זהו את הסרט! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו את הסרט!

urich

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון מאוד- באמת הפריים הקודם נלקח מהפלשבקים של הדמות מהילדות ככה שבאמת היה קשה לזהות את הסרט לפני כן.

הנה עוד סרט.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאפשר לקחת את הסרט הכי פופולרי אבל להביא ממנו את הפריים הכי לא כשור ואף אחד לא ידע איזה סרט זה ולהיפך

הנה סתם פריים נחמד מתוך סרט ענק !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאפשר לקחת את הסרט הכי פופולרי אבל להביא ממנו את הפריים הכי לא כשור ואף אחד לא ידע איזה סרט זה ולהיפך

אין לי מושג איזה סרט זה (למרות שנראה מוכר משהו) אבל אותי אישית אכזבת. אתה כותב 1080P אצלך, אז לפחות תביא פריים מאיזה סרט HD נורמלי, שנוכל לראות משהו כמו שצריך... :)

את הפתירה אני כבר אשאיר לאחרים, גם אם תשים את הפריים הכי ברור בעולם נראה לי שאני לא אזהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא איזו מן שוטרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,

אין לי מושג איזה סרט זה (למרות שנראה מוכר משהו) אבל אותי אישית אכזבת. אתה כותב 1080P אצלך, אז לפחות תביא פריים מאיזה סרט HD נורמלי, שנוכל לראות משהו כמו שצריך... :)

את הפתירה אני כבר אשאיר לאחרים, גם אם תשים את הפריים הכי ברור בעולם נראה לי שאני לא אזהה.

בכיף, יש לי הרבה ב HD ... הקטע הוא שזה סתם יתפוס מלא מקום (כמה מגות) ובשביל לחוש בהבדלי האיכות צריך לראות את זה זז אחרת זה יהיה סתם כמו איזה תמונה איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...