XFX 8800GTX בפחות מ3000 ש"ח בפנדה. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XFX 8800GTX בפחות מ3000 ש"ח בפנדה.

pain_killer12

Recommended Posts

לא הבנת

גם אם הליבה סופר-יעילה, במידה והיא רותחת מחום כבר עדיף ליצרן להאט אותה במקצת (ההצעה שלי: אנדרקלוק) וככה הכרטיס יהיה קריר ושקט בברירת המחדל. ורק לקוחות שילכו על אופציית האוברקלוק ייאלצו להחליף את גוף הקירור. הגיוני לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, מאוד יקר ליצר , או לפחות את כרטיסי ה-HIGH END, אתה יודע כמה מסובך ליצר אותם ככה שכל צינורות העיבוד שבליבה יתפקדו, והחברה המייצרת לא תיאלץ למכור את הכרטיס כ-MID-RANGE? זה ככה אגב גם במעבדים, אבל אז מסובך ליצר את הליבה כך שתצא ללא פגמים, ותוכל לעבוד בתדר גבוה גם בתנאים קיצוניים מבלי לקרוס.

העלויות ייצור הן אפסיות, במיוחד במעבדים

אבל גם בכרטיסי מסך

העלויות הופכות להיות גבוהות כאשר "מעמיסים" עליהן את עלויות המו"פ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת

גם אם הליבה סופר-יעילה, במידה והיא רותחת מחום כבר עדיף ליצרן להאט אותה במקצת (ההצעה שלי: אנדרקלוק) וככה הכרטיס יהיה קריר ושקט בברירת המחדל. ורק לקוחות שילכו על אופציית האוברקלוק ייאלצו להחליף את גוף הקירור. הגיוני לא?

אם לחשוב על זה מהכיוון שהצעת אז כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת

תזכר מה היה בדור של ATHLON וP4. הליבה של הייתה יעילה הרבה יותר והשתמשה בקלוקים נמוכים.

אתה לא חייב קלוקים גבוהים כדי להגיע לביצועים טובים זה מה שאני מנסה להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...