IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPHONE מתי מתחילים למכור אותו שעון ישראל

lo_toda

Recommended Posts

על איזה אנדרדוג אתה מדבר?

Firefox טוב בעשרות אם לא מאות סדרי גדול מהדפדפן המחורבן שאתה משתמש בו. זו עובדה. והניסיון שלך להציג את האנשים שמשתמשים ב- כ"מורדים" כדי לבסס איזושהי טענה הזויה הוא לא יותר מפתטי.

כשכלב מרגיש שמאיימים עליו הוא ישר מתחיל לנבוח ולהשתולל, מילים קיצוניות וקללות לא יעזרו לך. וזה בין היתר כי מה שרשמת שניסיתי להציג הוא ממש לא נכון, לא אמרתי שכל משתמשי הFF אנדרדוגים ו"אנשי אנטי" או לא יודע מה עוד הכנסת לי לפה, רק אמרתי שבין מגיבי האנטי כאן יש מכנה משותף מאוד ברור ושקוף ואפשר לחזות את הדעות שלהם מראש בנושאים כאלו. ואחת הסיבות שלהם לשימוש בפיירפוקס היא ללא ספק צעד אנטי מייקרוסופטי (בלי שום קשר לאם הוא טוב או לא, אם יש בעיות תאימות או לא, ואם לסבתא של מי שהחל את הפרויקט יש תואר בגננות או לא). זה שיש בין משתמשי הFF קבוצה לא קטנה של "אנשי אנטי" (או אנדרדוגים) לא אומר שכל משתמשי FF הם כאלו (הפסיכומטרי כבר מזמן מאחורינו לא? ;) ). לכן, בבקשה - לא לעוות את דברי.

אם אתה טוען שכל התגובות כאן הן תמימות לחלוטין ואין שום מטרת אנטי או רצון לצאת כנגד המוצר ולחפש אותו - שיבושם לך. אני לא רק טוען שזה המצב (שוב - בלי שום קשר אם דברים נכונים או לא) ובגלל זה אנשים מציגים דברים בצורה מעוותת וחסרת פרופורציות, אלא שגם אם המכשיר היה עולה 230$ היינו רואים בדיוק רוח דומה של דברים, כבר היו מחפשים אותו על משהו דרסטי אחר (כשהמחיר שלו הוא ללא ספק חיסרון דרסטי). ואנחנו לא ראינו כאלו כמות של תגובות (אם בכלל) על מתחרה של שהוציאה כרטיס מתחרה במחיר יקר יותר מהמחירים הגבוהים של , כרטיס שאפילו לא מצליח להתגבר על אותם תחומים שבהם היא מונופול, אבל מה - הכרטיס הוא אנדרדוג וCREATIVE היא הענקית הדורסנית.

וד"א - ATI היא אנדרדוג כי היא לא חולשת על השוק או משתווה לנתח שוק של המובילה עליה, גם פעם היתה הUNDERDOG עד שהיא גדלה וגדלה, אכלה כל מה שמסביבה ונהייתה הכי שמנה בשוק.

ומתוך נסיון מהתגובה האחרונה, שיהיה ברור : לרגע לא השוותי אותך לכלב ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז במקום לחשוב כיצד לסתור דברים של אנשים שחושבים שה"רוח" שה עושה

לא מוצדק, אתה מכין פרופיל פסיכולוגי לסיבה שהם טוענים כך(שזה מעבר להבנה הטכנולוגית שלהם,

אלא ייצר חבוי לתמוך באנדרדוג, או לצאת כנגד הזרם).

הלוואי עליי הזמן הפנוי שיש לך לדברים כאלה.

