התלבטות בין VP2030B ל-VP2130B של VIEWSONIC - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין VP2030B ל-VP2130B של VIEWSONIC

Usagi

Recommended Posts

שלום רב.

אשמח לעצתכם.

יש לי התלבטות בין שני המסכים הנ"ל, תקציב לא חשוב.

מה שחשוב שהייעוד הוא לעבודות גרפיקה ועיבודי תמונה, סרטים וכמובן אינטרנט.

כרטיס המסך שלי הוא 8800GT.

עניין הדילמה הוא:

ב-VP2030B הפאנל הוא: MVA עם גודל נקודה 0.255MM, זוית צפיה 170 מעלות

וב-VP2130B הפאנל הוא: PVA עם גודל נקודה 0.27MM, זוית צפיה 178 מעלות

שניהם ברזולוציה 1200X1600

אילו מבינהם הייתם בוחרים?

חשוב לי איכות צבעים, נוחות עבודה עם המסך, שלא יהיו מריחות במשחקים (לא כבדים) ובסרטים.

ושיהיה נוח לעבוד איתו בעיבוד תמונות בפוטושופ וכו'.

המסך שאותו אני מחליפה הוא LG F900B.

כתבתי פה פעם הודעה כבר, אם התלבטות אחרת.

אבל החלטתי לשנס תקציב טוב לקבלת מסך טוב ושאני אהיה מרוצה ממנו.

התלבטתי גם עם ה- 2007FP אבל הבנתי שיש הוא הגרלת פאנלים וכו'.

למרות שהוא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל ב VP2130B הוא פאנל שונה מ 2007FP, מדובר על פאנל S-PVA LTM213U6 אשר מצוי גם במסך המאוד מוצלח

214T של סאמסונג(גם הפאנל ב VP2030 שונה מהדל), בכל מקרה הייתי הולך על מסך יותר גדול

בכדי לקבל גודל נקודה יותר גדול שמקל על צפיה בטקסט וכו.

נסיון העבר מלמד שפאנלים של סאמסונג כמעט תמיד מגיעים יותר מכוילים מפאנלים של AUO ככה שדיי סביר שהכיול צבע של ה

VP2130 טוב יותר מהכיול צבע מהמפעל של ה VP2030B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאנל ב VP2130B הוא פאנל שונה מ 2007FP, מדובר על פאנל S-PVA LTM213U6 אשר מצוי גם במסך המאוד מוצלח

214T של סאמסונג(גם הפאנל ב VP2030 שונה מהדל), בכל מקרה הייתי הולך על מסך יותר גדול

בכדי לקבל גודל נקודה יותר גדול שמקל על צפיה בטקסט וכו.

נסיון העבר מלמד שפאנלים של סאמסונג כמעט תמיד מגיעים יותר מכוילים מפאנלים של AUO ככה שדיי סביר שהכיול צבע של ה

VP2130 טוב יותר מהכיול צבע מהמפעל של ה VP2030B.

אז החלטה היא בין הסמסונג 214T ל-VIEWSONIC VP2130 שלשניהם אותו פאנל, וכיול הצבעים שלהם טוב יותר.

ונתת אפשרות שאולי לקנות מסך גדול יותר בגלל גודל הנקודה? מה אתה הייתה ממליץ לי?

הבעיה שמסך יותר גדול הוא תמיד מסך רחב, ואני לא מחפשת מסך רחב.

תודה על התשובה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך VP2130b באמת מעט יותר יקר מהדל אבל TrustedReviews העירו כי:

"Image quality is first rate, and the features are good. Of course, for around £130 more you can get the 24in Dell but if colour accuracy and contrast is paramount then this is a better choice.

Verdict

Widescreen may be the new black, but thanks to its superior colour accuracy the Viewsonic 21in monitor has black down perfectly. If colour accuracy is important to your work, two of these will be a better bet than a 24in Dell, despite the cost. Alternatively, for a straightforward upgrade from a large CRT this is highly recommended."

http://www.trustedreviews.com/displays/review/2006/07/04/Viewsonic-VP2130b-21in-Monitor/p1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתרשמות בוצעה ע"י אותו סוקר שראה גם את הדל זמן קצר לפני כן:

http://www.trustedreviews.com/displays/review/2006/06/15/Dell-Ultrasharp-2407WFP-24in-Widescreen/p1)

אין בדעתי לומר שהוא נותן את המילה האחרונה, אבל העובדה שהוא ראה גם את הדל יכולה לתת משקל סביר לחוות דעת יותר לגיטימית שלו לעומת אנשים שלא ראו את ה-Viewsonic הספציפי אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...