איזה מסך מבין הבאים הוא הטוב ביותר?! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך מבין הבאים הוא הטוב ביותר?!

ariebel

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Qrex ברוך בואך לאתר, אולי בגלל שאתה חדש אתה עדיין לא יודע שיש חברות כמו Iiyama ו-C.T.X שלא מוכרות למי שלא ממש

עוקב, החברות האלו הם נחשבות בין יצרניות המסכים המובילות, וצר לי לאכזב אותך אבל הדגם של F700P לא מגיע לרמה

של ה-C.T.X PR711F וה-Iiyama 413COLOR אין בכלל מה לדבר, יש גם את ה-Mag 796FD שהוא גם מסך אדיר,

ה- שהצעת ידוע הוא וכל הסדרה שלו שהם מסכים עם בעיות אמינות קשות ולא ממש מומלצים לקנייה בגלל זה לא מציעים אותם לאנשים

הרבה כאן בפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה הוא עולה כיום אבל יש לי דבר אחד להגיד על מסכי הLG:

הם פשוט המסכים המצויינים ביותר שיכולים להיות! לי אישית יש 915 FT+

שקניתי ב2800 ש"ח לפני כ3 שנים, מסך נהדר 19"! אחלה איכות תמונה, ריענון ואחלה אמינות.

לדעתי הוא עולה היום בסביבות ה2000 ש"ח, אבל אפשר להסתפק באחיו הקטן ה17" 795FT.

עולה בערך 1400 *בערבון מוגבל*. אתה לא תתחרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה הוא עולה כיום אבל יש לי דבר אחד להגיד על מסכי הLG:

הם פשוט המסכים המצויינים ביותר שיכולים להיות! לי אישית יש 915 FT+

שקניתי ב2800 ש"ח לפני כ3 שנים, מסך נהדר 19"! אחלה איכות תמונה, ריענון ואחלה אמינות.

לדעתי הוא עולה היום בסביבות ה2000 ש"ח, אבל אפשר להסתפק באחיו הקטן ה17" 795FT.

עולה בערך 1400 *בערבון מוגבל*. אתה לא תתחרט

אתה צודק, הסדרה שלך היא באמת סדרה מצויינת, אני אישית התנסתי איתם כמה ימים {ה-795FT+}

אבל הסדרה החדשה מסריחה, אין לה חדות תמונה, הגדרות מסריחות {בדגם ה-F700B} ובכולם {כל הסדרה} יש בעיות

אמינות קשות במיוחד.

גם אני הייתי קונה את ה-795FT+ אבל הבעייה שאין אותו בארץ, וזה לא ממש משנה בגלל שיש עוד מסכים כמוהו ואף טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי איזו התלהבות?

אתה לא מוכר במקרה :D

בכל אופן...אני די שוקל את הLG

אמרו לי שהוא הרבה יותר טוב מהTRINITRON בREFRESH RATE

ושתותח האלקטרונים שלו יותר איכותי...ויציב.

אבל תנו לי עוד דיעות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש

LG 995 Flatron

זה פשוט מסך לא להאמין

קניתי אותו ב1600 שקל

זה פשוט מסך הכי טוב שאי פעם הייתי איתו

איזה חדות תמונה , מאפיינים , וחוץ מזה יש לו גם 4 יציאות

USB מאחורה (לי זה מאוד עזר וזה עולה איזה 600 שקל ככה...)

ובחזרה לענייננו:

לפי דעתי חברה ממש מצוינת, אבל אם אנשים פה אומרים שהLG החדשים לא טובים.... :|

לפי דעתי קח את האיילמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשר לשאול על מסכים???

יש לי את העצה הכי טובה לך לחנות או חבר שיש לו דגם אחד מהמסכים שרשמת ותראה אותו בעיניים שלך!!!

אולי אין לך ראיה חדה כל כך שלא כדאי להשקיע הרבה כסף על מסך רציני ויספיק לך מסך זול!!!

לך תראה ותחליט כי אחרי הכל אתה זה שיישב מול אותו מסך כל היום לא אנחנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אפשר לשאול על מסכים???

