מחפש עכבר לכל השימושים 250-450 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר לכל השימושים 250-450

e-d-a

Recommended Posts

כן... ודרך אגב אני יכול לקנות את הLogitech MX REVOLUTION והLogitech G7 באותו מחיר שזה יוצא לי 325 ש"ח...

ואם אפשר המלצה למקלדת אלחוטית זה יהיה מצויין... חחח כמו שאתם רואים יש לי העדפה למוצרים של לוג'יטק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם ככה אני נסחף אם התקציב המטרה שלי לצמצם כמה שיותר....

הבנתי שיש כל מיני סטים אלחוטיים של לוג'יטק כמו MX3000 וכו, יש סט כזה שהעכבר הזה שהמלצת מעורב בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ נגיד 700-800 כך את זה בפרופוציות שונות כי אני קונה בערך בפחות 40% מהמחיר לצרכן...

נראה לי שאני ישאר אם הMX אם הוא הרבה יותר טוב מהMX1000, בקשר למקלדת פתוח להצעות...

עריכה: איך הסט הזה http://p.zap.co.il/model.asp?model_id=360254 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הבנת אותי?

התכוונתי שהתקציב שלי הוא 700-800 פשוט שאני ישלם עליו בערך פחות 40% מהמחיר שהוא נמכר בד"כ....

ומה אתה אומר על הסט הזה MX3000 או MX3200?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בדיוק? כי קראתי ביקורות על שתיהם אבל לא ממש מצאתי הבדלים וזה מה שחיפשתי.

ובעקרון העכבר יותר חשוב לי ואני בטוח שאני לא ירגיש הבדל בביצועים בין כל העכברים שדוברו פה, אבל אני מתפתה לLogitech MX Revolution רק בגלל איך שהוא נראה אבל הוא לבד יעלה לי 325 ש"ח, לעומת הסט mx3000 שזמין אצלי בחנות ואני יכול לקחת אותו כבר מחר שיעלה לי 420 ש"ח...

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי יש לי את הREVOLUTION ולא כדאי לך אותו הגלגלת שלו שליד הבוהן די מפריעה אפי' לגלישה ובטח למשחקים.[הסרתי אותו מהמחשב בגלל זה].

חוץ מזה יש לי את הסט MX3200 והוא מעולה וגם יפה מאוד יש לו פס נגיעה בצד ימין ורואים שהוא יותר חדשני. בלוג'יטק טוענים שהוא מותאם לויסטה רק שאני לא יודע בדיוק במה.

הG7 מעולה למשחקים אבל בגלישה בגלל שאין לו כפתור לדפדוף אחורה זה קצת מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מאוד מתפתה לREVOLUTION הוא נראה מאוד מאוד נוח ולא פחות יפה...

עכשיו לקחתי מהחנות לניסוי כלים את הMX3000 אני ישאיר אותו כמה ימים, נראה איך הוא ואם הוא נוח אני ישאיר אותו ואם אני לא יאהב אני יחזיר...

המקלדת באמת נראית אחלה והעבר משום מה נראה לי פשוט אבל לא יודע אולי אני רק הוזה או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...