שאלה לגבי הGTA סן אנדרס בPS2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הGTA סן אנדרס בPS2

weissby

Recommended Posts

יש שם אפשרות לשמור 8 או 9 משחקים או משהו כזה..

אז אני משתמש בערך בכל ה9 או 9 אפשרויות האלה, אם אני וחץ על ewgame זה פשוט ימחוק לי הכל הכל?

כי בא לי להתחיל תמשחק מההתחלה, אין לי בעיה שזה יבוא על חשבון אחד מהמשחקים השמורים שם, אבל כשאני בא ללחוץ זה נותן איזה הודעה שזה כיאלו ימחוק לי את כל מה ששמור ואנלא רוצה למחוק ממש הכל הכל

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר איך זה בפלייסטיישן אבל נראה לי שזה אותו דבר - אם אתה תרצה לשחק משחק חדש ותרצה לשמור אז אתה תהיה חייב לשמור על אחת השמירות או לצאת בלי לשמור את המשחק החדש ששיחקת, זה לא ימחוק לך אחת מהשמירות סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אני מקווה שזה ככה

שזה כאילו אני לוחץ על "משחק חדש" ואז הוא אומר את ההודעה הזאת שזה כאילו ימחק לי משהו (האם אתה מסכים או אל מסכים וכל זה..) ואז שזה כאילו ייתן לי לבחור איפה לשמור את זה

אז.. מישהו פה מנוסה ויודע אם זה באמת הולך ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שהמשחק ששיחקת עד עכשיו בפעם הזאת לא בפעמים קודמות (השמירות) יימחק, אם שיחקת בשמירה ואז אתה לוחץ new game אז מה ששיחקת בשמירה (מאז השמירה האחרונה יימחק) לא כל השמירה, פשוט תשמור וא תפתח משחק חדש.

למה יש לך 8-9 שמירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אני רוצה להיות בטוח שאני מבין איך זה

אני נניח למשל נכנס לשמירה הרביעית שלי, ואז אניט לוחץ על NEW GAME וזה יבוא פשוט על חשבון אותה שמירה שנכנסתי אליה ולא את כל השמירות?

ויש לי הרבה שמירות פשוט כי היו דברים ספציפיים שאהבתי במשחק שלפעמים אני אוהב לחזור אליהם למשל כשהורגים את נראה לי SMOKE קוראים לו, אז יש איזה כזה מיוחד שמקבלים שמה

וממש סתם בגלל שטויות אני שומר

אבל פשוט אניאוהב אתה שטויות האלה

ולמשל יש שלב שטסים לליברטי סיטי (העיר שיש בGTA 3) סתם ככה כיח זה מיוחד כי במשחק עצמו במצב רגיל אתה לא יכול להגיע לשמה, רק במסגרת השלב הספציפי הזה אתה יכול לטוס לשמה.. חח

אז, הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יבוא על שום שמירה, אם אתה נכנס לשמירה ואתה משחק ואז אתה עושה new game אז זה יבוא על מה שעשית כרגע בשמירה אם תפתח מחדש ותעה new game ההודעה לא תבוא לך כי ישר פתחת משחק חדש. לדעתי זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...