גאידמקיה - שמה החדש של המדינה ... נא להחליף את האטלסים שברשותכם , תודה . - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאידמקיה - שמה החדש של המדינה ... נא להחליף את האטלסים שברשותכם , תודה .

1immortal

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נכנס לפעמים בבוקר שישי או בערב חמישי לטיב טעם בראשון, הסניף הגדול ביותר ורואה שם לא יותר מ50 קונים בחנות.

תהפוך אותה לכשרה וזולה, תפרסם נכון ותקבל שמריצה 5000 קונים בשעה ומי שמכיר תא הסניף בראשון יודע שהמקום יכול לעמוד בכמות כזו של אנשים...

תשנאו את האיש עד מחר, הוא יודע לעשות עסקים.

אני לא יודע באיזה שעות אתה נכנס לטיב טעם, אבל כשאני נכנס לשם הסניף מפוצץ בלקוחות.

טיב טעם היא הרווחית בארץ. היתרון המשמעותי של טיב טעם על המתחרים היה מבחר עצום של מוצרים לא כשרים. בלי אותם מוצרים לטיב טעם לא יהיה שום יתרון על מתחרים אחרים והיא תהפוך לסתם עוד כמו סופר סנטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסים לא טיפשים ולא הולכים שולל רק בגלל שמישהו משלם הון בשביל משהו שהממשלה הייתה אמורה לממן. רוסים בוחרים לפי מצע והשקפה ודיעות פוליטיות. לא לפי מעשים אזרחיים חסרי חשיבות במישור הפוליטי.

אני בספק אם יש\היה לו מנדט אחד של רוסים.

זה לא נכון. בכל עדה/קהילה/חברה בארץ יש סתומים וסתומים פחות, ההבדל הוא בכיוון שאליו הם נוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה שעות אתה נכנס לטיב טעם, אבל כשאני נכנס לשם הסניף מפוצץ בלקוחות.

טיב טעם היא רשת הרווחית בארץ. היתרון המשמעותי של טיב טעם על המתחרים היה מבחר עצום של מוצרים לא כשרים. בלי אותם מוצרים לטיב טעם לא יהיה שום יתרון על מתחרים אחרים והיא תהפוך לסתם עוד רשת כמו סופר סנטר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3257130,00.html

"עם זאת, בהשוואת המכירות והרווח, טיב טעם עודנה רחוקה מהחברות הקמעונאיות הגדולות בישראל..."

הרשת הרווחית ביותר היא השופרסל והשניה היא הרבוע הכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3257130,00.html

"עם זאת, בהשוואת המכירות והרווח, טיב טעם עודנה רחוקה מהחברות הקמעונאיות הגדולות בישראל..."

הרשת הרווחית ביותר היא השופרסל והשניה היא הרבוע הכחול.

טיב טעם היא הרשת הרווחית ביותר ביחס לגודלה. נכון להיום טיב טעם מפעילה 20 סניפים ברחבי הארץ. שופרסל מפעילה מעל 160 סניפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה אישית מיזה שטיב טעם תאפוך לכשרה

למרות שאני אוכל גם לו כשר אם שמים לי בצלחת

אבל יש לי בעיה אם "קנית האספסוף" של גידמק

ותבינו אני חצי מזרחי ואין לי בעיות אם מזרחים נורמלים

כן יש לי בעיות אם האספסוף האמיתי שזה חרדים\חלק מהדתים \חלק מהערבים וכו

גידמק פשוט קונה אותם כמו שקנו פעם אינדינים בחרוזים וכפתורים

הוא קונה תדתים בטיב טעם קונה תמזרחים והערבים בכדורגל

וקונה תמסכנים בצפון ובשדרות בדברים קטנים של כמה ימים

ולצערי הרבה לא מבינים שזה לא באמת תרומה אלה קנית קולות וערצה

היום ראיתי תסרט פרנאיט 9\11

בין היתר היראו איך ארצות הברית מגייס אם הרבה הבטחות

ולא אומר כלום על החסרונות בשרות צבאי

גידמק בינתים פועל באותה הדרך

הוא לא אומר כלום על ההשקפות הפוליטיות שלו

כלום על איך הוא עשה תכסף

כלום על תיכנונים עתידים

ורק מראה תמונה וורודה לאנשים מסכנים

ורק מיזה הוא כבר ירוויח לפחות 4 מנדטים בבחירות הבאות שזה הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם הוא משקיע גאון - אני מחזיק ממנו.

