Call of Duty 4 minimum requirements - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4 minimum requirements

Guarding angel

Recommended Posts

http://forums.firingsquad.com/firingsquad/board/message?board.id=pc&message.id=36144

Call of Duty 4 minimum requirements

Processor: 2.6ghz Pentium IV or equivalent (3.2ghz recommended for Vista)

RAM: 1024mb (1536mb recommended for Vista)

Video Card: DirectX 9-compliant Shader 3.0 card with 128 MB of Video Memory (256 MB recommended) AGP 8x or PCI-Express x16

Sound Card: 16-bit 9-compliant sound card

DirectX9 for XP and 10 for Vista, 8 gigs HD space + 600mb for swap file.

Supported chipsets:

Nvidia 6/7/8 series

ATi X800 or higher

בעלי WIN ממש מקבלים בעיטה הגונה בתחת בדרישות המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל זה לא נורה בכלל כי בכל מקרה למי שיש ורוצה להריץ משחקים הוא צריך מינימום שני ג'יגה

ופנטיום 4 3.2 MHZ זאת בדיחה כל משנה שעברה עובר את זה אז אני לא חושב שבעלי פה סובלים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דרישות מינימום חחחחח, אז בטח הוא ינצל כפולי ליבה כמובן שהוא לא יהיה 64 ביט, ואני מקווה שבמומלץ עדיין לא צריך GEFORCE 8800, כי זאתי בדיחה אם כן, בכל אופן 2GB,7800GTX, 64 4000+\X2 4400 יעשו את העבודה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח יהיו זמני טעינה מטורפים עם ג'יגה, במיוחד אם משחקים מ-2004 כמו HL2 נכון להיום לוקח להם שעה להטען אצלי..

ושימו לב איזה נפח דיסק זה דורש :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting::lol:

אין עדיין דרישות מומלצות? אני לא מתכוון לחזור לשחק על הגדרות נמוכות.. במיוחד בגלל שזה מחשב חדש...

עד שאני רואה מה הדרישות שיריצו אותו על בינוני/מקסימום, אני אפילו לא חושב לקנות/להוריד את המשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting::lol:

אין עדיין דרישות מומלצות? אני לא מתכוון לחזור לשחק על הגדרות נמוכות.. במיוחד בגלל שזה מחשב חדש...

עד שאני רואה מה הדרישות שיריצו אותו על בינוני/מקסימום, אני אפילו לא חושב לקנות/להוריד את המשחק...

הכרטיס מסך שלך מיועד למשחקים קלים מאוד, הוא יריץ את COD על נמוך וחלק על בינוני בדוק, אבל בינתיים אני מדבר לאוויר חכה שהמשחק יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...