כרטיס רשת מתנתק מדי פעם בפעם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס רשת מתנתק מדי פעם בפעם

קובי 1980

Recommended Posts

היי,אני חייב את עזרתכם כי אני פשוט אובד עצות.

יש לי בעיה עם הכרטיס רשת מובנה שלי.הדגם הוא yukon בלוח אם של גיג'הבייט

מדי פעם בפעם האינטרנט פשוט מתנתק מעצמו,זה לא בזמן קבוע אלא סתם ככה,ללא התראה.משום מה עד לפני כמה ימים לא הייתה שום בעיה והכל עבד מעולה.

יצרתי קשר עם הספק שלי ועברנו על כל מיני הגדרות (כולל שינוי הדופלקס) אך הבעיה נמשכה,התקשרתי גם לבזק.

בדקנו את הפינגים דרך ה command והיה לי דיי גבוה

ואז אמרו לי שידוע על המון בעיות עם הכרטיס רשת הזה ושהבעיה כנראה בדרייבר של הכרטיס והמליצו לי על דרייבר ספציפי מס' 8.61.2.3 העניין הוא שהדרייבר

הזה לא מתאים כלל לויסטה אלא לxp.

בלי קשר לא הצלחתי כלל להתקין אותו.אני מקבל הודעה שמותקנת גירסא מאוחרת יותר וההתקנה יוצאת.

הורדתי דרייבר (חדש,ממאי 2007) אחר שמותאם לויסטה ומעודכן יותר ממה שהיה לי אבל שוב,הבעיה נמשכת....

וזה הדרייבר היחיד שהצלחתי להתקין

פתחתי את המארז לראות אולי יש איזשהי בעיה אבל הכל נראה תקין,אפילו הטמפ' שאני לא בטוח שזה קשור, תקינה.

כמו כן המודם תקין לחלוטין ואין לי שום וירוס או רוגלה במחשב.

אני אשמח אם תעזרו לי

תודה מראש

הלוח אם שלי : ga-965p-dq6

כרטיס רשת מובנה:marvell yukon

מערכת הפעלה:ווינדוס 32 ביט

מודם:rotal rta1320a

אני מחובר דרך adsl

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על שום בעיות עם ה-MARVELL. יש לי אותו בלוח של והוא עובד ומעולם לא עשה בעיה.

VISTA, לעומת זאת, כרגע לפחות, היא מוקד להמון בעיות.

בכל מקרה, ייתכן שהם סתם מבלבלים לך את המוח לגבי הכרטיס, אבל נניח שיש מצב שהכרטיס אשם.

תקנה ב-20 ש"ח כרטיס רגיל ל-PCI, תתקין אותו ותנסה להתחבר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על שום בעיות עם ה-MARVELL. יש לי אותו בלוח של והוא עובד ומעולם לא עשה בעיה.

VISTA, לעומת זאת, כרגע לפחות, היא מוקד להמון בעיות.

בכל מקרה, ייתכן שהם סתם מבלבלים לך את המוח לגבי הכרטיס, אבל נניח שיש מצב שהכרטיס אשם.

תקנה ב-20 ש"ח כרטיס רשת רגיל ל-PCI, תתקין אותו ותנסה להתחבר איתו.

אני לא חושב... שאני אמרתי לו שיש לי בעיה עם הכרטיס רשת הוא שאל אותי אם זה ישר,בלי שאמרתי לו.

עריכה:נדמה לי שהבעיה נפתרה (טפו טפו טפו) יותר משעה שזה לא מתנתק,עשיתי עדכון לביוס ומשום מה נראה שזה עוזר.למרות שאין לי מושג מה הקשר

עריכה נוספת,שוב פעם מתנתק לי...זה משגע אותי !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, לקרוא לא לימדו אותך?

אמרתי לך - אם אתה כל-כך בטוח שכרטיס הרשת הוא הבעיה - תקנה כרטיס אחר ותנסה. מה קשה פה להבין?

דבר ראשון,דבר יפה.זה לא המקום להתחכמויות כאלה.

פורום מכובד פה ואין מקום לפלאברות.

דבר שני,אם היית מנסה להבין מה כתבתי אולי היית מבין שככל הנראה הבעיה בווינדוס ולא בכרטיס .

האינטרנט מתנתק כאשר עוברים למשתמש אחר ו/או שמתחברים משם לאינטרנט.

בדקתי את כל ההגדרות ולא מצאתי שום דבר שיכול לגרום לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...