X1950 PRO קריסה במשחקים שונים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1950 PRO קריסה במשחקים שונים

RDS

Recommended Posts

אוקי, אז יש לי את הכרטיס הנ"ל, ובזמן האחרון (עד כמה שאני זוכר נכון), כנראה מהדרייבר האחרון שהורדתי, במהלך משחקים כמו Oblivion, Rainbow Six Vegas, יש קריסה. לאחר הקריסה, זה נותן לי הודעה של "Send", "Dont Send", של ATI (לכן באתי לפורום הזה)...

בעיה מוכרת עם הדרייבר האחרון? יש פתרון?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדרייבר 7.5? לי אין שום בעיה עם הדרייבר הזה במשחק Rainbow Six Vegas. מקסימום תחזור לדרייבר הקודם אם הוא לא עשה לך בעיות. ותגיד בRainbow Six Vegas

הAA לא משהו נכון?[התמונה לא חלקה מאוד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז יש לי את הכרטיס הנ"ל, ובזמן האחרון (עד כמה שאני זוכר נכון), כנראה מהדרייבר האחרון שהורדתי, במהלך משחקים כמו Oblivion, Rainbow Six Vegas, יש קריסה. לאחר הקריסה, זה נותן לי הודעה של "Send", "Dont Send", של ATI (לכן באתי לפורום הזה)...

בעיה מוכרת עם הדרייבר האחרון? יש פתרון?

תודה רבה

מה שאתה מקבל זו הוראה שהדרייבר שולח באמצעות פקודה של VPU RECOVER

אתה יכול לנטרל את האפשרות הזאת.

זה גם לי עשה בעיות בדרייבר החדש ובקודם.

אני עובד עם דרייבר 6.12 מלפני חצי שנה והוא בינתיים הכי יציב לי.

דרך אגב,אין טעם לעדכן דרייבר כל פעם שיוצא חדש כל עוד הכרטיס מתפקד מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א גם בכרטיס שלי מחברת HIS עם ציפסט 1950PRO יש קריסות במשחקים כמו STALKER ועוד משחקי FPS ואותה ההודעה וכל זה קורה בתדירות יותר גבוהה לאחר עידכון לדרייבר חדש יותר..מה אפשרי לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריסות? חוזרים לדרייבר ישן יותר... כמו-כן, אני תמיד ממליץ לבטל את ה VPU Recover, הוא יותר מזיק מאשר מועיל.

לי בכל מקרה לא יצא לחוות קריסות עם גירסאות 7.4 ו 7.5 (WinXp + X1950Pro).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריסות? חוזרים לדרייבר ישן יותר... כמו-כן, אני תמיד ממליץ לבטל את ה VPU Recover, הוא יותר מזיק מאשר מועיל.

לי בכל מקרה לא יצא לחוות קריסות עם גירסאות 7.4 ו 7.5 (WinXp + X1950Pro).

אם לי אין שום בעיות אז לשאיר את זה מסומן? או גם עדיף לבטל את זה? [ולגבי AA כניראה זה רק אצלי יש לי בעיה תמיכה עם הלוח אם הזה איזה באסה.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI TRAY TOOLS זה לא דרייבר ולפיכך זה אינו מהווה תחליף לדרייבר, מה שכן זה כולל את כל הפונקציות של הCCC במקום אחד עם אפשרות ליצור פרופילים לכל משחק, ב2005 כשהיה לי 9550 השתמשתי בתוכנה הזאתי ליצור לכל משחק פרופיל עם הגדרות משלו(כמות AA+כמותAF), ואני אכן זוכר כששידרגתי דרייבר ל6.1 נראה לי הVPU RECOVER הציק לי, פשוט תבטלו את זה זה לא עוזר בגרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...