בנוסף, נראה לי שגם הסיבה לכך היא שההבנה שלך בתחום לא מעמיקה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכלב מרגיש שמאיימים עליו הוא ישר מתחיל לנבוח ולהשתולל, מילים קיצוניות וקללות לא יעזרו לך. וזה בין היתר כי מה שרשמת שניסיתי להציג הוא ממש לא נכון, לא אמרתי שכל משתמשי הFF אנדרדוגים ו"אנשי אנטי" או לא יודע מה עוד הכנסת לי לפה, רק אמרתי שבין מגיבי האנטי כאן יש מכנה משותף מאוד ברור ושקוף ואפשר לחזות את הדעות שלהם מראש בנושאים כאלו. ואחת הסיבות שלהם לשימוש בפיירפוקס היא ללא ספק צעד אנטי מייקרוסופטי (בלי שום קשר לאם הוא טוב או לא, אם יש בעיות תאימות או לא, ואם לסבתא של מי שהחל את הפרויקט יש תואר בגננות או לא). זה שיש בין משתמשי הFF קבוצה לא קטנה של "אנשי אנטי" (או אנדרדוגים) לא אומר שכל משתמשי FF הם כאלו (הפסיכומטרי כבר מזמן מאחורינו לא? ;) ). לכן, בבקשה - לא לעוות את דברי.

אם אתה טוען שכל התגובות כאן הן תמימות לחלוטין ואין שום מטרת אנטי או רצון לצאת כנגד המוצר ולחפש אותו - שיבושם לך. אני לא רק טוען שזה המצב (שוב - בלי שום קשר אם דברים נכונים או לא) ובגלל זה אנשים מציגים דברים בצורה מעוותת וחסרת פרופורציות, אלא שגם אם המכשיר היה עולה 230$ היינו רואים בדיוק רוח דומה של דברים, כבר היו מחפשים אותו על משהו דרסטי אחר (כשהמחיר שלו הוא ללא ספק חיסרון דרסטי). ואנחנו לא ראינו כאלו כמות של תגובות (אם בכלל) על מתחרה של שהוציאה כרטיס מתחרה במחיר יקר יותר מהמחירים הגבוהים של , כרטיס שאפילו לא מצליח להתגבר על אותם תחומים שבהם היא מונופול, אבל מה - הכרטיס הוא אנדרדוג וCREATIVE היא הענקית הדורסנית.

וד"א - ATI היא אנדרדוג כי היא לא חולשת על השוק או משתווה לנתח שוק של המובילה עליה, גם פעם היתה הUNDERDOG עד שהיא גדלה וגדלה, אכלה כל מה שמסביבה ונהייתה הכי שמנה בשוק.

אני חושב שאתה רואה את הדברים בצורה מעוותת - מה רע בדיוק במחנה לא קונפורמיסטי? הטענות שמועלות, לא משנה סיבתם, הם נכונות. ואני חושב שאם לא היו סיבות לגטימיות להתלונן - אז היו מעט מאוד תלונות.

Firefox הוא אחד הדברים הטובים שקראו לאינטרנט - בלי לא היה אספלורר 7 שאתה משתמש בו. ו-ie6 היה רחוק שנות אור מלהיות אופטימלי (וגם ie7 עדיין רחוק) התחרות מניעה את הקידמה והתחרות מניעה את הבחירה - ובשוק הדפדפנים רואים את את זה הכי טוב. בלי להיכנס לפרטים כי זה באמת לא הדיון - התחרות הכניעה את מיקרוסופוט לשפר את הדפדפן שלהם בכל המובנים.

אני אגב, חושב שה הוא מוצר טוב.

הוא יהיה מצויין אם יפתחו אותו לישומי צד-שלישי... אבל בלי תחרות זה לא יקרה.

אם המחיר שלו היה זול יותר - אז זה היה ה-issue, וטוב שכך.

דרך אגב הדברים שלך על מוכיחים כמה אתה לא מבוסס במה שאתה אומר - למי לעזזל אכפת משוק כרטיסי הקול - בערך 99% מהשוק נשלט על ידי ציפים built-in. ו- creative היא החברה המוכרת היחידה שמיצרת כרטיסי קול בערך - ואחוז האנשים שמכירים חברות אחרות ומוצרים אחרים הוא כל כך נמוך שבאמת אני לא מבין למה אתה מצפה שיהיה איזה גל תגובות...? ::) ::) אולי עם תחפור בפורמים מאוד מאוד מקצועיים של תמצא שם את התגובות האלה...

