מחפש דרך להרוג זבובים ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך להרוג זבובים ?

114508534

Recommended Posts

זה נשמע טיפשי אבל זה כבר הפך להיות מכה

בפלוגה שלי במחלקה שלי יש מכת זבובים מה לא ניסינו , עיתון , בקבוק עם סירופ שהם ידבקו אליו , מטקה כזאתי שהורגים איתה זבובים .

יש אולי איזשהי דרך או שיטה לבנות מלכודות או משהו שהזבובים ימותו בה ?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור כלום, פשוט יבואו עוד. הם נמשכים לריח של אוכל, חרא וזיעה. תנסו פשוט לשמור על נקיון. לא להשאיר שאריות זרוקות או פחי זבל פתוחים. מומלץ להוסיף אקונומיקה למים שבהם אתם מנקים את האיזור שלכם כי הריח של אקונומיקה דוחה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעזור כלום, פשוט יבואו עוד. הם נמשכים לריח של אוכל, חרא וזיעה. תנסו פשוט לשמור על נקיון. לא להשאיר שאריות זרוקות או פחי זבל פתוחים. מומלץ להוסיף אקונומיקה למים שבהם אתם מנקים את האיזור שלכם כי הריח של אקונומיקה דוחה אותם.

בדיוק. למרות שפעם ניסינו לא בקבוק אחד, אלא 40 בקבוקים (!!) במקומות אסטרטגיים. זה אמנם הרחיק את הזבובים מאיתנו, אבל זה רק משך עוד ועוד זבובים (וצרעות) לאיזור הכללי.

כדי להרחיק את הזבובים באמת, אתם צריכים ליצור את הסביבה המתאימה לכך. הבעיה שזה דורש עבודה מתמדת בימי הקיץ של נקיון (במיוחד פחי אשפה וייבוש מקומות רטובים כמו שירותים), וזה בלתי אפשרי בתנאי שטח (במקרה זה באמת אין מה לעשות מלבד להתכסות כמה שיותר בבגדים ובתרסיסי / משחות הגנה)

תמיד צחקתי על החיילים המאצ'ואיסטים שאוהבים ללכת בלי חולצה באיזור המגורים / אוהלים, כך שבסופו של דבר לא יכלו לישון בלילות מרוב עקיצות יתושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית זה יעיל, אני לא יודע כמה זה יהיה יעיל בתנאי שטח, המנורה הזאת עם האור הכחול שמושך אותם, אבל שמכוסה ברשת מחושמלת במעגל סגור, שמחשמלת אותם למוות (פעם נתקע שם אחד גדול במיוחד, וכל הזמן הכנף שלו המשיכה להתחשמל, שמענו בומים מטורפים מהאיזור הזה).

עריכה : ואם זה לא עובד, תמיד אפשר לאלתר להביור מדאורדורנט תרסיס + מצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית זה יעיל, אני לא יודע כמה זה יהיה יעיל בתנאי שטח, המנורה הזאת עם האור הכחול שמושך אותם, אבל שמכוסה ברשת מחושמלת במעגל סגור, שמחשמלת אותם למוות (פעם נתקע שם אחד גדול במיוחד, וכל הזמן הכנף שלו המשיכה להתחשמל, שמענו בומים מטורפים מהאיזור הזה).

עריכה : ואם זה לא עובד, תמיד אפשר לאלתר להביור מדאורדורנט תרסיס + מצית.

הבעיה היא שהדאודורנט מכבה את המצית הרבה פעמים ועד שאתה מדליק אותו אין זבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה קטלן, וזה אחד הדברים היותר גאונים שהמציאו.

פעם אחת חומייני ניסה להיכנס ונתקע כמה פעמים בכלוב החיצוני (מפלסטיק) ורק אז הוא הצליח להיכנס :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בצבא, תאלתרו...

בפריסות של אחרי מטווח, שמביאים רק לחם וריבה משנות ה 70 בקופסאת שימורים ענקית,

קחו קצת ריבה, שימו על הסתרשף של אחד מה-M16 שלכם, וכשיצטברו מספיק זבובים, תעבירו לאוטומט ותדפקו צרור... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...