Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד... - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xeno Tactic - מה שעושים המהנדסים באינטל במקום לעבוד...

MoRtZkInG

Recommended Posts

זה הכי טוב שהצלחתי להגיע! ;D

http://img123.imageshack.us/img123/6325/52362412xh2.png

זה כל כך מיותר לשים יותר משידרוג אחד...

אני אישית שם רק את ה+100% לנזק וזהו... הגעתי למסקנה שאפילו לא משתלם לשים את התוספת לטווח ועדיף להשקיע בכוח אש- כי ברגע שהיצורים מתחילים להתפזר לא יעזרו לך טווח גדול... צריך לחסל אותם כמה שיותר מהר, ובלי קומבואים אי אפשר להגיע לשלב 130... מה גם שיש לך שידרוג לטווח השפעה של הבונוסים (לא צריך לשים יותר מאחד מכל דבר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 371
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות, אבל הגעתי למסקנה שהכי טוב זה לפזר קומבואים של ניוקים בכמה נקודות (הגעתי ל-3 נקודות... 3 ניוקים אחד אחרי השני :xyxthumbs:), והצלחתי בקושי לדחוק את ה100% לדמג' שיגיע לכולם, ובמקום 2 של הקצב (כל אחד מוסיף 40% או משהו כזה, לא?) העדפתי לשדרג עוד קצת את המגדלים בערך באותו המחיר...

רק בעיה שכשיש הרבה יצורים הקומבואים מתחילים להתפקשש, ובשלב 130 ומשהו, יצור יכול לעבור אצלי חצי מסך אם לא פוגע בו איזה ניוק :P (ויש לי כאמור 3 ניוקים= 6 וולקנים, 3 רקטות ו1 עם החשמל... כולל את התוספת 100% לעוצמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משחק בלתי אפשרי שנוצר בשביל לבזבז לי את הזמן :pissed:

עם 4 צירופים מפוזרים על המסך (2 טורטים ו2 רקטות בכל קומבו) משודרגים עד הסוף בכל

וכל הNUKE והחורים השחורים ו WHATEVER שקיים במשחק מפוזרים על כל המסך אי אפשר לעבור יותר מ150 שלבים

קל וחומר אם לא משתמשים בצ'יטים :)

אולי צריך לעבור לקומבו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתמשת בתוכנה שהבאת קודם?

(לא הבנתי מה אני אמור לעשות עם מה שכתבת :P)

שאלת איך קוראים למשתנה של הכסף, לא?

:)

ולא, לצערי היא לא עובדת עם המשחק הזה

יש לו גם מלא הגנות, אי אפשר להוריד אותו ולשנות אותו כי הוא רץ רק מהכתובת הספציפית של האתר הזה

(אם כי יש גירסאות ישנות יותר בלי ההגנה הזאת)

מה שנשאר זה להשתמש בTRAINER של FLASH שזה די מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה cheat engine דווקא כן פועלת, אבל באופן קצת יותר מסובך. פשוט המקום בזיכרון שמאכסן את כמות הכסף (כפול 8 ) משתנה כל הזמן. צריך להשיג סכום יחסית גבוה של כסף (600+), לעצור את המשחק, לחפש את הכסף*8, ואם יש מספר קטן של ערכים (אם לא אז לנסות לעשות את זה עם סכום יותר גבוה) אז לשנות את כולם למשהו כמו 8000000. הייתי עושה סנאפשוט ומראה את זה, אבל אני עצלן מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה COMBO'S שלא תשים, באזור שלב 160-170 הם פשוט עוברים עד הסוף

מילאתי את הפאקינג מסך, הכל משודרג עד הסוף, כל הצירופים האפשריים ועדיין לא הגעתי לשלב 200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...