צריך מפרט ל22 ליולי ב7500 ש"ח .. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט ל22 ליולי ב7500 ש"ח ..

טל אזולאי

Recommended Posts

רק שניה אני הולך למגדת עתידות ובא, טוב ?

מאיפה אנחנו אמרוים לדעת ? נכון, צפויה ירידת מחירישל המעבדים אבל אתה לא יכול לדעת כמה שאר המערכת תעלה !

פרט לאיזה עובד IQPC פה שכנראה כבר יודע את החירים המדויייקים של 22 ביולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה עולה ללכת למגדת עתידות אבל בטוח ניראה לי שלא צריך " מגדת עתידות " בישביל לדעת כמה יעלה מחשב ב22 ליולי .. אתה פשוט אפס שמיתעצבן שאני קונה Q6600 בחצי מחיר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא מתעצבן ולא כלום פשוט באתי להראות את זה שאף אחד לא יודע כמה יעלה מחשב ב 22 ביולי בצורה טיפה הומרוסטית.. זה הכול !

וד"א צריך בשביל זה מגדת עתידות ! ועם גישה כזאת, אפילו היא לא בטוח תעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מזה מצחקים אותי... הבן אדם רוצה לקנות מעבד קואדרו חדש

אומרים לו ביולי 22 ירד מחירים אז בוא ניתן לכם משהו קטן לטעימה

1 זה הולך לפי דולר ומסחר

2 אולי ירד המחיר ב300 שקל גג..למה? כי עם יורידו אנשים יקנו רק 2 יותר זול ומספק תסחורה

3 נתתי מפרט כאן וכתבתי תלוח הכי חדיש של (סטרייקר אקסטרים) בוא נגיד ככה הוא לא רואה שום לוח בשוק עכשיו

והרבה אומרים לי לך על אחר... (זוכה שנת 2007 ללוח הטוב בעולם).. קחו ותחשבו על זה..

4 עם תחכה ותחכה תמיד יצא משהו יותר טוב זה לכל הרוחות כל יום יוצא משהו חדש

5 22 ביולי חחח ב22 ביולי יגידו לך תחכה עוד וירד עוד המחיר אחי שמע עם לא תקנה עכשיו אתה תחכה עוד הרבה זמן ...

בקיצור אני כבר הפסקתי לדחות קניות של דברים כי כל חודש אני רוצה יותר ויותר ככה זה הגירוי הזה של המחשב

רואים קונים נהנים המפרט שאני שמתי חזק וטוב קח אותו תקנה אותו ותהנה איתו יחזיק לך כל דבר שתירצה מחשב פשוט פצצה!!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח בזבזני- GIGABYTE 965P או לחילופין GIGABYTE P35C-DS3R או לחילופין IP35 יתנו ביצועים הרבה הרבה יותר טובים ובהרבה פחות כסף. לוחות הP35 הם מערכות השבבים החדשות, מבין שני הלוחות הייתי ממליץ על הP35C-DS3R כי הוא נותן גם תמיכה בDDR3 העתידי, לעומת הABIT שלא נותן תמיכה זאת. שניהם גם תומכים במעבדי ה45 ננומטר של שיצאו בחורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...