תצוגה של המסכים המובילים בשוק - יוזמה ברוכה של "שריג" מחשבים. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצוגה של המסכים המובילים בשוק - יוזמה ברוכה של "שריג" מחשבים.

tmpusr

Recommended Posts

קראו פה: http://www.michelschool.co.il/content.asp?cid=4&id=382

מדובר ככל הנראה על מסכים מקצועיים יותר ולא על המסכים הזולים כיוון שהלינק בא מאתר המיועד לצלמים ואנשי גרפיקה.

בכל מקרה זו יוזמה ברוכה לדעתי ואני באמת מקווה שהם יודעים על מה הם מדברים שם ולא "מחפפים" כמו 95% ממוכרי המסכים בארץ שחסרים אפילו את הידע הבסיסי לגבי סוג הפאנל וההבדלים ביניהם.

כדי להסיר כל ספק - אין לי כל קשר לאתר הנ"ל או ל"שריג מחשבים" (פעם ראשונה שאני שומע עליהם :P)... פשוט נתקלתי בלינק הזה בפורום אחר (קפטן - תודה רבה ל-ilanlev על הלינק ובכלל).

אם מישהו היה שם ויכול לשתף אותנו בהתרשמותו זה יהיה מבורך. כן ירבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טרנד חדש לגבות כסף על הדרכה בחנות שבמהלך ההדרכה מנסים למכור לך את כל החנות וגם דברים שאין בחנות...

חבל שככה זה בארץ...

ואיזה מחיר 150 שקל? זה לא זול כל כך מילא זה היה 20 30 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר למשתתף: 150 ש"ח (לא כולל מע"מ)
:kopfpatsch:

לא ראיתי :o.... מוגזם בהחלט לדעתי, למרות שמי שקונה מסך מקצועי באמת בסכום של 4- זה כבר די זניח.

לא מיועד ככל הנראה ל"משתמש הביתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^

אני לא מסכים ....מדובר בשוק צרכנות נבונה ...י

שמע זה לא צחוק כאשר אתה קונה מס\מחשב ..אתה מסתכל על נקודות שהם לא נכונות בכלל ....

אני חושב שהייתי חוסך מעל 10 אלף שקל על מערכת סטריאו עם הייתי יודע יותר את אבדלים והיה משהו מיקצועי שהיה מסביר את האומנות בין להתאים כבלים למערכת סטריאו ...או לחדר מסויים...

זה לא פשוט אני בהחלט היתי משקיעה 150 שקל על הדרכה והסבר .

ואלה שאומרים שהכול מצוי ברשת ...אומנם אתם צודקים אבל יש כלכך הרבה אתרים ....ורק לחפש לוקח יותר מידי זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^

אני לא מסכים ....מדובר בשוק צרכנות נבונה ...י

שמע זה לא צחוק כאשר אתה קונה מס\מחשב ..אתה מסתכל על נקודות שהם לא נכונות בכלל ....

אני חושב שהייתי חוסך מעל 10 אלף שקל על מערכת סטריאו עם הייתי יודע יותר את אבדלים והיה משהו מיקצועי שהיה מסביר את האומנות בין להתאים כבלים למערכת סטריאו ...או לחדר מסויים...

זה לא פשוט אני בהחלט היתי משקיעה 150 שקל על הדרכה והסבר .

ואלה שאומרים שהכול מצוי ברשת ...אומנם אתם צודקים אבל יש כלכך הרבה אתרים ....ורק לחפש לוקח יותר מידי זמן .

בעצם אתה כן מסכים איתי... למי שמחפש מסך זול יחסית זו השקעה לא כדאית (כ-10% מערך המסך), אבל אם אתה משקיע אלפי שקלים ויותר (כמוך למשל) 150 ש"ח זו כבר השקעה משתלמת יחסית.

ההבדל התהומי בין יעוץ על ידי המוכרים בחנות לבין יעוץ בפורומים וסקירות מקצועיות הוא באובייקטיביות! בחנות יש אינטרס כלכלי חזק של המוכרים למכור דגמים מסוימים מסיבות שונות ומשונות ולכן יש סכנה מוחשית שה"יעוץ" שתקבל יהיה מוטה ולא מדוייק. גם ברשת יש הטיות באתרים מסויימים אבל הן מאזנות אחת את השניה ומתקזזות מול עם הסקירות האובייקטיביות באמת.

עדיין, עצם העובדה שניתן למצוא שם מסכים איכותיים בתצוגה השוואתית בתנאי-אמת היא ברוכה כשלעצמה - גם ללא יעוץ כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתוב למעלה

אני ריאיתי כלכך הרבה טריקים ...המסכים כמו לתת עדיפות למסכים מסוימים שרוצים למכור (או לגרום להם להיות בבהירות יותר חזקה או מקור איכותי יותר...)

