גילוי - כנראה ש R350 יהיה גרסא "מקוצצת" של r300 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גילוי - כנראה ש R350 יהיה גרסא "מקוצצת" של r300

orrm

Recommended Posts

כן כן

מה שציפו שיהיה המתחרה הרשמי לGFX (לפחות ככה אני הבנתי) כנראה יהיה גרסא דלה בלבד של R300.

ציטוט מהכתבה:

And by the time Nvidia gets the GeForce FX to the market, ATI will be almost ready to launch a low-cost version of last fall's chip, a project that is code-named the R350.

לינק לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן

מה שציפו שיהיה המתחרה הרשמי לGFX (לפחות ככה אני הבנתי) כנראה יהיה גרסא דלה בלבד של R300.

ציטוט מהכתבה:

And by the time Nvidia gets the GeForce FX to the market, ATI will be almost ready to launch a low-cost version of last fall's chip, a project that is code-named the R350.

לינק לכתבה

נראה לי מאד מוזר, מאיפה זה לקוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאה

הוא טועה ומטעה. יכול להיות שהוא התכוון לRV350 (אבל אני בספק, משום שזאת גירסה מוחלשת של הR350 ולא של הR300).

בכל מקרה הצ'יפ החדש כנראה ייקרא 9800 או 9900 ככה שאין סיכוי שהוא יהיה חלש יותר מה9700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיאה

הוא טועה ומטעה. יכול להיות שהוא התכוון לRV350 (אבל אני בספק, משום שזאת גירסה מוחלשת של הR350 ולא של הR300).

בכל מקרה הצ'יפ החדש כנראה ייקרא 9800 או 9900 ככה שאין סיכוי שהוא יהיה חלש יותר מה9700

מה הקשר? עד לא לפני זמן רב, ה R8500 נקרא כך וה 9000 ( שעדיין נקרא כך ), וכל מקרה, המספר הגבוהה לא אומר כלום, כפי שאני מקווה שאתה יודע, ה 8500 ( כיום 9100 ) עולה על ה 9000... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכוונה היא ל RV350 שיהיה אכן חלש יותר מה R300.

ו R350 זה כולה אותו כרטיס עם מהירויות שעון יותר גבוהות ::)

אגב ה 9700 הוא המתחרה של ה FX, כך הסתבר לאחר האכזבה מה FX. לכן באמת אין ל ATI טעם להוציא כרטיס יותר חזק לשוק כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איזה שטויות! בשביל מה הם הוציאו כל כך הרבה גירסאות מוחלשות של ה-9700 PRO "

למה אתה מתכוון בדיוק ? לאילו גרסאות , 9500 ו-9500 פרו ? אם כן אז הגרסאות הללו נועדו להתמודד עם הכרטיסי טי 4200 ו4400 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה-9700 פרו לנון פרו הוא לא כזה קטן , הגזמת . נכון שזה הבדל קטן אבל לא כזה קטן . לפעמים ההבדל יכול להתבטא עד 15-20 פריימים.

ATI רוצים לדחוף עוד גרסה בשביל לקרוע את ה-FX סופית (שגם ככה כרגע בקושי יש לו סיכוי בשוק כשייצא) . הגרסה כנראה תהיה 9700 פרו עם מהירויות יותר גבוהים ואולי עוד כמה תוספות קטנות וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...