מה יותר סביר שיקרה - שהספק ילך או המערכת? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר סביר שיקרה - שהספק ילך או המערכת?

solidus

Recommended Posts

קניתי מחשב ובעצת המוכר החלטתי בסופו של דבר לא לקחת ספק, ולהשתמש בג'נרי.

המוכר אמר לי שאלא אם כן אני עושה OC, הספק אמור להספיק לי ושחוץ מזה - רוב האנשים משתמשים בספקים ג'נרים והוא לא שמע שהיו יותר מדי בעיות איתם.

בכל מקרה - נגיד ותהיה תקלה עם הספק, מה יותר סביר שיקרה - שהספק עצמו ישרף או שיגרם נזק למערכת?

ועוד שאלה - הרי יש אחריות על כל החלקים, אז עם מקסימום המערכת תשרף, אני אוכל להחליף חלקים חינם, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד E6600

8800GTS 640MB

לוח אם GIGABYTE 965P-DS3

2GB RAM

WD3200AAKS

זהו נראה לי... אה- וצורב X18 של , לא זוכר תדגם...

עכשיו, כל הקטע של הספקים חדש לי כי אני כבר 4 שנים עם מחשב שכשקניתי אותו היה אחד הטובים ביותר, והוא עובד על ספק ג'נרי ולא הייתה לא שום בעיה עם המחשב עד עכשיו.

אבל זהו - אתם הפחדתם אותי מספיק, אני הולך לקנות ספק. נגיד 400W של ספק מחברה טובה יספיקו נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברטי זה שם של דגם? יענו ENERMAX הם לא היחידים שמייצרים אותו?

כי אני לא יודע אם יש אותו בחנות ממנה אני קונה... צריך להתקשר מחר ולשאול

בכל מקרה - המחשב יחזיק לי כמה ימים עם הג'נרי לפני שהוא יתפוצץ ויצא למסלול סביב כדהא?

נ.ב. - כאמור, המוכר אמר לי שלא אמורה להיות בעיה עם הספק, והבן אדם מאוד נחמד, עוזר ונראה מבין אז החלטתי להקשיב לו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד E6600

8800GTS 640MB

לוח אם GIGABYTE 965P-DS3

2GB RAM

WD3200AAKS

זהו נראה לי... אה- וצורב X18 של , לא זוכר תדגם...

עכשיו, כל הקטע של הספקים חדש לי כי אני כבר 4 שנים עם מחשב שכשקניתי אותו היה אחד הטובים ביותר, והוא עובד על ספק ג'נרי ולא הייתה לא שום בעיה עם המחשב עד עכשיו.

אבל זהו - אתם הפחדתם אותי מספיק, אני הולך לקנות ספק. נגיד 400W של ספק מחברה טובה יספיקו נכון?

לפני 4 שנים, ספק ג'נרי באמת הספיק למערכות בצורה מעולה, לעומת זאת עכשיו, צריכת ההספק עלתה משמעותית, ולכן צריך טוב, יש לך מערכת מאוד מאוד דומה לשלי, תבדוק במפרט איזה ספק מחזיק אותה ;D באופן כללי, ENERMAX היא החברה שמייצרת את הדגם הזה של ספק, תבקש מהמוכר ENERMAX LIBERTY 400W DUAL RAIL, הוא יחזיק את המערכת שלך כמו ענק 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן גם חושב שצריך להשקיע בספק כח מתאים.

אבל אני חייב לציין שזה נראה לי מאוד מוגזם להגיד שהספק בטוח ישרף אם לא עכשיו אז בחורף ואם לא בחורף אז אחרי זה.

המון אנשים עובדים עם ספקים ג'נרים- יותר נכון רב רובם של האנשים.

עד עכשיו שמעתי רק מחבר אחד שנשרף לו הספק כח.

אמנם המערכות היום צורכות יותר חשמל אבל תסמכו על הג'נריים שגם הם יעלו ולו במקצת את ביצועיהם.

בכל מקרה, כדאי לקחת ספק טוב אם יש כסף . אם לא והמערכת סולידית, ספקים ג'נרים רוב הזמן יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא /שרוב האנשים קונים את המפרטים בשקל ומעדיפים לחסוך ברכיבים...

הם לוקחים כרטיס מסך חלש כמו 3700gt כי הם לא צריכים יותר מזה, והם בטח לא מודעים לסכנות של ספק ג'נרי...

בגלל שהמערכת חלשה ולא זוללת יותר מידי הספק אז ספק ג'נרי יכול להחזיק בכיף, ואם לא, אז הלכה מערכת ב-1000 שקל, וגם זה אחרי כמה שנים...

בכל מקרה במפרט חלש מומלץ להשקיע בספק, אבל זה לא "זועק" כמו במפרט שלך...

לי לדומגא יש מחשב 4 2.6, 9200 וספק ג'נרי, והוא בינתיים עובד בכיף... וזה אחרי שלוש וחצי שנים...

אבל עברו מאז כמה שנים טובות, ובנוסף אתה לוקח מערכת מפלצתית מבחינת הצריכת מתח, לכן אל תתפשר על ספק, במפרט כזה זה באמת מסוכן להשתמש בג'נרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה אתם שוכחים שיש מעט מאוד ספקים ג'נריים בשוק שבכלל יכולים להחזיק את המפרט הזה. וגם אלה לא בדיוק זולים כמו הג'נריים שחושבים עליהם.

ואז באמת כבר אין הבדל גדול בין ג'נרי שתי מסילות עם חיבור מיוחד ל8800 ברמת המחירים. (בג'נריים יש 550W שפשוט לא יתנו לכרטיס שלו לעבוד בצורה נורמלית - זרם נמוך מדי במסילות 12) ככה שבכל מקרה זול לא יעזור לו ממש במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן גם חושב שצריך להשקיע בספק כח מתאים.

אבל אני חייב לציין שזה נראה לי מאוד מוגזם להגיד שהספק בטוח ישרף אם לא עכשיו אז בחורף ואם לא בחורף אז אחרי זה.

המון אנשים עובדים עם ספקים ג'נרים- יותר נכון רב רובם של האנשים.

עד עכשיו שמעתי רק מחבר אחד שנשרף לו הספק כח.

אמנם המערכות היום צורכות יותר חשמל אבל תסמכו על הג'נריים שגם הם יעלו ולו במקצת את ביצועיהם.

בכל מקרה, כדאי לקחת ספק טוב אם יש כסף . אם לא והמערכת סולידית, ספקים ג'נרים רוב הזמן יעשו את העבודה.

קח את המילה שלי

בטווח של 5 שנים 80% (או יותר) מהספקים הג'נריים של המערכות המתקדמות יישרפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...