דוגמא יותר טובה - מי התלונן על ה 8800 כשהוא יצא? אני לא זוכר שהוא התקבל בצורה רעה כל שהיא... למרות שהוא בא מחברה "שולטת" - לפחות כהגדרתך. לעמות זאת תראה איזה גםל תגובות קיבל ה underdog על ההשקה הכושלת של ה HD2900...

בקיצור - לך שן על האף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jpr_gfx_mkt_q1_2007.png

הבדל של 6.5% ווט אנדרדוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה רואה את הדברים בצורה מעוותת - מה רע בדיוק במחנה לא קונפורמיסטי? הטענות שמועלות, לא משנה סיבתם, הם נכונות. ואני חושב שאם לא היו סיבות לגטימיות להתלונן - אז היו מעט מאוד תלונות.

Firefox הוא אחד הדברים הטובים שקראו לאינטרנט - בלי לא היה אספלורר 7 שאתה משתמש בו. ו-ie6 היה רחוק שנות אור מלהיות אופטימלי (וגם ie7 עדיין רחוק) התחרות מניעה את הקידמה והתחרות מניעה את הבחירה - ובשוק הדפדפנים רואים את את זה הכי טוב. בלי להיכנס לפרטים כי זה באמת לא הדיון - התחרות הכניעה את מיקרוסופוט לשפר את הדפדפן שלהם בכל המובנים.

דרך אגב הדברים שלך על מוכיחים כמה אתה לא מבוסס במה שאתה אומר - למי לעזזל אכפת משוק כרטיסי הקול - בערך 99% מהשוק נשלט על ידי ציפים built-in. ו- היא החברה המוכרת היחידה שמיצרת כרטיסי קול בערך - ואחוז האנשים שמכירים חברות אחרות ומוצרים אחרים הוא כל כך נמוך שבאמת אני לא מבין למה אתה מצפה שיהיה איזה גל תגובות...? ::) ::) אולי עם תחפור בפורמים מאוד מאוד מקצועיים של תמצא שם את התגובות האלה...

דוגמא יותר טובה - מי התלונן על ה 8800 כשהוא יצא? אני לא זוכר שהוא התקבל בצורה רעה כל שהיא... למרות שהוא בא מחברה "שולטת" - לפחות כהגדרתך. לעמות זאת תראה איזה גםל תגובות קיבל ה underdog על ההשקה הכושלת של ה HD2900...

בקיצור - לך שן על האף.

וואו , כנראה הרגזתי כאן כמה משתמשי פיירפוקס 8) - אז למען הסר ספק : לא אמרתי שום דבר רע על הדפדפן הזה ובטח לא מה אני חושב עליו, לא אם הוא טוב לא אם הוא רע ואין שום סיבה להסביר את יתרונו ואת תפקידו בשוק - זה די ברור, ואם מישהו הבין הפוך - אז הנה אני מדגיש זאת. זה שאני לא משתמש בו זה לא אומר שאני חושב שהוא פחות טוב או שונא אותו, פשוט מספיק לי מה שכבר יש והתנסות קצרה עם חוסר תאימות בעבר גרמה לUNINSTALL עקב אותה סיבה שאין לי מה להתבחבש עם משהו שמספיק לי.

זה שיש מבין משתמשיו אנשים שמשתמשים בו קודם כל כי הוא לא מייקרוסופט ורק אחרכך בגלל יתרונותיו, זה לא קשור לדפדפן עצמו ואין לקשר בין הדברים.

