הפלישה לעזה! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפלישה לעזה!

Born2Kill

Recommended Posts

iiB, זה נכון, ארה"ב מימנה ואימנה תקופה מסויימת ארגון (שאז עוד לא הפך לאל-קעידה) שילחם נגד הכיבוש הסובייטי שם.

אני יודע שזה נכון... אני כתבתי שהיא גם הפכה אותו למנהיג אל-קעידה (זה לא היה בציניות) - כלומר היא הפכה אותו לאדם החזק באפגניסטן.

רק אמרתי שאתם חופרים... וזה מעצבן שאנשים שאין להם מושג לגבי הדברים שהם מדברים עליהם ולא מחדשים שום דבר חופרים...

כל הדיונים האלה על מה תעשה לאיראן ואיך תיהייה המלחמה ואיך היא תתחיל... די זה מעצבן. אף אחד פה לא יודע על מה הוא מדבר בכלל, ומעולם לא היה קרוב לנושאים האלה (פרט אולי ל-10GaZ שאמר כמה דברים נכונים בצורה מחשידה במהלך הדיון...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

(פרט אולי ל-10GaZ שאמר כמה דברים נכונים בצורה מחשידה במהלך הדיון...).

מה?, זה ... :smile1:

הבעיה היא לא העזרה שארה"ב נתנה לארגוני טרור אנטי-סובייטים,

הבעיה היא שבן לאדן תימני!!

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מי זו בדיוק "הדוקטרינה האמריקנית " ?

דוקרטינה היא תפיסת הביטחון של הצבא, היא מגדירה יעדים ואיומים והדרכים להשיגם/להתגבר עליהם.

בתכל'ס זה מסמך מאוד חופר על האיומים הניצבים בפני המדינה ברמה האסטרטגית וקצת פחות ממנה.

למשל - דוקטרינת צה"ל הייתה שנים מבוססת על הרתעה בשילוב עמימות.

הכוונה היא שצה"ל ידע להרתיע מדינות אויב ועם זאת לשמור על עמימות (להסתיר את הקלפים האסטרטגיים).

אני לא בטוח שזו הדוקטרינה של צה"ל ויתכן שאני טועה. בכל מקרה, תוכל לקרוא על דוקטרינה פה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94_%D7%A6%D7%91%D7%90%D7%99%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך יותר מF16 מסכן שיוריד כמה טילים בכמה ביניינים, אזמה אם יהרגו כמה אנשים, מדינה (לא משנה איזה) צריכה לקבוע

לה סדר עדיפויות של מי שיפגע בקרב, הראשונים שלא צריכים להפגע זה האזרחים של אותה מדינה, אחרי זה החיילים שלה (הם אזרחים בנוסף)

אחרי זה האזרחים של המדינה האויבת, ואחרי זה לירות/לשבות את החיילים/טרוריסטים היריבים.

אם הקבוצה הראשונה נפגעת, צריכים לפגוע חזק בקבוצה הראשונה, אם הקבוצה השניה נפגעת צריך לפגוע חזק בקבוצה האחרונה או בשלשית אם זסה לא

עובד...

כל מדינה שהסדר שלה אחר, (אלא אם כן היא הוסיפה סוג קבוצה נוסף...), היא מדינה מפגרת וחסרת כל עקרונות, כאשר העקרון

הראשון של מדינה צריך להיות הגנה על אזרחיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקרון\ הפילוסופייה של הערבים באופן כללי זה לפגוע ולהרוס כל מה שאפשר... אחרי שהם סיימו להרוס את עזה, ומנענו מהם לפגוע בנו, לא נשאר להם ברירה אלא להתחיל לפגוע בעצמם :P

ועם האופי הזה עוד קוראים להם "בני אדם"... גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...