עזרה ב-OC, עם E6600. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-OC, עם E6600.

andralamusya

Recommended Posts

הגיעה השעה, ל-OC.

המלצות, עצות, משהו יש לכם להגיד?

על כמה ליקבוע את המתח של המעבד?

עידכון:

הורדתי קצת את ה-OC למעבד מ-3.43 ל-3.15 כי הטמפרטורות היו מעט חמות.

ויש לי במשחקים הבדל לפחות של 10FPS וב-3Dmark עלת לי התוצאה ל-11K, מה שמוזר זה העלה לי את התוצאה של הכרטיס מסך, אבל מי אני שאגיד לא.

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=2240841

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל המזגן עבד ליפני זה, ואמרו בחדשות שיהיה חם השבוע בהדרגה, אז אני פוחד, אני שבוע הבא מקבל חדש אני ישים אותו ויעלה אני ינסה ל3.8.

לבנתיים שום דבר לא מגביל אותי.

עכשיו הטמפרטורות בערך כמו שהיו אבל 30-31 מעלות מנוחה ו-45-46 במאמץ מלא.

נכון שזה מעולה אבל בו לא נגזים.

עידכון:

חברה העלתי סתם בישביל לנסות עם סטוק ל-3.6 הכל יציב כסלע אבל הטמפרטורות הורגות אותי 48\49 מעלות במנוחה, 62\63 במאמץ מלא.

הבאס 400, מתח 1.4, יש עצות לשיפורים?

בתדר עבודה רגיל שלי אני מחזיר ל-3.15 ומתח על 1.2 משהו, גם כן יציב.

חח איזה מוזר זה עשיתי את המתח על אוטומט, הוא ירד לי ל1.2 הזוי, חח בכל זואת זה 3.6GHz.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה קירור סטוק, אני מריץ ברקע, 2 פעמים את Orthos 20060420, אני כבר מריץ את זה 4 שעות וזה יציב.

Dirt מחקתי, פשוט משחק מגעיל אבל במשחקים אחרים עלה לי ה-FPS ב-10 על 3.15 אז אני משאר שב-3.6 הביצועים יעלו יותר, בעיקר במשחקים שצריכים כוח חישוב, בעיקר משחקים לא מעניינים אותי, בקידוד ועריכת ההבדלים הם שמים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כמו שלו E6600 וזמן הטעינה הוא כמעט אפסי

בכל מקרה אני לא ממליץ על המשחק הבקרה קשה מאוד והפיזיקה מאוד מתוחכמם, יקח לך כמה ימים לנסות ללמוד את הנהיגה אם לא תתיאש במהלך (כמוני >.>( נו כבר PROSTREET גרר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה.

ו LazyBurger לא התכוונתי לזמני טעינות, גם לי יש E6600. אני רוצה לדעת אם יש הבדל ב FPS לא בטעינות.

עריכה:

הגעת ל 3.6GHz בלי לעלות מתח? o_@

שלי על סטוק והוא מגיע למתח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...