הממ - חיבור הכרטיס לספק? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממ - חיבור הכרטיס לספק?

solidus

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות 8800GTS 640, וכשקראתי ביקורות ראיתי איפשהוא שצריך לחבר את הכרטיס לספק או משו כזה, אבל לא חייבים.

אני חושב שאפילו בביקורות פה, באתר, היה כתוב את זה... לאדע למה בכלל נזכרתי בזה חחח

אז קיצר - מה הולך? צריך לחבר לספק או לא ? ומה היתרונות והחסרונות של כל מצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה כרטיס מסך יש לך כרגע, אבל חיבור כרטיס מסך לספק הכח הוא ממש לא דבר חדש.

הייתי צריך לחבר את הכרטיס שלי לספק כבר לפני שנתיים כשהיה לי GF-6600.

זה דבר נפוץ היום ולרוב הכרטיסים (ליותר חזקים בשוק..) יש חיובר נוסף למתח ישיר מהספק..

זה לא המלצה או אפשרות ולכן השאלה של מה זה נותן לא רלוונטית.. זה נותן לך שהכרטיס מסך יקבל את המתח שהוא צריך ויעבוד בצורה תקינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... שוב - סליחה על הבורות :P

אחרי שקניתי תמחשב שלי לפני 4 שנים בערך אני לא בדיוק התעדכנתי בעניינים אז הכל נראה לי חדש ונוצץ כרגע O_O

וכשהתכוונת שזה לא המלצה או אפשרות זה אומר שבלי לחבר תכרטיס לספק הוא פשוט לא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא יעבוד..

ייתכן והכרטיס יידלק וייראה איזה POST או משהו בסגנון אני לא סגור על זה במאה אחוז .. אבל מה שאני כן בטוח בו זה שלא תוכל להריץ שום יישום 3D שדורש ממנו לעבור למצב ביצועים..

פשוט כי ה PCI-E לא יכול לספק לו את כל המתח הדרוש לו..

נ.ב - גם ספק כח רגיל מין המניין לא יספיק לו לעבודה יציבה. אתה צריך לקנות , במידה ואין לך, ספק כח נורמאלי כדי שיחזיק לך אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק שמגיע עם המארז בדרך כלל = לתחת.

אלא אם קנית מארז של או משהו ומגיע עם ספק נורמאלי של החברה..

אם לא , הספק שלך ג'נרי וסביר להניח שהוא רחוק מה 500W האלה כמו שהאחיות פיק רחוקות מלהיות זמרות..

אני לא אומר שהספק לא יפעיל את המחשב אני רק אומר שעל תבנה עליו יותר מידי ביציבות ובאריכות ימים..

ספקים ג'נרים לא הייתי ממליץ גם למחשב של אחותי שמשחקת סוליטר וגולשת באינטנרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מהם הריילים הדרושים לחיבור ה8800GTS באינטרנט (אני חושב שזה צריך להיות 28A ברייל של 12V?). לאחר מכן תפתח את המארז ותבדוק מה כתוב על הספק, כמה A הוא מספק על אילו ריילים... אצלי הרייל ש ה12V הוא מפוצל לשניים, אז חיבור של שני הנתונים הוא בעצם הנתון שצריך להשוות לדרישה. אצלי היה 12V אחד עם 14A ובשני 15A, ככה שביחד זה 29A וזה מספיק ל8800GTS ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...