עזרה| תגידו הספק כוח שלי מוציא אויר חם מאחורה זה הגינוי????..... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| תגידו הספק כוח שלי מוציא אויר חם מאחורה זה הגינוי????.....

shaihac

Recommended Posts

תגידו מה הספקי כוח מוציאים אויר מאחורה הם מוציאים חום או קור והוא גם התחיל להידפק לי קצת הוא התחיל לעשות קצת רעשים שאני מדליק תמחשב והוא מוציא אויר חם זה הגיוני????????.

וזהו תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! אוויר חם?? תחליף אותו מהר!! הוא מקרר לך את המחשב בסוף החלקים יקפאו ולא יזוז כלום P: :lol:

סתם סתם, אבל הרעשים זה לא בסדר....... כנראה המאוורר מלא באבק, אם זה ספק ג'נרי ב50 שקל כמו שאני מעריך - קפוץ לחנות כל שהיא וכבר תקנה חדש [גם ככה תצטרך לפרק ולהרכיב אותו מחדש כדי לנקות] - ככה יהיה לך אחד "שקט" [היי,ה כל יחסי בחיים] ואחד ספייר..........אלא אם כן בא לך לנקות ת'מאוורר אז כל מה שצריך זה איזה שהוא נוזל שומני כמו -40 [לא שמן טיגון ;D]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח תודה על התגובות פשוט דוד שלי החמור הזה הלחיץ אותי אומר לי שספקי כוח לא צריכים להוציא אויר חם....אז חשבתי...אה ותגיד ניקתי תאבק כבר איזה פעמיים פתחתי אותו פעמיים וניקתי תאבק אבל הוא עדיין עושה כזה רעש בהתחלה שאני מדליק תמחשב ואז זה מסתדר חוזר להיות שקט ומה זה השמן הזה -40 איך זה ניראה??........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח תודה על התגובות פשוט דוד שלי החמור הזה הלחיץ אותי אומר לי שספקי כוח לא צריכים להוציא אויר חם....אז חשבתי...אה ותגיד ניקתי תאבק כבר איזה פעמיים פתחתי אותו פעמיים וניקתי תאבק אבל הוא עדיין עושה כזה רעש בהתחלה שאני מדליק תמחשב ואז זה מסתדר חוזר להיות שקט ומה זה השמן הזה -40 איך זה ניראה??........

:)

אז זהו, שניקית את חלל הספק, לא את המאוורר שזה מה שמרעיש לך, -40 זה בקבוק כחול ברובו עם פס לבן לקראת הקצה הגבוה שלו, עם מכסה אדום לרוב ובא עם קשית השפרצה נקודתית, ניתן לקנות את זה בכל חנות לחומרי בית, ACE לדוגמא.......... אבל זה נמצא באמת בכל חנות לכלי עבודה וחומרי בניה וכו'.....

לגבי איך לנקות, הרי לך לינק ישיר למדריך של HWZONE כיצד לנקות מאורר - http://hwzone.co.il/guides/fanoil/

כל מה שנותר לי זה לאחל לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...