אמממ שדרוג מחשב באיזה 5000 שקל תגידו לי אם הכל יעבוד יחד :) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמממ שדרוג מחשב באיזה 5000 שקל תגידו לי אם הכל יעבוד יחד :)

RON_Xxx

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מודולורי זה שאתה יכול לפרק כבלים שאתה לא צריך (הכוונה לכאלה שיוצאים מהספק)- חוסך לך כאב ראש ומקום לתקוע אותם

אה הבנתי ! זה חשוב!! בספק שהיה לי הייתי משתגע מכל הכבלים... בכל מקרה אם תוכלו רק להגיד לי ממשהו שיש לו את הספק (הליברטי) אם הוא שקט אני ישמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו עד הסוף לפני שאתם מגיבים, הוא אמר שהוא רוצה לעשות OC ל-3.5, ואני בטוח במאה אחוז ש-LIBERTY 400 לא יחזיק את המערכת הזו, ואתם אפילו כתבתם שיחזיק אם לא ב-OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו עד הסוף לפני שאתם מגיבים, הוא אמר שהוא רוצה לעשות OC ל-3.5, ואני בטוח במאה אחוז ש-LIBERTY 400 לא יחזיק את המערכת הזו, ואתם אפילו כתבתם שיחזיק אם לא ב-OC.

אנשים אני מבולבל ... כאילו עכשיו אני לא יודע מה לעשות זה מחזיק או לא?... ותודה רבה על התגובה עם כך הדבר חסכתה לי מה מאות שקלים.. אבל בלי שום קשר איזה ספק לקנות!?? זלמן ליברטי נויס טייקר שהוא יותר חזק.. אממ בלבלתם אותי.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני מנחש ש-LIBERTY 500 יחזיק את המערכת, אבל אני במקומך הייתי שואל בפורום ספקים שמה יגידו לך מה הכי טוב.

תקשיב כמה שהייתי רוצה את הליברטי 500 הוא יקר לי... הוא עולה 600 ש"ח + והקצבתי לעצמי עד מקסימום 520

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה OCZ מעולה.

אם אתה רוצה יש גם את ה HX שהוא גם ספק מעולה.

אנשים זה יקרר לי.. כאילו אני מעדיף לקנות 8800 GTS 640 ולחסוך בכל הדברים האחרים הקרוס אייר עולה בסביבות ה-700 שקל אני צריך משהו בסביבות ה520 כמו הOCZ הוא כרגע בעדיפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...