אפשרות ה1:1 ב2007wfp לא עובדת. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרות ה1:1 ב2007wfp לא עובדת.

1nstall

Recommended Posts

שלום לכולם..

לפני די הרבה זמן ניסו לעזור לי כאן בנוגע לבעיה, אבל לא נמצא פתרון.

אני לא מצליח לגשת בכלל לאפשרות הזאת בתפריט, היא בעצם חסומה לי (אפורה.)

גם כשאני נותן למסך אות ברזלוציה נמוכה יותר מהטבעית, האפשרות עדיין חסומה.

איך פותרים את זה?

תודה מראש

Install

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש שתעשה ניסוי קטן.

תוריד את הרזולוציה, לך לתפריט Display Setting כאשר ה Wide Mode אפור ולחץ על Display Info, האם מה

שמופיע שם צפוי? האם המסך רושם את הרזולוציה שבחרת או שהוא עדיין רושם שהוא מקבל רזולוציה טבעית של 1680X1050?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"בעיה" בכרטיס מסך שלך ולא במסך, למעשה כרטיס המסך השתלט על עבודת התאמת התמונה שמבוצעת ברקע

ודואג לכך שלא משנה איזה רזולוציה תשים המסך תמיד יקבל רזולוציה טבעית.

בכרטיס שלי (X1950P) לא ניתן לבטל זאת(המצב נקרא Scale image to full panel size) אך ניתן לבחור במקומו

מצב שנקרא Centered Timings והוא למעשה 1:1. חשוב לציין שבחלק מהמשחקים אני כן מצליח לקבל רזולוציה שבה

המסך נותן לשנות את התאמת התמונה באופן פנימי כגון HL2-EP1 אך במשחקים אחרים הכרטיס מסך תמיד דואג לשלוח

למסך רזולוציה טבעית בלבד.

בכרטיס של נבידיה ניתן לשנות את נוסחאות התיזמון וע"י כך לגרום לכרטיס מסך לשלוח את הרזולוציה האמיתית למסך,

אין ברשותי כרטיס של נבידיה לכן אם תמצא את דף נוסחאות התיזמון במנהל ההתקנים של נבידיה תועיל בטובך להעלות לפה תמונה שלו

בכדי שנוכל להיתקדם בפיתרון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה. העלתי תמונה פה מהדריבר, איפה זה אמור להיות?

*** אבל במשחקים אני יכול לשנות את הרזולוציה, כלומר הכרטיס מסך נותן לי לעשות את זה.. או שלא הבנתי נכון מה שהסברת..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפנים הכרטיס מסך אכן מעבד את התמונה ברזולוציה היותר נמוכה שבחרת אבל בדרך החוצה היא עוברת בתוך Scaler

פנימי של הכרטיס מסך שמגדיל אותה ל 1680X1050 בשביל המסך במקום שה Scaler הפנימי של המסך יעשה את זה.

אצלי זה הביא לשיפור מסוים באינטרפולציה ב2407 כי ה X1950P עושה עבודה יותר טובה מהדל בחלק מהרזולוציות

בייחוד ב 1440X900(מה לעשות לא תמיד אפשר לשחק ב 1920X1200).

עכשיו אני רואה שאתה עובד באנלוגי, אני לא חושב שאופציות התיזמון זמינות בכלל בעת עבודה באנלוגי.

אני ממליץ שתעבור לחיבור DVI הוא עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר בחיבור DVI... מוזר, לא שמתי לב לשורה הזאת... גם אין חיבור אחר בכרטיס מסך שלי.

עדכון:

מה שרשום שם analog display, זה השם של הטלוויזיה שמחוברת למחשב גם. באמצעות מתאים בין VGA לDVI.

אבל גם לפני שחיברתי את הTV לא היה ניתן לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...