דייטסו שרייד 93 1.3 - pimp my ride סטייל 8) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דייטסו שרייד 93 1.3 - pimp my ride סטייל 8)

1immortal

Recommended Posts

קיצר , היום חזרתי הבייתה מעבודה , הסתכלתי על האוטו שלי , הסתכלתי על הג'יפ שעמד לידו , הסתכלתי על לאדה בצבע בורדו שעמדה ליד האוטו בצד השני ...

ואמרתי לעצמי ... חדדדדדדדלללללללללללללללללללללללל !!!!!

אינך מכונית רגילה , כי הנך אוטואי ! את האוטו שלי !!! לכן תיהי שונהה בתכלית וכל מיני כאלה , אני לא אלאה אותכם במוך שלי , קיצר , החלטתי לעשות קצת למכונית שלי .

בתור התחלה , איישר לה את המכות בדלתות למטה , ואתחיל במלאכת המהפך שלה .

אלווה את התראד בתמונות , עדכונים וכל מיני כאלה .

הצעות מעניינות וסתם פידבקים יתקבלו בשמחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא קשור, אבל הכל הולך :smile1:

יש לך נסיון בפחחות? (שיוף? עבודה עם בונדו?)

איך אתה מתכוון לצבוע את הרכב? (רק אל תגיד לי ספריי של 10 שקל ??? )

במה ילווה "המהפך"? (כדי שנוכל לעזור לך יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון בפחחות לא ממש יש , שיוף יש , בונדו עדיין לא , לצבוע את הגרוטאה כנראה בתנור , אבא של חבר שלי רפד ויש לי פרוטקציות אצל איזה חאפר שיש לו תנור לזה ... יהיה בסדר ... מהפך ?

צבע חדש כנראה , מבפנים לשנות אותה קצת , המושבים האחוריים מעצבנים אותי קצת , חשבתי לשים שם כורסא של 3 מושבים כזאת נוחה , או 2 , נראה מה יכנס , וכל מיני שינויים קוסמטיים פנימיים , לסדר את הרמקולים מקדימה , קצת פרווה פה ושם ... יהיה בסדר .

וסרג' , אני מוכן להביא לך את הסמל שלה , ואת השלט של הנעילה המרכזית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אפשר לעשות מלא דברים עם אוטו כזה...עשינו פרוייקט כזה באוטו של בן דוד שלי...פג'ו 106...קודם כול סידרנו אחלה מערכת ורמקולים סבבה עם מגבר חמוד..(סאב לא כי גם ככה אין תא מיטען גדול)

את הבפנים סידרנו יפה...החלפנו את הידית הילוכים לכסופה מניקל יפה...את הדוושות גם כן (אבל זה חבר שלו סידר במוסך של אבא שלו-חחחח

את הפתחים של המזגן החלפנו לכאלו כסופים...ניראה לי גם ניקל או או מה שזה לא יהיה...ריפודים חדשים.

פירקנו את הטמבון הקידמי וגם את האחורי וצבענו עם ספריי שחור ב3 שכבות ושיכבה אחת ניראה לי הוא שם ספריי שקוף (את השיכבה האחרונה הוא צבע לבד)

עשינו את זה גם למראות צד שיהיו שחורות יפה...גם את הידיות של הדלתות פירקנו וצבענו...

ווקס עשינו לבד כדי שיהיה מבריק...

חישוקי מגנזיום לגלגלים השגנו ממוסך של פג'ו בזול מרכב שהושבת....

בקיצור יש מלא אפשרויות רק תלוי כמה אתה רוצה להשקיע...בו נגיד שהפג'ו שלו ניראית אוליי כמו הפג'ו הכי מושקעת שראיתי בחיים שלי אחרי שסיימנו איתה...

נ.ב

את כמעט כול החלקים השגנו באוטו דיפו ומה שלא היה שם הבאנו ממוסך קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה שרייד טיונינג ! ;D :lol:

אפשר לעשות הכול אחי עם קצת יכולות ורצון !

אתה מכיר תפתגם עם קצת רצון וקצתיכולת גם פיל דופק תרנגולת עם קצת רצון וקצת תירגול דופק הפיל את כול הלול ! ;D :lol:

עם תצתרך עזרה בהתקנה של משהו דבר איתי אני יעזור !

יצא לי לעבוד בהתקנות לרכבים ;D :yelclap:

קבל קצת לפתוח תתאבון :cool2::o

http://www.dragtimes.com/images/10925-1988-Daihatsu-Charade.jpg

עם תצתרך עזרה בהתקנה של משהו דבר איתי אני יעזור !

מה שבאמת הולם תרכב זה מכסה מנוע בד בוי !

http://www.autoweek.nl/forum/read.php?18,2286348

הייתה בארץ שרייד שהוסבה לטורבו והרכב נסע כמו שד אך הרכב נמכר לבחורה והטורבו פורק !

ופה יש לנו טורבו מקורי ! http://www.amba1.republika.pl/2.html

מה שאני יכול להגיד לך זה שיש כאלה שריידים בחול שיצאו עם טורבו מהמפעל ככה שזה לא בעיה להביא אותו בהאתאמה מחול למנוע שלך רק את כול העסק רק ללא הטורבינה ובארץ לשדך משהו יותר עצבני לקיט ויכול לצאת משהו מעניין ביותר כך בחשבון שאתה תצטרך לעשות הרבה חיזוקים :auto: :anim-jjd: :DJsmile:

נ.ב : תיקנתי תלינקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אוט-אי צריך מחשב באוטו למקרה שיצטרך לדעת את המתכון המעולה למשקה הזאקירי מעודן ... :nutty:

אתה יודע מזה לעשות בנייה והסבה של מחשב לקאר פיסי ?.. לא לכולם יש לזה עצבים !

גם המון עבודה וגם לא תמיד מצדיק את זה אבל מצד שני עם לעשות בנייה כמו שצריך עם הציוד והידע ומנגנוני הבקרה הנכונים

יכל לצאת משהו סוף הדרך ! ;D :o :o

יאמי כמה MP שלושים אפר לדחוף בקשיח של לפטופ 160 גיגה ! ::)

סרטים טוב נסחפתי קצת חח LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...