לגבי ה"מחנה הלא קונפורמיסטי", אין בזה שום דבר רע, רק לפעמים הדרך שבה הוא מציג דברים או מנתח אותם היא מעוותת ומאוד מאוד לא אוביקטיבית ( להזכירך גם אנחנו כמדינה חוטפים הרבה ביקורת ממחנות כאלו במדינות מתקדמות וזה מאוד לא נעים - אומרים דברים נכונים אבל מציגים אותם בצורה לא נכונה, אינטרסנטית ומחפשת, מעוותים לחלוטין את המציאות ומוציאים דברים מפרופורציה). זה שמישהו קופץ פה עם תשובה כמו: " זה סתם גימיק " על שאלה כמו "מה היתרון במסך המגע ?" בלי הסברים או נימוקים שגם אם היו, הדבר לא באמת רציני ונתפס כלא יותר מתשובה בסגנון של ריב ילדים בכיתה ד'.

"למי לעזזל אכפת משוק כרטיסי הקול ? " - אני חושב שקצת ברח לך פה אבל עכשיו לפחות אנחנו יודעים שלך כנראה לא אכפת מהשוק הזה. במקרה נפלת על המישהו הלא נכון ואתה בהחלט לא צריך ללכת לפורומים בחו"ל, דיונים כאלו התקיימו גם פה. אז אולי באמת חברה כמו קריאטיב מוכרת 200-300 כרטיסים בכל מדינה אבל כנראה זה לא המצב, ומה לעשות - גם פה בפורומים קרה אותו הדבר ו (בניגוד למה שטענת או שאתה חושב) קיבלנו שירי הלל לכרטיסים של auzentech (דרך אגב - גם מאנשים שמגיבים בתרד הזה ;) ) רק בגלל שזה לא קריאטיב, ובעוד המוצר הוא לא רע הוא עדיין לא מעניק לגיימרים את מה שמעניקים כרטיסי קריאטיב ולמחפשי החיסכון - נמכר במחיר אפילו יותר גבוה. אז אל תזלזל בתחום זה כי הדיונים בנושא זה אפילו מאפילים על מה שיש לנו פה על האייפון, והסגנון אותו סיגנון - שירי הלל והמלצה ברוטלית למשהו שלרבים נותן פחות ולכולם אף עולה יותר - רק בגלל שזה לא קריאטיב. ואני בטוח שכל אנשי האנטי שכתבו אז היו נופלים מהרגליים אם הם היו יודעים שאותה חברה מייצרת היום כרטיסים מבוססי חומרה של . אז שוב בבקשה - תוכל לחסוך את דבריך, אתה כנראה לא מתמצא בנושא.

לגבי 8800 - לא זכור לי שהזכרתי את המילה הזו (וזה כבר פעם שלישית), אבל להזכירך את הנושא העליתי כתגובה על זה שאנשים דיברו על טכנולוגיות כחיסרון של הIPHONE - למשל אין דור 3, אז הזכרתי בהקבלה, בקשר לזרם האנטי, את הסיפור של המלצות על ה1950 פרו שאין לו DX10 לעומת ה8600GTS שכן תומך בזה, זו ההקבלה. בתחום כמו כרטיסי מסך ומעבדים ובניגוד לתחום כמו האודיו--גאדג'טים בסופו של דבר אתה מודד מספרים, ועם זה קשה מאוד להתווכח, לכן הטיעון שלך שלא קטלו מוצר עם יותר כוח סוס וכן קטלו מוצר שכשל בתחרות זו לא כלכך נקשר. בתחום זה הויכוחים יהיו על טכנולוגיות כמו: " המוצר הזה כן תומך DX10, ההוא לא, לזה יש 120 צינורות ולהוא 60 וכו....).

לגבי לישון על האף, אין לי מושג איך אתה בדיוק נוהג לעשות את זה,, ואם אם זו דרך שלך לברך בסיום כתיבה - אז קבל איחולים זהים ממני ;)

לגבי הבחור עם הטבלה (נתעלם לרגע שבדיקה עם צ'יפים און בורד - יותר מ50 אחוז מהטבלה, היא לא כלכך מדויקת) - בוקר טוב, אנדרדוג הוא לא מושג חקוק בסלע, ברוב המקרים הדברים משתנים (בדיוק כמו NVIDIA), מן הסתם אם תלך אחורה בגרפים ותעשה ממוצע רב שנתי תגלה בדיוק למה ATI היא UNDERDOG (בהנחה שאתה לא חושב שתמיכה של מי שתומך בה התחילה לפני חצי שנה) וכן שהיא בדרך לצאת מהגדרה זו (למרות שאישית אני חושב שהשנה הזו לא תהיה לה הכי טובה בשוק היעודי).

