומטמים האלה

רק איש מיקצוע צריך לתת תוכניות אימון ורק איש מיקצוע צריך לתת תפריטי תזונה

לקחת תוכניות או תפריטים מהרשת זה פשוט טימטום כי כל אחד שונה וצריך להרכיב את זה לכל אחד בניפרד

או שבמיקרה הקל התוכנית לא תיהיה יעילה או במיקרה הרע יהיו נזקים חמורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 זה על גבול המוות

צריך להיות סופר רץ מרתון וגם אז על סף מוות להגיע למצב כזה

וזה בלי לדבר שזה מאוד מאוד לא בריא לגוף ובמצב מיתמשך זה יגרום לבעיות לא אפיכות

אז תפסיק להיות מטומטם ולשקר -ותבין שכבר בערך מי פחות מ10 זה לא בריא לגוף

יש אומנם ספורטים מיקצוענים שמגעים למצבים של פחות מי 10 אבל מיקצועני הרבה פעמים ביכלל לא בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5 זה על גבול המוות

צריך להיות סופר רץ מרתון וגם אז על סף מוות להגיע למצב כזה

וזה בלי לדבר שזה מאוד מאוד לא בריא לגוף ובמצב מיתמשך זה יגרום לבעיות לא אפיכות

אז תפסיק להיות מטומטם ולשקר -ותבין שכבר בערך מי פחות מ10 זה לא בריא לגוף

יש אומנם ספורטים מיקצוענים שמגעים למצבים של פחות מי 10 אבל ספורט מיקצועני הרבה פעמים ביכלל לא בריא

בונא למה אתם לא מאמינים יודעים מה אני ישיג לי אני ישיג ואצלם ותראו

סבבי?

לפני שנה וחצי הייתי אנורקס טוב אני חצי אנורקס עכשיו (רזה מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד דבר שמוכיח שאתה משקר

אנורקס לא=אחוזי שומן נמוכים למרות מה שהרבה חושבים

אנורקס=חוסר תזונה כללי

אם כבר השרירים שלך היו מאבדים הרבה מהנפח והיו מתחילים להיות לך בעיות באברים הפנימים

אבל אחוזי השומן לא בהכרך היו יורדים כי הגוף בלי פחממות גם ככה לא יכול לנצל שומן

הגוף יחפש קודם כל פחממות ורק אז שומן וחלבונים כדי ליתאושש

ושומן בדרך כלל יש לו בכמויות כאלו שגם אם תמות מחוסר תזונה יהיה לך יותר מי 1.5 אחוז שומן

או במילים אחרות לא לאכול כלום זה לא דרך יעילה להוריד אחוזי שומן

משקל בטח אבל לא אחוזי שומן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנורקס משתמשים בזה גם בסלנג שרוצים להגיד שמישהו אחד רזה מאוד מאוד מה אתה רוצה?

אני אחד רזה מאוד לא מאוד מאוד אז זה חצי ???

חוץ מזה גיל 13 הייתי לוקח ריטלין שהוא גם ידוע בסגולותיו לגרום לכך שלא יהיה לך תאבון אז לא הייתי אוכל בכלל הייתי מקיף את הבטן שלי בשתי ידיים

היום אני אוכל נורמאלי אבל קשה לי להשמין מה לעשות כל המשקל שהעלתי הוא מגדילה רק של השרירים לא של שומן

אבל רציני הייתי אנורקס בגיל 13

עכשיו כבר פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כמה תיקונים.

3% שומן גוף זה הסף שמתחתיו לא מתאפשרים חיים.

סביבות ה-3% זה לא בריא. ספורטאים ובוני-גוף יורדים לרמות שמתקרבות לכך רק לקראת תחרויות ואחר כך עולים חזרה - כי אפשר באמת לנהל חיים תקינים סביב הסף הזה.

הגבול הבריא תליו בגיל אבל בגילאים של סביבות 18-30 גם 8% שומן גוף זה תקין. למעשה כדי שיראו ריבועים בבטן צריך לרדת מתח ל 10 אחוז בדרך כלל - כמובן שכל נושא החיטוב תלוי גם בגנטיקה.

יכול להיות שהמדידה שלך לא מדויקת. שיטות מדידה מדוייקת של אחוזי שומן לא ממש קיימת בארץ למיטב הידוע לי. השיטות היותר מקובלות וזולת - של מדידה באמצעות התנגדות הגוף לזרם חשמלי (לא מורגש) - יכולה להיות לא מדויקת ברמה של אחוזים בודדים.

אגב אני בערך 12% שומן, 1.93 90 קילוגרים... (וחתיך, בנות ;))

רק כדי שתבין כמה המדידה לא מדויקת - אם אני מודד את עצמי בבוקר אחרי שירותים שהגוף יחסית יבש אז אחוז השומן שהמכשיר מראה הוא 13% - לעומת זאת אם אני עולה על המשקל בערב שהגוף יחסית רווי מים - אז האחוז יכול להיות אפילו 10.5%. כיוון שהמכשיר מודד התנגדות של זרם חשמלי לגוף - ומים הם מוליך יחסית טוב יותר משאר מרכיבי הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנורקס משתמשים בזה גם בסלנג שרוצים להגיד שמישהו אחד רזה מאוד מאוד מה אתה רוצה?

אני אחד רזה מאוד לא מאוד מאוד אז זה חצי ???

חוץ מזה גיל 13 הייתי לוקח ריטלין שהוא גם ידוע בסגולותיו לגרום לכך שלא יהיה לך תאבון אז לא הייתי אוכל בכלל הייתי מקיף את הבטן שלי בשתי ידיים

היום אני אוכל נורמאלי אבל קשה לי להשמין מה לעשות כל המשקל שהעלתי הוא מגדילה רק של השרירים לא של שומן

אבל רציני הייתי אנורקס בגיל 13

עכשיו כבר פחות

יופי אני מבין שאתה דמות בנארוטו אם יכולות לישלוט על האחוזי שומן בגוף

איזה נונגיזו יש לך? ;D ;D ;D

ורזה מאוד לא אומר הרבה על אחוזי שומן

אתה יכול להיות רזה אם 20% שומן בלי בעיות

רק כמה תיקונים.

3% שומן גוף זה הסף שמתחתיו לא מתאפשרים חיים.

סביבות ה-3% זה לא בריא. ספורטאים ובוני-גוף יורדים לרמות שמתקרבות לכך רק לקראת תחרויות ואחר כך עולים חזרה - כי אפשר באמת לנהל חיים תקינים סביב הסף הזה.

הגבול הבריא תליו בגיל אבל בגילאים של סביבות 18-30 גם 8% שומן גוף זה תקין. למעשה כדי שיראו ריבועים בבטן צריך לרדת מתח ל 10 אחוז בדרך כלל - כמובן שכל נושא החיטוב תלוי גם בגנטיקה.

יכול להיות שהמדידה שלך לא מדויקת. שיטות מדידה מדוייקת של אחוזי שומן לא ממש קיימת בארץ למיטב הידוע לי. השיטות היותר מקובלות וזולת - של מדידה באמצעות התנגדות הגוף לזרם חשמלי (לא מורגש) - יכולה להיות לא מדויקת ברמה של אחוזים בודדים.

אגב אני בערך 12% שומן, 1.93 90 קילוגרים... (וחתיך, בנות ;))

אולי אתה צודק -אני לא זוכר נתונים מדויקים

ובעניין התחרויות אתה מאוד צודק

בגלל זה יש להם תקופות אימון שבהם הם מיתאמנים ואוכלים בימיוחד לתחרות ואחרי התחרויות עושים פגרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...