ניסיון לחבר מחשב ישן נתקל בבעיה בהתחלה... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניסיון לחבר מחשב ישן נתקל בבעיה בהתחלה...

dando

Recommended Posts

יש לי מחשב ישן ואני רוצה 'לעבוד' עליו קצת ולמכור אותו

כאשר אני מנסה להדליק אותו[רק עם הכבל של החשמל הרגיל כמו שאתם מכירים]הוא לא נדלק,חשבתי שזה בעיה בספק,אבל המנורה בלוח אם נדלקת,וכאשר אני מוציא את הכבל מהחשמל אני שומע כזה קול מוזר מהמחשב...כאילו שיש שמה משהו ועכישו כיביתי אותו.

שום דבר לא פועל והוא לא עושה רעש

מה יכול להיות הבעיה?כי הספק בטח עובד אם המנורה נדלקת בלוח אם

לא? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מכבה זה אולי הHDD עושה את הרעש של הכיבוי

לי היה ביעיה דומה בפנטיום 2 שהיה לי

היה כמה חודשים שלחצתי על ההפעלה ההיה רק נורה ירוקה ואז כיביתי את המחשב והדלקתי מהר ופלא עבד את החודש השלישי שהיה לי בעיה כמו שלך

שלחתי את המחשב למעבדה לא מצוא כלום או שהם רצו שאני יקנה אצלה מחשב חדש

או שהם לא מנוסים

יש מצב שהמחשב מת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חבר'ה,הרצתי איזה כמה 'בדיקות',וכמו שכתבתי[אם אני זוכר נכון]יש מנורה שנדלקת,היא מנורה שבעצם מסמלת הלוח אם וכל המערכת במצב פעיל on

אז ככה אני לא מבין איפה הפאק פה,ויש פה פאק למה לא הצלחתי להפעיל את המערכת או את המאווררים,הספק חייב לספק מתח למערכת כדי שהמנורה הזאת תפעל נכון?אז איך זה שהוא יכול להיות דפוק?ואם הוא לא דפוק,אז גם הלוח אם לא,כי הוא מצליח 'להדליק' את המנורה הירוקה שמסמנת שהוא במצב פועל.

יש דרך לבדוק אם יש שמה מתח?ניסיתי להכניס טסטר ולבדוק בכל מיני מקומות,בכל המקומות ש'נגעתי' עם הטסטר,אם זה בחיבורים בין ההארד דיסק,FLOPPY או כל דבר אחר,אני לא מוצא שום חשמל או מתח שמה.

מה אתם אומרים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לומר לך בדיוק עפ"י החיבורים של הספק למה הנורה נדלקת אבל אני יכול לומר לך מניסיון של עשרות בעיות כאלו שנתקלתי

בהן שלמרות שהנורה עובדת עדיין זה היה הספק ואם לא אז הלוח אם, פשוט תביא ספק אחר ותבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח בעיה בכ.מסך

ודרך אגב עם אתה מוצי את הזכרונות יש צפצופים מהרמקול הפנימי של הביפים שמדליקים את המחשב צריך להיות ביפ אלה עם עשיתה מוד מתופש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...