Iriver T50 Vs. Mpio ML100 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iriver T50 Vs. Mpio ML100

rodnik

Recommended Posts

מתלבט בין הנגנים האלו, האייריבר יקר לטעמי (387) ולכן אני ביכלל שוקל את הMPIO , הבעיה היא שלא מצאתי שום ביקורת עדיין על הMPIO וניראה לי חשוד ההסדר עם היבואן שיש לכולם שאתה מקבל ממנו החזר של 50 שח אחרי הקנייה דרך הדואר וכך משלמים "רק" 250 שח - למישהו באמת החזירו ת50 שקל??

למישהו יש את האייריבר הזה? האם הוא שווה את ההבדל המהותי במחיר? האם הסוללה באמת מחזיקה 50+ שעות? המיבנה ניראה קצת כמו צעצוע, האם ניתן לסמוך עליו?

MPIO:

W020070529542644199025.jpg

Iriver: T50

iRiver_CES07_6.jpg

על מה אתם ממליצים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם נגני Mpio יש להם טוב מאוד, לא פחות טוב מהאייריברים. אבל חוץ מזה הם לא ברמה כזאת גבוהה. לא אמינים כל כך, התנסיתי בשתי נגנים שלהם ובשתיהם היו די הרבה בעיות.

ממליץ על האייריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות

לדעתי נגן מקביל של סאן דיסק עדיף על שניהם

איזה מהם? זה שהסוללה שלו מחזיקה 9 שעות או זה שיש לו רע ועושה הרבה בעיות?

עזוב ראיתי פעם פורום של אינסוף עמודים שמוקדש לבעיות בנסנסות למיניהם (בעיקר הMP4) וקיבלתי רגליים קרות מסנדיסק.

אני רוצה משהו שיחזיק זמן מכובד על סוללת AA ושיהיה טוב באמת.

t-iz: אתה יכול לפרט על הבעיות עם נגני MPIO?? משהו ספציפי בחומרים\הנדסת אנוש\טעויות בתיכנות שחוזר על עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הנגנים של Mpio הם נגנים טובים. לי היה Mpio one והוא עשה לי הרבה בעיות. לפעמים הוא לא עלה ותקיעות וכאלה. אבל מה שכן יש לו מעולה. עוד דוגמא זה HD400 שחבר שלי קנה והיה לו המון בעיות בתוכנה ומלא באגים אבל שוב - מעולה. לגבי הדגם שהצגת של Mpio אני לא יודע, לא התנסיתי בו.

האייריבר עדיף. נראה יותר טוב, מרגיש יותר טוב והוא איכותי מאוד עם זמן סוללה מדהים.

הנגנים של סאן דיסק לא עדיפים על אייריבר וmpio. הם נגנים פשוטים, עם סביר. מתאימים למי שרוצה נגן פשוט, לא עם ברמות הגבוהות אלא רק שיהיה עם שם ולא ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על ה-IRIVER, יצא לי לקרוא עליו הרבה אחרונה וכל ביקורת חלקה לו שבחים. לעומת זאת כמעט ואין מידע ברשת ה-MPIO ML100 ואני אישית מעדיף לדעת קצת פרטים על נגן לפני שאני קונה אותו. הנה לינק לביקורת טובה על ה-IRIVER T50 (וגם האח הדי מיותר שלו):

http://www.pocketables.net/2007/05/review_iriver_t.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב ראיתי פעם פורום של אינסוף עמודים שמוקדש לבעיות בנסנסות למיניהם (בעיקר הMP4) וקיבלתי רגליים קרות מסנדיסק.

כמעט על כל נגן תמצא בעיות כאלה ואחרות

אני מאמין שרוב הבעיות נפתרו כבר ע"י עידכוני תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך שזה היו לי G3 ו-T10 וה-G3 עדיף. Iriver אותי די איכזבו.

טוב תשמע, הT50 הוא דגם חדש שמבטיח יותר מהדגמים הקודמים , קראתי בCNET שהאיכות מבנה של הG3 היא דיי רעועה והעורך הביע ספק אמיתי בקשר לעמידות המוצר.

מלבד זאת הG3 והT50 דיי דומים אני חייב לציין :הג'ויסטיק,ההבטחות בזמן הסוללה דומות (אייריבר מבטיחה עוד שעתיים בשלה) ואפילו המחיר הוא אותו הדבר.

ד"א: אם תוכל לפרט יותר במה אייריבר איכזבו אותך (סאונד,איכות המוצר וכו') זה יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...