לגבי הבחור שהתעניין בזמן האישי שלי : קודם כל תודה על ההתעניינות, אני איך שהוא מנסה להסתדר על ידי חלוקה כי זמן אף פעם אין (לפחות לא מגיל 18 ומעלה). לגבי מה שאמרת : " אנשים שחושבים שה"רוח" שה עושה לא מוצדק" , זה בסדר גמור ואפילו נכון אבל לא על זה אני מדבר ובטח לא יוצא נגד עובדה פשוטה זו, אבל בתרד זה המכשיר הזה הוא לא יותר משק חבטות שמקבל בוקסים לא הוגנים (בדיוק כמו שאתה לא אמור לתת את החיים האישיים שלי כטיעון לטענותייך ;) ). וכפי שאני מקווה שכבר הבנת - אין לי מה לסתור שום דבר כי אני לא יוצא בעד המכשיר, מכשיר כזה בכיס שלי כנראה לא יישב (ככה שאין לך מה לחשוב שאני כותב את דבריי כי אני מעריץ מושבע של המכשיר הזה או משהו בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 8800 - לא זכור לי שהזכרתי את המילה הזו (וזה כבר פעם שלישית), אבל להזכירך את הנושא העליתי כתגובה על זה שאנשים דיברו על טכנולוגיות כחיסרון של הIPHONE - למשל אין דור 3, אז הזכרתי בהקבלה, בקשר לזרם האנטי, את הסיפור של המלצות על ה1950 פרו שאין לו DX10 לעומת ה8600GTS שכן תומך בזה, זו ההקבלה. בתחום כמו כרטיסי מסך ומעבדים ובניגוד לתחום כמו האודיו --גאדג'טים בסופו של דבר אתה מודד מספרים, ועם זה קשה מאוד להתווכח, לכן הטיעון שלך שלא קטלו מוצר עם יותר כוח סוס וכן קטלו מוצר שכשל בתחרות זו לא כלכך נקשר, בתחום זה הויכוחים יהיו על טכנולוגיות כמו: " המוצר הזה כן תומך DX10, ההוא לא, לזה יש 120 צינורות ולהוא 60 וכו....).

מאוד לא אהבתי את ההשוואה הזו. אם העלתה את נושא הדור השלישי - זה ממש לא כמו כרטיס DX10 מול DX9. אבל יודע מה, אני אראה לך שההשוואה הזו לא נכונה בדרך אחרת - ההשוואה שלהם מראה שכרטיס DX9 חזק מכרטיס DX10 למרות החיסרון הטכנולוגי כביכול. האייפון לא עדיף על מכשירים מקבילים, נניח N95 - בגלל החסרונות הטכנולוגיים. מה שכן מקביל הוא הפתרון של הבעיה הזו, לדעתי - אם נוריד את המחיר של ה-GTS לאזור ה-650-700 שקלים הוא ימכר כמו לחמניות. אם נוריד את המחיר של האייפון לאזור ה-300-400 דולר - הוא יתן תמורה הרבה יותר טובה לכסף, ואם תהיה אדג' באורנג' והוא יהיה במחיר סביר, למה לא :)

הבעיה, בשני המקרים, שקיצוץ במחיר היא בעצם הודאה בכך שהמוצר (כרטיס המסך, הטלפון או כל דבר אחר) לא מסוגל להתמודד טכנולוגית עם המוצרים האחרים בקטגוריה שלו ולכן הורדת מחירים והפיכתו למוצר חזק בקטגורית מחירים נמוכה יותר תפתור את הבעיה. אבל זה כמובן יפגע באגו ואולי גם בתדמית של החברות, מה שהן לא מוכנות לקחת כסיכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מוסיף אש למדורה?