וראיתי יותר טיפשים שרונים את זה ...כמו מסכים של LENCO או מרנז ...או מערכות קול של KOSS ....למרות שהם מוצרי מדבקה ..

זה מדהים עד כמה זה חשוב ...לדעת להבדיל בינהם ...ולא רק לראות בחנות ...צריכים לילמוד לשאול את השאלות הנכנות ולבחון במספר כלים .

כמה שהייתי טיפש ...לומדים בדרך הקשה ...

יש מה שנקרה צרכנות נבונה ...

1) מוצרים זולים הם לא שווים כסף וכנרה תיצטרך להחליף אותם אחרי שנה ..מערכת סטריאו טובה מחזיקה 10 שניים ...שלי כבר בת 7 ..

2) מחשב איכותי מאוד (לא למשחקים!) לגלישה למוזיקה יכול להחזיק גם 5 שניים (לא לתפתות לקנות כל חצי שנה ) וזה גם חיסכון כספי !

3)נעלים יקרים מחזיקים יותר טוב מנעלים זולים !

זה דברים שכולם יודעים אבל כולם חושבים שאפשר לדפוק את המערכת ..

מי שקונה בזול משלם ביוקר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאול את השאלות הנכונות זה טוב ויפה אבל רוב המוכרים לא ידעו על מה אתה מדבר ויחשבו שאתה מקלל אותם.

בשביל זה כדי להיתיעץ בפורום ולעשות סקר שוק, לאחר מכן אפשר ללכת לראות בעיניים אבל לצערי לא תראה הרבה יותר

מאשר את אותם המסכים הפשוטים וכאשר אין לך שום השוואה למשהו יותר איכותי קשה לפעמים לעשות בחירה מתאימה

וכמובן שתמיד ישנו הפחד מ"חתול בשק" כאשר עושים קניה על עיוור.

הרעיון של תצוגת מסכים שכזו הוא טוב, המחיר לטעמי גובה מידי. למרות זאת אם אתה הולך לקנות מסך של איזו או נק ב 10K

150 ש"ח הם הוצאה קטנה בכדי לעשות את הבחירה שאתה חושב שהיא הנכונה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנתם

או שאני לא הבנתי

"ה ה ד ר כ ה

למי שרוצה להבין איך מכיילים מסכים, איך מבדילים בין מסך טוב למסך פחות טוב, האם זמן תגובה היא פרמטר רלוונטי, האם LCD מספיק טוב לעבודה מקצועית ?...

למי שרוצה רשימת בדיקות שלפיה יוכל לבחון את המסך שלו בבית או בחנות.

למי שרוצה פעם אחת ולתמיד לא להיות תלוי באיש מכירות שאומר "תסמוך עלי, זה מסך מעולה לגרפיקה..." (וגם שם יד על הלב...).

לכל מי שרוצה את כל זה ועוד, אנו מציעים שיעור מקצועי באתר התצוגה !

בעלות של 150 ש"ח בלבד (לא כולל מע"מ), תקבלו שיעור ממישל שבו יענו כל שאלותיכם.

ניתן ואפילו ממומלץ להכין קבצים ושאלות.

יסופקו קבצים והנחיות לבדיקת מסכים בבית או בעבודה"

לפי דעתי רק ההדרכה עולה 150 ש"ח לא כולל מע"מ לפי העמוד הבנתי שהכניסה חינם לאירוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרוצה את כל זה ועוד, אנו מציעים שיעור מקצועי באתר התצוגה !

בעלות של 150 ש"ח בלבד (לא כולל מע"מ), תקבלו שיעור ממישל שבו יענו כל שאלותיכם.

ניתן ואפילו ממומלץ להכין קבצים ושאלות.

יסופקו קבצים והנחיות לבדיקת מסכים בבית או בעבודה"

אז אני מבין שאתה עובד שם gremlinx, נכון?

ראשית, ברכות על היוזמה.

שנית - אני חושב שהבנו מצויין למה הכוונה ב"הדרכה מקצועית". השאלה שאנחנו שואלים את עצמנו היא עד כמה אובייקטיבית ההדרכה וחפה משיקולי מכירות כי זה בבחינת "לתת לחתול לשמור על השמנת" כאשר המוכרים עצמם (מקצועיים ומבינים ככל שיהיו) ממליצים על המוצרים שהם מוכרים... האם ימליצו באותה התלהבות על דגם שקיים רק אצל המתחרים? האם תהיה נטיה להמליץ על מסכים עליהם יש לחנות אחוז רווחים גבוה יותר?

אני כולי תקווה שאכן מדובר בהדרכה אובייקטיבית ומקצועית ומאחל לכם בהצלחה.

TMP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...