התלבטות בשידרוג לX1950PRO - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בשידרוג לX1950PRO

צומפי

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי שיש פסול בה אבל לא צריך להיקבע את ביקורת אחת, יש הרבה דגים בים.

הPRO לא לוקח בכזה נוק אוט ענקי כמו שאתה חושב. ראיתי כמה וכמה ביקורות בהם הביצועים שלהם ברזולוציה של משתמש ביתי ממוצע היו שווים פחות או יותר או הבדל זניח שלא משמעותי.

ה8600 תומך בטכנולוגיה טובה יותר ומציג איכות תמונה טובה יותר והאצת תוכן HD וביצועים לא כל כך רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמענו מספיק על התמיכה בDX10 ופענוח הסרטים הפנומנלי

תכל'ס, במשחקים נטו, 8600GTS משתווה לX1950PRO או אוכל אבק?

לא משתווה ולא אוכל אבק(מישהו מגן כאן על הקנייה שלו ::):hat:).

והוא לא מריץ DX10 כמו שצריך ומי בכלל "קונה" סרטי HD ? זה איזה 4GIGA ! כולה סרט...

ממה בדיוק אתה מסיק שהוא לא מריץ בסדר משחקי DX10?

סרטים איכותיים מגיעים להרבה יותר(באזור ה15GB לסרט). אתה אולי לא רואה איכותיים אני כן ורבים אחרים גם זו חוייה אחרת לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני כבר הייתי סגור על עצמי :kopfpatsch:

לא יודע אולי אנחנו מסתכלים על התוצאות בצורה שונה, כל מה שמעל ל1280X1024 לא מעניין אותי, לא מעניין כרגע DX10 HD ולא מעניין רוחב פס או כל נתון טכני.

בכל זאת נראה לי שאתם קצת מגזימים, על פי הביקורות רק במשחקים בודדים הוא אוכל אבק, בד"כ מדובר על כמה פרמיים יותר או פחות, במיוחד במשחקים החדשים,לדוגמה:

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=2107&page=5

http://www.tomshardware.com/2007/04/17/geforce_8600/page7.html

בCOH PREY וCOD שם הGTS עלוב.

שאלה: האם יש בהם HDR? אולי צריך לתת צאנס לדרייברים נורמלים?

בכלל תשימו לב איך לפעמים ה8600GTS מתחיל חלש אך מצמצם פערים ועוקף כאשר מפעלים ובראיון עם נציג שערכתם, הוא אימת זאת.

אין פה אף אחד אובייקטיבי משני הצדדים.

נראה לי שרק הזמן יפתור את הסוגיה הזו בכל מקרה ה-650 ש"ח שעלה לי ה8600GT וברוב המקרים נותן איכויות של ה1950PRO זה לא ממש השקעה רצינית אני נשאר עם ההימור, בכל מקרה אני צריך להעיף אותו תוך חצי שנה עד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם צריכים להבין שכרטיס ה MID החדשים שונים בתכלית מכרטיסי הMID הישנים.

פעם חברות השקיעו יותר במשתמשי המיינסטרים והציגו כרטיסי MID עם יכולות גרפיות שמתקרבות לכרטיסי היי-אנד.

היום המצב שונה וחברות כנראה החליטו שמי שרוצה כרטיס איכותי צריך לשלם על זה יותר מפעם,הרבה יותר.

זה עצוב וזה המצב.

1950PRO כרטיס מעולה לכל מי שחושב אחרת,תקציבית ,לא רואה הרבה כרטיסים מתחרים שעולים עליו באותו מחיר.

דראק10 ?

מה זה?

מי זה?

איפה קונים משחק כזה?

כמה שלבים יש שם?

אה,עוד לא יצא?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סתום

אתה מוזמן לעבור על הודעות שלי בנוגע ל8600GTS מלפני חודשיים ויותר (את הרדאון קניתי לפני שלושה שבועות)

איזה סתום תגיד לדמות שאתה רואה בראי לא לי. זה שאתה מגן על הקנייה שלך לא אומר שהדעה שלך חייבת להיות שונה בעבר.

שווה בהחלט לחכות ולראות מה יקרה בסופו של דבר עם ה8600GTS 256BIT.

בכל אופן ה8600GTS מציג ביצועים כמו שכרטיס בינוני אמור להציג פחות או יותר ונותן כמה יתרונות .

מי שהביצועים לא מספקים אותו ודורש 60FPS 8AA 16AF שילך וירכוש לעצמו כרטיס high end.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהביצועים לא מספקים אותו ודורש 60FPS 8AA 16AF שילך וירכוש לעצמו כרטיס high end.

וזה בדיוק מה ש ATI /NVIDIA רוצות שהצרכן יבין לבד .

רוצה ביצועים,שלם כסף והרבה.

צרכן MID צריך לקבל 30FPS 4AA 8AF במשחקים חדשים.

לא נראה לי שזה מה שהוא מקבל.

בכל מקרה,שוב סטינו מהדיון ,אני עדיין ממליץ לקנות את הכרטיס הזה:

http://www.bigpc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=186

הוא מספיק חייתי להריץ כל משחק היום על ההגדרות הכי גבוהות.מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סתום תגיד לדמות שאתה רואה בראי לא לי. זה שאתה מגן על הקנייה שלך לא אומר שהדעה שלך חייבת להיות שונה בעבר.

אז הגעתי למסקנה שX1950PRO יותר טוב מ8600GTS...

אחרי זה קניתי X1950PRO...

ואחרי זה המשכתי להחזיק באותה דיעה...

ולכן אני, מה שנקרא, "מגן על הקניה שלי"

ברכותיי, יותר סתום מזה אתה כבר לא יכול להיות

(במיוחד בהתחשב בפרט הזניח ש8600GTS לא ממש תואם למחשב שלי. אבל היי, מה לך ולהגיון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...