אתה לא רואה שהוא לא מבין דבר וחצי דבר בטכנולוגיה

המדוברת ובסה"כ ממשיך לנקב חורים בדברינו ע"י בניית

פרופיל פסיכולוגי מסודר?

אולי גם תבדוק איזו מערכת יחסים יש לי עם הוריי ועל זה תבסס

האם ה הוא טוב, או לא טוב. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מוסיף אש למדורה?

פרופיל פסיכולוגי מסודר?

+1...

הבחור הולך סביב עצמו במקום להתמודד עם המציאות.

הביקורת על ה לא נובעת מ"פרופיל חברתי" - כל כתבה שמכבדת את עצמה ברשת על הiPhone העלתה אותם טענות (יחד עם השבחים שמגיעים למוצר). בקיצור אולי כולנו חולים באיזו הזיה המונית, ודווקא אתה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הדיון, אבל אני הייתי בהשקה של האייפון והנה הרשמים שלי:

הטורות הארוכות ,וכל ההייפ זה בגלל שכל אמריקאי יש לו וRazr (הרייזר לא קשור)

האנשים חיכו מהבוקר, הביאו לא להשתעמם, אוכל, בלאגנים.

האייפון עצמו: נוח להשתמש בו, בעיקר בגלישה באינטרנט אבל : הוא איטי ,יש לו באגים, לא נוח לכולם, פונקציות "בסיסיות" לפאלפונים הHIGH END של היום (חוץ מהמסך)

אני התלהבתי מהפראדה (משהו הביא שמה) מהיר, נוח והכל טוב.

אם אתם רוצים להשקיע סכום כזה :חכו ל W960 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מוסיף אש למדורה?

פרופיל פסיכולוגי מסודר?

צודק.. טעות שלי P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1...

הבחור הולך סביב עצמו במקום להתמודד עם המציאות.

הביקורת על ה לא נובעת מ"פרופיל חברתי" - כל כתבה שמכבדת את עצמה ברשת על הiPhone העלתה אותם טענות (יחד עם השבחים שמגיעים למוצר). בקיצור אולי כולנו חולים באיזו הזיה המונית, ודווקא אתה בסדר...

כמו שאמרת, תחרות זה דבר תמיד טוב :)

לא קראתי את הדיון, אבל אני הייתי בהשקה של האייפון והנה הרשמים שלי:

הטורות הארוכות ,וכל ההייפ זה בגלל שכל אמריקאי יש לו וRazr (הרייזר לא קשור)

האנשים חיכו מהבוקר, הביאו לא להשתעמם, אוכל, בלאגנים.

האייפון עצמו: נוח להשתמש בו, בעיקר בגלישה באינטרנט אבל : הוא איטי ,יש לו באגים, לא נוח לכולם, פונקציות "בסיסיות" לפאלפונים הHIGH END של היום (חוץ מהמסך)

אני התלהבתי מהפראדה (משהו הביא שמה) מהיר, נוח והכל טוב.

אם אתם רוצים להשקיע סכום כזה :חכו ל W960 ;)

מה רע בN95?

הדבר הזה מפוצ'ר בטירוף.

אז אין לו מסך מגע, ביג-דיל...

אבל , , WIFI, שקע סטנדרטי לאזניות ועוד לא מעט

פיצ'רים איכותיים.

בתור מישהו שראה את המכשיר, אני בהחלט מתכוון לרכוש אותו

תוך כמה חודשים(נחכה שהמכיר קצת יירד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך מגע עושה הבדל גדול :זה לא ביג דיל

כל הפונקציות שאמרת חוץ מ GPS( שGPS מקצועי קונים בנפרד) יש בIPHONE או ב W960

ותאמין לי הרבה יותר נוח מסך מגע מאשר אחד שהוא לא : נסיתי גם את N95 וגם את במקביל (היה במקום מרכז של ליד המרכז של אפל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...