עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור? - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון קריטי למעבדי C2D, מישהו יכול לשפוך קצת אור?

Neo810

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הבחור עם המערכת ההפעלה הלא חוקית לא שם לב לזה עד היום - אז הוא לא ישים לב לזה מהיום. פשוט כי מדובר במקרה קצה שסביר להניח שהמתמש מעולם לא יתקל בו.

פרט לכך שגם עדכיון ביוס מתקן את הבאג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאן לא מערכת הפעלה חוקית או שאינו מחובר לאינטרנט לא יוכל לקבל את העידכון דרך UPDATE וזה מאוד מאוד בעייתי להרבה אנשים.

מי שלא מחובר לאינטרנט בכלל לא ישמע על ה"באג" הזה.... :kopfpatsch::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא ניתקל בבעיה עד עכשיו כניראה שגם לא יתקל בה

ועד שזה לא יקרה למישהו אי שם על הגלובוס אין טעם לעדכן

ברור כשמש, למי שיש מחשב עם C2D ויש לו בעיות ב-WIN נפילות FPS, קריסות פתאומיות, קיפאון זמני של העכבר, מסכים כחולים, הודעות מוזרות כמו לדוגמה: cache error.

אנשים יחשבו באופן טבעי שמדובר בבעיות של WIN, הם לא יעלו על הדעת שמדובר במלך הבאגים C2D.

לחבר שלי יש E6600 חדש, והוא כל הזמן מספר על מסכים כחולים, צניחת FPS פתאומית במשחקים, סמן העכבר קופץ לו תמיד לצד התחתון של המסך כל 10-15 דקות.

ואני לתומי חשבתי שמדובר על OC גרוע, ממש לא הייתי בכיוון שהבעיה היא C2D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מבחינתי היא הבעיה הבטיחותית. ה-errata נותנת תאורים של באגים בתחום האבטחה, והתאור הוא מספיק מפורט, כך שכותב נמרץ יוכל להוציא גרסה שמנצלת באגים אלו.

כל עוד הבאגים לא פורסמו בצורה בולטת ואנשים לא היו מודעים לקיומם הם לא נוצלו (הסיכוי לתקלה מקרית הוא באמת אפסי).

כאשר קוד זדוני מנסה לנצל פרצות אלו בצורה מכוונת, סיכויי ההצלחה בהחלט לא זניחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר להשמיץ URIB הבעיות שחבר שלך מקבל מה הם קשורות לבאג שגילו... כבר כתבו שזה באג שאולי בן אדם אחד למיליון יקבל את זה... בנתיים מליון אנשים עם המעבד של אינטל נהנים איתו.. יכולת מעולה, מהירות, וטמפ לא גבוהות במיוחד ( אני על 3000 מגה הרץ ו 39 מעלות ב IDLE ו 48 LOAD בקיץ! ) אז בחייך מה אתה רוצה מאינטל לא הבנתי.. אם המעבד שלהם עובד סבבה וטוב למה סתם לרדת עליהם כל הזמן?!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאאאאאאאאאאא!!!!!! עכשיו אני יודע למה לפעמים אחרי ריסט העכבר לא מגיב וצריך להוציא ולחבר אותו מחדש!!!

כי מייצרים דפוקים!!!

אז זאת לא הסיבה שחשבתי... כנראה שזה לא קשור לזה שהכנסתי את היד שלי מאחורה בלי להסתכל ודחפתי את ה3.5mm למקום הלא נכון ומשהו שם נדפק...

:bash: ל90% מהאנשים בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר להשמיץ URIB הבעיות שחבר שלך מקבל מה הם קשורות לבאג שגילו... כבר כתבו שזה באג שאולי בן אדם אחד למיליון יקבל את זה... בנתיים מליון אנשים עם המעבד של אינטל נהנים איתו.. יכולת אוברקלוק מעולה, מהירות, וטמפ לא גבוהות במיוחד ( אני על 3000 מגה הרץ ו 39 מעלות ב IDLE ו 48 LOAD בקיץ! ) אז בחייך מה אתה רוצה מאינטל לא הבנתי.. אם המעבד שלהם עובד סבבה וטוב למה סתם לרדת עליהם כל הזמן?!!!!

אם לא הכרת עדין זה אורי, פאנבוי של ומתעלם כפייתי מהודעות אשר נוגדות את דעותיו, הוא ישמיץ את בכל אפשרות שתהיה לו ותמיד ידבוק בדעה שלו גם אם יוכיחו לו אחרת.

או בקיצור, חבל על הויכוח הזה שוב ושוב ושוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז להתקין או לא? :)

ז"א לא נתקלתי בבעיה המתוארת, השאלה מה ההשפעה של העדכון הזה. יגרום למחשב לרוץ מהר יותר? איטי יותר?

בלי שינוי רק סתימת החורים המודברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הכרת עדין זה אורי, פאנבוי של ומתעלם כפייתי מהודעות אשר נוגדות את דעותיו, הוא ישמיץ את בכל אפשרות שתהיה לו ותמיד ידבוק בדעה שלו גם אם יוכיחו לו אחרת.

או בקיצור, חבל על הויכוח הזה שוב ושוב ושוב....

תקציר כזה מדוייק לא ראיתי בחיים...

ואורי...השטות שהפלצת על חבר שלך היא השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים....לי יש E6300 כבר למעלה מ7 חודשים והמחשב שלי עובד 24/7 ולא הייתה תקלה אחת....איך תסביר את זה?! ואני מעמיס על המחשב הוא כול היום בקידודים ובפוטושופ אחותי עובדת איתו ומה שאתה רק רוצה....הוא עובד ואין לי שום מסך כחול אחד ושום קפיצות עכבר ושום כלום....ואני מאמין שזה כך ל99% מהאנשים על הפלנטה הזאת שמחזיקים C2D.."מלך הבאגים" חחחח :lol: :lol:

בטח כשראית את הת'רד הזה ניהיה לך רטוב במכנסיים...."הו יופי עוד היזדמנות לכתוב שטויות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא בא לי להצית ת'אווירה עוד פעם....

אבל אם כבר מעלים את זה, לי קרה מה שynet פחות או יותר כתבו בכתבה שלהם

לי גם היה מסכים כחולים על ימין ועל שמאל (בעיקר במצב load) כשקניתי את המחשב ושום עידכון ושום דרייבר חדש לא עזרו....

שלא נדבר על אי יציבות בOC (יותר קשור ללוח)

רק עדכון עזר לי בסופו של דבר

אבל באמת שזה אחד למיליון, ולדעתי זו לא סיבה לא לקנות מעבדי C2D!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...