אינפיניטי או ביג טייפון VX. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינפיניטי או ביג טייפון VX.

pain_killer12

Recommended Posts

אני קונה מעבד E4300 (מקווה לOC לפחות עד 3.2) ומארז טריניטי. בשביל האינפיניטי אני אצטרך לנסוע דרך ארוכה אך יש/ לי קרוב לבית (בסקאי פיסי) את הביג טייפון VX. איך הביג טייפון מבחינת , ומבחינת שקט? האם שווה לנסוע שעה בשביל האינפיניטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G יש לך את האינפיניטי? העניין שלי הוא שאני אקנה איפה שאני קונה את המחשב, השאלה היא ביג טייפון או אינפיניטי. אני גר בראשון-הביג טייפון גם בחנות פה בראשון האינפיניטי רק באשדוד בIQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך שהוא יהיה שקט, ושיאוורר טוב, אתם אומרים האינפיניטי? על הביג טייפון אין מקום להוסיף עוד מאוורר?

יש אפשרות, השאלה היא כמה אתה מומחה. היה פה אחד בפורום שהוסיף עוד מאוורר לBT, אבל הוא היה צריך לחבר אותו באילתור מורכב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שקומבינטורים אצלי בבית לא חסר, אתה צריך לראות את החדר שלי. ידע טכני יש אז אני מאמין שאני אצליח איכשהו, השאלה אם יש מקום על הגוף, או לפחות קצת מקום, כי אם הוא לא יהיה על הגוף אז אין טעם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-wellcom יש גם את האינפיניטי והם יושבים בראשון, משהו כמו 500 מטר קו אוירי מסקיי.

אני לא מצליח למצוא את האתר שלהם בגוגל. תכול להפנות אותי אליו? או לתת פרטים על מיקום החנות? תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...