BF2 stunts - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BF2 stunts

אמיר יצחקי

Recommended Posts

פעם הוא היה טוב ,עכשיו עם הסרברים והפינגים(אולי זה רק אצלי) שיש היום זה כבר לא שווה קניה המשחק הזה.

אצלי יש המון שרתים (כלומר היה, לא שיחקתי כבר חודשיים וגם אז זה אחרי שנה שלא שיחקתי :P ) שהם 80-120 וזה סביר לחלוטין ;D

בזמו הייתי עושה המון פעלולים עם הג'ויסטיק שלי, יש לי Saitek x52, לפני מספר חודשים ניסיתי לחבר אותו אבל משום מה הוא לא הגיב לחיבור הUSB (כלומר לא קיבל חשמל או משהו ???)

חוששני שהלך הג'ויסטיק לעולמו :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש המון שרתים (כלומר היה, לא שיחקתי כבר חודשיים וגם אז זה אחרי שנה שלא שיחקתי :P ) שהם 80-120 וזה סביר לחלוטין ;D

בזמו הייתי עושה המון פעלולים עם הג'ויסטיק שלי, יש לי Saitek x52, לפני מספר חודשים ניסיתי לחבר אותו אבל משום מה הוא לא הגיב לחיבור הUSB (כלומר לא קיבל חשמל או משהו ???)

חוששני שהלך הג'ויסטיק לעולמו :'( :'(

באסה...

במטוס, אני משתמש בעכבר למטרות קרקע מסוקי אויב ומטוסים שבהם יש נובים ואני מוריד עם ירייות...

כשאני נגד טייס מנוסה, אשר כל שניה מסתובב 90 מעלות, אני משתמש בחצי המקלדת, אומנם פחות מכוון, אבל לפחות ככה אני לא צריך לגרור את העכבר אלף פעם לכיוון שאני רוצה להסתובב אליו.

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו בסרבר עם פינג של 120~ ודווקא היה נחמד, היה זכור לי שבפינגים כאלה המשחק נתקע הרבה...כנראה שטעיתי.

אפילו שלא שיחקתי הרבה זמן יצאתי מקום ראשון על המשחק הראשון :) עוד מדליית זהב לאוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי עכשיו בסרבר עם פינג של 120~ ודווקא היה נחמד, היה זכור לי שבפינגים כאלה המשחק נתקע הרבה...כנראה שטעיתי.

אפילו שלא שיחקתי הרבה זמן יצאתי מקום ראשון על המשחק הראשון :) עוד מדליית זהב לאוסף.

חח

יפה.

באיזה שרת? מה הניק שלך במשחק? אולי נשחק ביחד מתישהו...

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניק שלי זה sherlock121212 אין לי שרת מסויים אני הולך על אלה עם הפינג הכי נמוך ,ואלה שיש בהם הכי הרבה אנשים.

אל תצפה לזה שאני יהיה איזה תותח...היה לי פשוט יום טוב היום :)

שאתה רוצה לשחק שלח לי הודעה פרטית(או דבר איתי בicq) ,אני נמצא פה הרבה(בHW)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מת... עבר את שיאו ממזמן.

יותר נובים, זונות-רכבים וילדים קטנים מצטרפים לעומת שחקנים בוגרים וקבוצתיים שעוזבים.

אני לא הייתי קונה אותו עכשיו... במיוחד אם אתה מתכוון לשחק בקהילה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מת... עבר את שיאו ממזמן.

יותר נובים, זונות-רכבים וילדים קטנים מצטרפים לעומת שחקנים בוגרים וקבוצתיים שעוזבים.

אני לא הייתי קונה אותו עכשיו... במיוחד אם אתה מתכוון לשחק בקהילה הישראלית.

שיחקתי הרבה באירופה והיו מקרים כאלו, אני לא יכול להגיד שלא היו, אבל בד"כ יש משחק קבוצתי ושיתוף פעולה נהדר.

לעומת זאת בארץ זה פשוט קטסטרופה!

יעשו לך TK רק בשביל להטיס את האפצ'י :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בזמן האחרון משחק די הרבה (טוב כשיש לי זמן )

ויש סרברים שממש כיף לשחק בהם אנשים סבבה ובלי הרבה בלאגן

בכל אופן מי שרוצה לשחק יודיע

XFIRE - ELNISIM

MSN - VIP_NISIM@WALLA.COM

טוב עשיתם לי חשק אני זז לשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי הרבה באירופה והיו מקרים כאלו, אני לא יכול להגיד שלא היו, אבל בד"כ יש משחק קבוצתי ושיתוף פעולה נהדר.

לעומת זאת בארץ זה פשוט קטסטרופה!

יעשו לך TK רק בשביל להטיס את האפצ'י :bash:

בעע... TK'ers ו Force TK'ers... אל תזכיר לי את זה אפילו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...