כתבה: ל2900 יש עוד סיכוי!, כתבה בלעדית על הכרטיס המהיר בעולם!!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה: ל2900 יש עוד סיכוי!, כתבה בלעדית על הכרטיס המהיר בעולם!!!

אור כהן

Recommended Posts

יש לכם מושג למה האנשים האלה לא מעלים סיקורים נורמלים!

יש אנשים שקנו אותו מזמן ועדיין לא הוציאו שום דבר חוץ מ הכושל

הוא לא כושל, הוא פשוט תוכנת עזר.

אני באמת לא מבין למה לא עושים בחינות עם משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו ךא חברת זה רק שם התוכנה.

היא תעדכנת פעם בכמה שנים אבל היו מספיק מקרים בהם כרטיסים מקלים ביצועםי גבוהים יותר בתוכנה מאשר הם הציגו במשחקים לעומת המתחרים.

אז היא לא מדוייקת או משהו כזה? כי בעבר היא הייתה הצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר

עכשיו כבר לא

זה פשוט עצוב,

מה הם לא יכולים "לכוון" את התוכנה?

ובלי קשר ל3DMARK,

אני שולח מיילים לגולטופ ולפלונטר על שיווק המוצר בארצנו הקטנה, בינתיים אומרים שיש בעיות עם היבואן.

זה ממש יעזור לי ולכולם אם נשלח כמה מילים לגולטופ ולפלונטר כדי שהמוצר יגיע ארצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני ראיתי .......מבחנים ב FEAR ,STALKER ,OBVULION ועוד כמה משחקים השוואות של GTX לGTS 640 ןלGTS הרגיל ,

וה 2900XT לא ה XTX לוקח כאשר יש AA מופעל ובכל רזולוציה ....כמעט ,ה GTX משיג אותו ב רזולוציה יותר גבווה ,אבל לא בכל המחשקים הוא עוקף את ה GTX

אבל אין מה להשוות ל GTS הרגיל בכלל .

ה GTS 640 לעומת זאת לוקח את ה 2900XT ב מבחנים שהם בלי AA פילטרים וכו ,במממוצא של 20 FPS ,אבל זה מדד שלא נחשב לפי דעתי .

תחפשו השוואות של משחקים יש כבר .

וההבדל של ה 20000 אלף ל GTX ו ל 2900XT שמקבל רק 14 אלף אז כנראה שהמערכות היו שונות או משהו ,אחד עם מעבד QX6700 והשני E6300 . :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני ראיתי .......מבחנים ב FEAR ,STALKER ,OBVULION ועוד כמה משחקים השוואות של GTX לGTS 640 ןלGTS הרגיל ,

וה 2900XT לא ה XTX לוקח כאשר יש AA מופעל ובכל רזולוציה ....כמעט ,ה GTX משיג אותו ב רזולוציה יותר גבווה ,אבל לא בכל המחשקים הוא עוקף את ה GTX

אבל אין מה להשוות ל GTS הרגיל בכלל .

ה GTS 640 לעומת זאת לוקח את ה 2900XT ב מבחנים שהם בלי AA פילטרים וכו ,במממוצא של 20 FPS ,אבל זה מדד שלא נחשב לפי דעתי .

תחפשו השוואות של משחקים יש כבר .

וההבדל של ה 20000 אלף ל GTX ו ל 2900XT שמקבל רק 14 אלף אז כנראה שהמערכות היו שונות או משהו ,אחד עם מעבד QX6700 והשני E6300 . :hi:

נראה לי שהתכוונת שבAA ה640 לוקח ולא ההפך נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפך .....בלי AA ופילטרים ה GTS 640 לוקח מאיזשהי סיבה לא ברורה ......כאשר יותר מאמץ על הכרטיס אז ה 2900XT לא רואה בעניים את ה GTS 640 וגם את ה GTX בדרך כלל נירא לי שראיתי גם שהאוטרה שם גם כן די מאחורה .

ה 2900XT אחלה כרטיס ואני מאמין שכאשר יצא עוד עידכון אז בכלל ה GTX יפגר או שיהיה שווה בכל משחק . :yelclap:

(בתכלס מישהו זוכר שנוידה הוציא כרטיס ,שיותר טוב מATI ?למה אני לא זוכר אפילו ה 9700 הרגיל היה הרבה יותר חזק מה 4600 ,או מה 5800 ,

ה 5950 היה שווה ויותר חלש מה 9800PRO או מה 9800XT ,גם הסידרה השישית הייתה כך וגם השביעית אז אני מאמין שגם הפעם זה יהיה כך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כתוב וסביר להניח שה2900XT 1GB DDR4 משתווה לאולטרה.

אגב הכרטיס הופץ רישנית ומופיע באתר של ATI-.

אני מנסה לדבר עם היבואנים שייבאו את המוצר, תשלחו להם גם אתם מיילים (לפלונטר ולגולדטופ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(בתכלס מישהו זוכר שנוידה הוציא כרטיס ,שיותר טוב מATI ?למה אני לא זוכר אפילו ה 9700 הרגיל היה הרבה יותר חזק מה 4600 ,או מה 5800 ,

ה 5950 היה שווה ויותר חלש מה 9800PRO או מה 9800XT ,גם הסידרה השישית הייתה כך וגם השביעית אז אני מאמין שגם הפעם זה יהיה כך )

הענין הוא שNVIDIA תמיד (או לפחות ב2 הסדרות האחרונות) הקדימו את ATI. הם תמיד מתחרים בכרטיסים בני חצי שנה~ עם יותר זמן להשקיע בכרטיס, בלהפוך אותו ביעיל מבחינת תמחור, ודרייברים. ג'יפורס 7 יצא 4 חודשים לפני התגובה של ATI עם הHDR, הג'יפורס 8 יצא 7 חודשים לפני. וגם אם אתה מאמין שה2900XT יעבור את את הGTX אחרי , זה עדיין לא קרה ויהי מה ועדיין לGTX יש את היתרון. ATI עדיין בפיגור ...

מה היה עם ג'יפורס 6 מישהו יכול להגיד? אני גם די בטוח ששם ה6800ULTRA יצא לפני המתחרה של ATI אבל אני כבר פחות בקיא בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...