אז עד כמה ה-OC תורם לכם ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז עד כמה ה-OC תורם לכם ?

VooDoo3

Recommended Posts

OK, אז הגעתם ל OC גבוה ויציב, אבל האם אתם יודעים כמה הוא משפיע על המערכת שלכם ?

לבטח הרצתם תוכנות Benchmark לפני ואחרי שהראו על שיפור מסויים בנקודות, אולם איפה זה בא לידי ביטוי ?

החלטתי לבדוק את ההבדל, ולקבל תמונה עם נתונים ממשיים ולא ב"נקודות".

לצורך הבדיקה, השתמשתי ב Everest, תוכנה שייעודה העיקרי הוא באבחון רכיבים שונים במערכת, אך בגרסאותיה האחרונות מגיעה עם יכולת בנץ' קטנה ושימושית.

התוכנה מסוגלת לבצע בדיקה של מהירות קריאת / כתיבת וכן מבחנים שונים לביצועי המעבד.

המערכת שלי:

AMD X2 3800+ AM2 @ 2.0Ghz

DFI Infinity NF UltraII-M2

2x Twinmos 512MB DDRII 667Mhz 5-5-5-1T

ולאחר ביצוע ה OC:

AMD X2 3800+ AM2 @ 2.4Ghz

DFI Infinity NF UltraII-M2

2x Twinmos 512MB DDRII 800Mhz 5-5-5-2T

הגרסה שבה התבצעה הבדיקה :

Everest Ultimate Edition 4.000.976

מקרא תרשימים:

ירוק = Stock

צהוב = OC

everestread21.jpg.xs.jpg

everestwrite34.jpg.xs.jpg

cpuzlib.jpg.xs.jpg

fpusinzvila.jpg.xs.jpg

בסה"כ תוצאות טובות, ואני מרוצה.

מי שמעוניין לשתף בתוצאותיו לפני / אחרי - יותר ממוזמן.

להורדה ושיתוף התוצאות:

http://www.lavalys.com/downloads/everestultimate400.exe

* יש לשים לב שצריך להשתמש באותה גרסת תוכנה בשתי הבדיקות, ע"מ להגיע להפרש מדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם מעבד כמו שלך הגעתי ל 3.0 GHZ ..

2800MHZ יציבים כסלע.

אני מכיר את הבנץ' של EVEREST ואני ממש לא צריך להריץ בנץ' כזה או אחר בשביל לראות הבדלים במספרים..

את ההבדל המשמעותי ביותר אני רואה במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הלוח שלך אתה יכול להגיע לאובר יותר גבוה בהרבה.. :bash:

אני עם הלוח המעפן שלי והוא באמת דפוק ברמות הגעתי ל-2600

אז חבל לא לנצל את הלוח שיש לך :xyxthumbs:

אחלה לוח, אבל כנראה שהמעבד קצת בעייתי אצלי, הוא רוצה יותר מתח ממה שאני מוכן לתת.

מגיע ל 2.6 יציב על 1.47V, אבל בטמפ' שאני לא רוצה לראות (58 מעלות במאמץ).

אני משתמש כיום ב Freezer64 Pro, אולי בעתיד, כשיהיה קריר יותר במארז שלי, אתפתה להגיע רחוק יותר.

תודה על תגובותיכם חברים,

שימו לב כי אני בעל X2 3800+ AM2 89W. הגרסה הזאת קצת פחות טובה ל-OC, ומתחממת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קידוד ...... ירד מ 15 דקות ל 9 וקצת לסרט שלם (באיכות פחותה מהמקור....)...

מקורי 1.86.. אחרי אובר 2.8... מעבד E6300.... :auto:

בערך אותו שיפור אצלי, טעינת משחקים יותר מהירה, תהליכים ביותר מהירות ניכנסים ויוצאים, ובעריכת שמיים וארץ, ובמשחקים עלה לי ה-FPS ב-10.

המעבד אצלי על 3.15, שבוע הבא מגיע אליי אני יעלה ל-3.6\3.8GHz.

אני מרוצה עד הגג, אוליי אני יוותר אפילו על קניית Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אצלי הצלחתי להגיע ל2.66GHZ יציב כמו סלע בהכל, במשחקים לא יודע אם יש הבדל כי איך שקיבלתי תמעבד התחלתי לעשות לו OC :silly:, עכשיו בקידוד אני כן מאמין שיש שינוי דרסטי למשל ערכתי סרט בPOWER DIRECTOR6 במשך 10 דקות וקידדתי אותו לפורמט AVI HIGH QUALITY PROFILE תוך כדי שימוש בDIVX ENCODER, בATHLON 64 3000+ שהיה לי זה לקח 8-9 דקות בערך ועכשיו זה לוקח 2 דקות ו25 שניות בסה"כ, במצב האורגינלי כ4-5 דקות(ללא OC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אצלי הצלחתי להגיע ל2.66GHZ יציב כמו סלע בהכל, במשחקים לא יודע אם יש הבדל כי איך שקיבלתי תמעבד התחלתי לעשות לו OC :silly:, עכשיו בקידוד אני כן מאמין שיש שינוי דרסטי למשל ערכתי סרט בPOWER DIRECTOR6 במשך 10 דקות וקידדתי אותו לפורמט AVI HIGH QUALITY PROFILE תוך כדי שימוש בDIVX ENCODER, בATHLON 64 3000+ שהיה לי זה לקח 8-9 דקות בערך ועכשיו זה לוקח 2 דקות ו25 שניות בסה"כ, במצב האורגינלי כ4-5 דקות(ללא OC).

תשמע זה אובר יפה מאד ללוח שיש עליו כרטיס מסך מובנה

על כמה המתח למעבד?ובאיזה אתה משתמש?

ותוכל לעלות תמונה של ה-CPU-Z שלך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה אחי, המתח האורגינלי למעבד הוא 1.248 ואני העלתי ל1.296 ואני יודע שאפשר עם זה להגיע יותר, הבעיה שאין לי תאופצייה להעלות את המתח בביוס ולכן אני מעלה בWINDOWS דרך CBID, HALF NINJA, קוראים לו ANDY SAURN SISTER, זה כמו הNINJA רק פחות רחב וההיקף שלו נמוך מהזה של הNINJA, מכיר 5 רדיאטורים ומאוורר 120MM בעל 1200RPM.

cpuzna1.jpg

cpuz2le4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...