יש לי את העצה הכי טובה לך לחנות או חבר שיש לו דגם אחד מהמסכים שרשמת ותראה אותו בעיניים שלך!!!

אולי אין לך ראיה חדה כל כך שלא כדאי להשקיע הרבה כסף על מסך רציני ויספיק לך מסך זול!!!

לך תראה ותחליט כי אחרי הכל אתה זה שיישב מול אותו מסך כל היום לא אנחנו

זו באמת עצה טובה . אבל מה אם אין לאף אחד מהחברים שלו את אחד מהמסכים שהוא רשם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

לי יש LG StudioWorks 995e שהוא היה בזמנו לפני 3 שנים וחצי המסך הטוב ביותר בכסף ( ה FT התעכב ולכן קניתי את ה 995).

בעקבות התלהבותי הרבה בן דודי קנה את ה 915FT ה-מ-ע-ו-ל-ה מכל בחינה שהיא (השגתי לו ב 2000 ש"ח).

ההמלצה שלי מעורבת:

1) נתקלתי לאחרונה בבעיה במסכי הנפלא וגם פתחתי ת'רד (אבל אף אחד לא התייחס :'( (הנה הקישור למי שמוכן לנסות)

2) מצד שני איכותם הגבוהה מאוד של המסכים בכלל ושלנו בפרט, ואני רואה עכשיו את של בן דוד שלי ועוד כמה חברים עם ה 795FT ובכלל הפלטרון של שהם מאוד איכותיים.

השאלה היא לא אם איכותיים כי ברור שכן (ואת זה גם ביקורות ברשת אומרות), אלא האם הם יחזיקו מעמד או לא, בהשוואה לאחרים.

בהצלחה

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Qrex ברוך בואך לאתר, אולי בגלל שאתה חדש אתה עדיין לא יודע שיש חברות כמו Iiyama ו-C.T.X שלא מוכרות למי שלא ממש

עוקב, החברות האלו הם נחשבות בין יצרניות המסכים המובילות, וצר לי לאכזב אותך אבל הדגם של F700P לא מגיע לרמה

של ה-C.T.X PR711F וה-Iiyama 413COLOR אין בכלל מה לדבר, יש גם את ה-Mag 796FD שהוא גם מסך אדיר,

ה- שהצעת ידוע הוא וכל הסדרה שלו שהם מסכים עם בעיות אמינות קשות ולא ממש מומלצים לקנייה בגלל זה לא מציעים אותם לאנשים

הרבה כאן בפורומים.

אני דבקה עוקב טוב מעוד אחרי זה לי יש 795 אני יודע שהוא יותר טוב ממה שהמלצתי לו אבל אפילו מסך חדש

יכול להשרף אחרי איזה חודש או 2 ולא תהיה לא אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה כאן בפורומים.

אני דבקה עוקב טוב מעוד אחרי זה לי יש 795 אני יודע שהוא יותר טוב ממה שהמלצתי לו אבל אפילו מסך חדש

יכול להשרף אחרי איזה חודש או 2 ולא תהיה לא אחריות

אני לא מבין בכלל מה אתה אומר, תנסח משהו יותר טוב.

ותלמד קצת עברית, דבקה=דווקא, מעוד=מאוד, לא=לו, לפחות תרשום עברית תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הפעם אתה מתלהב???

תגיד מה יש לך?? משהו כאן חייב לך משהו שאתה מדבר ככה???

ואם הוא עולה חדש , אז מה אתה יורד??? איזה ילד מתלהב אתה... >:(

אני ילד מתלהב? מה הקשר? אמרתי לו שפשוט ינסח את מה שהוא אמר אחרת? {עדיין אני מתלהב?}

ותקנתי לו את השגיאות כתיב שהוא עשה, אחרת מאיפו הוא ילמד עם לא יתקנו אותו {עדיין אני מתלהב?}

אז אל תזרוק שטויות באוויר, טוב? תתחיל אולי אתה להרגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...