ממש לא. הוא קנה את טיב טעם בפרמיה של 80% והמהלכים שהוא הולך לבצע בה יפחיתו את הרווח. מאז המניה הספיקה לקפוץ בכמעט 50% בימים הראשונים ועכשיו לרדת בחזרה, וכעת המחיר שלה הוא בערך 25% מעל המחיר המניה ביום שלפני גאדיימק, ועדיין יורד. ככה שהוא הפסיד המון כסף וגם לדעת כל הגורמים זאת לא הייתה החלטה טובה.

לדעתי הוא עשה מכה אחת גדולה, אבל בהשקעות הוא לא מבין הרבה. הוא קונה חברות מאוד מהר, בפרמיה ענקית ובהתקף בולמוס. לא ככה משקיעים. מההשקעות שלו בשנים הקרובות לדעתי הוא יפסיד כמה עשרות אחוזים. אבל ברור שזה ניסיון להשתלט על מגוון תחומים בארץ ואולי בעזרתם להשיג עוד קולות. ד"א, עכשיו הוא הולך לקנות את צ'אם -חברה שעוסקת בלולים, ביצים ותבלינים בעיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שגידמק עושה זה קנית אחיזה מאוד חזקה בשוק הישראלי

תחשבו על איזה כאב ראש יהיה לפוליטקאים להסגיר אותו במיקרה הצורך

אם הגורל של המוני עובדים וחלק נכבד מהכלכלה יהיו בידים שלו

כל עסק שהוא קונה הוא קונה גם תשליטה על העובדים

וגם השפעה יותר גדולה על הכלכלה הישראלית

וזה מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. הוא קנה את טיב טעם בפרמיה של 80% והמהלכים שהוא הולך לבצע בה יפחיתו את הרווח. מאז המניה הספיקה לקפוץ בכמעט 50% בימים הראשונים ועכשיו לרדת בחזרה, וכעת המחיר שלה הוא בערך 25% מעל המחיר המניה ביום שלפני גאדיימק, ועדיין יורד. ככה שהוא הפסיד המון כסף וגם לדעת כל הגורמים זאת לא הייתה החלטה טובה.

לדעתי הוא עשה מכה אחת גדולה, אבל בהשקעות הוא לא מבין הרבה. הוא קונה חברות מאוד מהר, בפרמיה ענקית ובהתקף בולמוס. לא ככה משקיעים. מההשקעות שלו בשנים הקרובות לדעתי הוא יפסיד כמה עשרות אחוזים. אבל ברור שזה ניסיון להשתלט על מגוון תחומים בארץ ואולי בעזרתם להשיג עוד קולות. ד"א, עכשיו הוא הולך לקנות את צ'אם -חברה שעוסקת בלולים, ביצים ותבלינים בעיקר.

איך אומרים ,יש לו מספיק כסף לטעויות,

"אבל בהשקעות הוא לא מבין הרבה"מצחיק,אולי תספר לו איך עשית את המיליארדים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה חצי מהדתיים אוכלי חזיר אז אני לא מבין מה הקטע שלו

מה אתה מזיין תשכל?

איזה דתיים?

השאלה היא, איפה הוא יקנה שרימפסים?

והוא מתחיל להפחיד אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו יעשה טובה ויכין בפוטושופ פסל של ארקדי ניצב בגאון בעיר העתיקה :lol:

לא כזה נורא לגבי טיב טעם, בראשון התחלתי ללכת רק כשפתחו את המתחם הענק בגלל המבצעים ובגלל שיש שם מבחר עצום, בפעם האחרונה בחרתי ללכת על אסאדו, חרא של סחורה, בשר צמיגי לגמריי.

