מפרט משב HTPC - כמה שאלות וזקוק לעצות - תקציב -5000 אפילו פחות - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט משב HTPC - כמה שאלות וזקוק לעצות - תקציב -5000 אפילו פחות

AloN(-)KiLLeR

Recommended Posts

קודם כל אני לא חייב לך כלום, אז גם אם תחכה יותר משעה, זה יהיה בסדר.

דבר שני - זאת התגובה, כי אני פשוט לא מבין איך הראש שלך עובד - למה שהטלויזיה לא תהיה מסך? טלויזיות LCD הן מסכים מצויינים. למה אתה צריך מסך נוסף לטלויזיה, ולמה שלא תזרוק את המסך שלך לכל הרוחות אחרי שתקנה אחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע זה שאתה מנהל לא נותן לך זכות לדבר ככה לכל המשתמשים

אם אני יגיב ככה ישר ישימו לי באן. כי אני יודע שפנים אל מול פנים כל המנהלים לא יעזו לדבר אליי ככה.

בכל מקרה אני מעריך את התגובות שלך.

אתה מנהל ששמתי לב מגיב לעניין בכל התגובות.

קיצר בגלל שהעיינים יצאו לי, אני משתמש גם לגלישה וכו', מסך 26-32 אינץ' במרחק של 70 ס''מ מהעיניים יוציא אותם .

איזה מסך עדיף מבחינת הכל ולא כלכך יקר אבל ממש נותן תמונה טובה - לא לפי מפרט על הדף, אלא לפי העיניים של אנשים שראו, לא משנה את התקציב.

מסך של 26, ומסך של 32. כמה אופציות..

אני יכול לחסוך גג 4000, ואולי ישלימו לי, לא כולל חומרה. איזה מסכים בנוסף אפשר לגרד בתקציב כזה בחנות כמו שצריך שתתן אחריות נורמלית אם שירות טובה?

חשוב לי מאוד החדות של התמונה של HD, ושל סרטי , וטלוויזיה של יס. או תדרים שכרטיס שאני אקנה בעתיד יקלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב כמטר ממסך 26 אינץ' ברזולוציה 720P, ולא יוצאות לי העיניים. להפך.

אני חושב ש1.2-1.3מ' ממסך 32" זה סביר ביותר. אתה ממש לא צריך מסך בנוסף לטלויזיה, סמוך עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מסך יש לך?

ואתה צופה בו בHDTV? יענו יש לך מחשב חזק?

איך בחרת בו,לאן הלכת בשביל לבחור, איף הגעת לדגם הזה? מצטער על החפירה חח.

אני עומד לקרוע תתחת בשביל לחסוך למסך, אני לא רוצה שזה יהיה בזבוז.

בעניין המסכים, חפרתי בהודעה הקודמת, תגיב לי על מה שביקשתי שם ;D

בכל מקרה מה זה משנה אם אני אשאיר תמסך? זה לא ממש רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Marantz fx26lc

ראיתי אותו בחנות, הוא עלה 5K (לפני יותר משנה), זכיתי בו במכירה פומבית ב3700 (שזה מה שהוא עולה כרגע). המחשב שלי הוא לא בדיוק מחשב חזק (די דומה לשלך), אבל אין לי בעיות יוצאות דופן בהרצת תוכן 720P.

וכמו שאמרתי, אני משתמש בו כמסך ראשי, ולא רק להצגת תוכן HD. אין לי מסך נוסף מלבדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לך שלושה דגמים.

בוא נגיד ש26" לא בא בחשבון, נישארת עם שניים (הדל והטושיבה), כשלשניהם פירטתי את היתרונות והחסרונות. הדל ברזולוציה גבוהה יותר אבל קטן משמעותית, יותר יתאים למשחקים מאשר לסרטים, הטושיבה גדול ומעולה לסרטים וגם וביחס 16:9 אמיתי.

אתה יכול להוסיף לזה את הסמסונג שהציעו לך, אבל קח בחשבון שזה די שורף לך את כל הכסף רק על מסך ולא ישאר לך כסף לשדרוג.

תבחר, יש לך אופציות, זה בידיים שלך כי זה הכסף שלך. אף אחד לא יכול לעשות את ההחלטה בשבילך.

אם אתה שואל אותי מה אני הייתי קונה, אז אני הייתי קונה את הטושיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכרזים עדיפים?

או מכירות פומביות?

פעם נפלתי על מכירה פומבית של מכרז בוואלה אם אני לא טועה, הזמנתי דיסקמן, קיבלתי אחרי חודש וחצי מכשיר שלא ביקשתי שהיה חרא, לפני כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שרכשתי הרבה מאוד מוצרים מוואלה, והם לא איכזבו אותי ולו פעם אחת.

אני במקומך הייתי פשוט רוכש את הדגם הספציפי הזה מחנות מוסדרת ולא ממכירה פומבית. היות והמחיר גם ככה נמוך, ונכנס לתקציב, זה לא שיש לך יותר מדי להרוויח. פשוט תמצא את החנות הכי זולה בזאפ, שיש לה מספיק פידבק, או שהיה לך ניסיון חיובי איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה.

דבר שני עכשיו הגעתי להסכם עם אבא שהוא ישלים לי כמה שאני אצטרך אם המחיר של הטלוויזיה לא תהיה מופרזת מידי 8)

קיצר אני יעדכן. תודה. אם יהיו לי עוד שאלות אני ארשום פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...