הדבר היחיד שטוב שם זה דגים וחזיר (אחלה שיש-קבב).

לומר לכם את האמת, טוב מאוד, לפני טיב הייתי לקוח נאמן של מאניה והפסקתי ללכת כי במאניה היה תמיד דחוס, צפוף ויחסית מעט יקר אבל הייתה להם אחלה סחורה, הלבן שם הרבה יותר טוב לא יודע למה ולהכנס לחנות נתן לי הרגשה שאני בחו"ל :)

ולכל מי שלא הבין את הצעד העסקי הגאוני, גידאמק ממש לא פראייר לשלם סתם 80 אחוז יותר, ברגע שהוא שילם יותר הוא הקפיץ את הערך הנסחר של החברה בבורסה.

לזה שאמר שגידאמק יכול להצית את טיב טעם, לא בדיוק, הונו נאמד ב3 מליארד ש"ח והוא הוציא 400 מליון על גרעין השליטה... חלד דיי נכבד מהונו האישי אז אני ממש לא חושב שיש כאן אינטרס פוליטי בלבד, לדעתי הוא שואף להקים סופרמרקטים מתחרה לריבוע הכחול, את הפרסום הוא מקבל בחינם כי זה גידאמק. לדעתי טיב טעם כרשת סופרים בכל עיר תרוויח פי מאה ממה שהיא מרוויחה כרשת קטנה יחסית לרשתות השיווק הגדולות.

אני נכנס לפעמים בבוקר שישי או בערב חמישי לטיב טעם בראשון, הסניף הגדול ביותר ורואה שם לא יותר מ50 קונים בחנות.

תהפוך אותה לכשרה וזולה, תפרסם נכון ותקבל שמריצה 5000 קונים בשעה ומי שמכיר תא הסניף בראשון יודע שהמקום יכול לעמוד בכמות כזו של אנשים...

תשנאו את האיש עד מחר, הוא יודע לעשות עסקים.

זה נכון שהוא עשה עסקה ענקית.. אבל יש מקומות אחרים (פרטיים ולא פרטיים) שיכולים לספק שרות /זמינות/ מוצרים באיכות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אומרים ,יש לו מספיק כסף לטעויות,

"אבל בהשקעות הוא לא מבין הרבה"מצחיק,אולי תספר לו איך עשית את המיליארדים שלך.

כשאתה לא מציית לחוק הרבה יותר קל לעשות כסף, אתה לא צריך להיות גאון השקעות. ואם הוא עשה את הונו בדרכים כשרות סביר להניח שאדם מוחצן ולא צנוע כמוהו היה מתגאה בכך.

קח את טיב טעם למשל - זאת חברה שמוסקרת ע"י אנליסטים ובתי השקעות מקצועים, יש בה משקיעים מהארץ ומשקיעים מחו"ל. פוטנציאל הצמיחה שלה לא מהטובים במגזר שלה אפילו והיתרון היחסי הבולט ביותר שלה זה מכירת לא כשר וזה שהיא פתוחה בשבת. לבטל את היתרון היחסי הזה זה כמו לירות לעצמך ברגל כלכלית. הרשת לא שווה 80% יותר כי הוא קנה אותה ב-80% יותר, היא שווה בערך מה שהיא שווה בבורסה - וגם אם היא שווה יותר - ביטול היתרונות היחסים שלה פוגעים קשות בהכנסותייה העתידיות.

גם הדרך שבה הוא מנהל את בית"ר ירושלים היא גרועה. בית"ר זכתה באליפות רק בגלל תקציב הענק והחולשה המדהימה של מכבי חיפה העונה, סוף העונה הנוראי של הפועל ת"א וההתקפה החלשה של מכבי ת"א. גאדיימק חסר סבלנות וכל הזמן מחליף את הצוות המקצועי שלו. אני לא חושב שהוא יחזיק בחברות שהוא קנה הרבה זמן, מה שגם העובדה שיש לו מזומנים רבים כ"כ מראים שאין לו הרבה כסף בהשקעות רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...