XFX 8800GTX בפחות מ3000 ש"ח בפנדה. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XFX 8800GTX בפחות מ3000 ש"ח בפנדה.

pain_killer12

Recommended Posts

המחיר של ה8800GTX של XFX ירד ל2999 ש"ח, האם מתחילה מגמה שתוריד את הכרטיס לכיוון ה2500+- בחודשיים הקרובים?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_1943_1944_2316&products_id=15515

ו8800GTX OC של BFG גם הוא ירד מתחת ל3K וכעת עולה 2990.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך לא עולים הרבה לייצור.... עולה הרבה לפתח אותם... הרי במה מדובר סיבים וסיבים וסיבים של חומרים שונים... בקיצור הפיתוח עצמו גורם למוצר להיות יצר איך שהוא יוצא... עובדה תראה X800XT אפשר להשיג ב800-700 ש"ח מדובר בכרטיס שהיה עולה 3K-2.5K נראה לך שהמחירים ירדו בצורה כל כך דרסטית? ב250 אחוז? לא נראה לי, פשוט אחרי שמכסים את ההוצאות NOBODY CARES רק זה הופך להיות רווח טוטאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיפך, מאוד יקר ליצר , או לפחות את כרטיסי ה-HIGH END, אתה יודע כמה מסובך ליצר אותם ככה שכל צינורות העיבוד שבליבה יתפקדו, והחברה המייצרת לא תיאלץ למכור את הכרטיס כ-MID-RANGE? זה ככה אגב גם במעבדים, אבל אז מסובך ליצר את הליבה כך שתצא ללא פגמים, ותוכל לעבוד בתדר גבוה גם בתנאים קיצוניים מבלי לקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפוסט הראשון: הכרטיסים של ו-BFG עולים 3000 ש"ח כבר זמן ממושך

ואני אישית לא חושב שתתרחש ירידת מחירים רצינית במשפחת 8800. אם כבר הכרטיסים יעברו מזעור ל80NM או 65NM ויזכו לשם חדש (כמו שקרה במעבר מ7800 ל7900). גם נשמע לי חסר טעם לתמחר את ה8800 בזול כאשר צריכת החשמל ממש לא מתאימה לשוק המיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפוסט הראשון: הכרטיסים של ו-BFG עולים 3000 ש"ח כבר זמן ממושך

ואני אישית לא חושב שתתרחש ירידת מחירים רצינית במשפחת 8800. אם כבר הכרטיסים יעברו מזעור ל80NM או 65NM ויזכו לשם חדש (כמו שקרה במעבר מ7800 ל7900). גם נשמע לי חסר טעם לתמחר את ה8800 בזול כאשר צריכת החשמל ממש לא מתאימה לשוק המיינסטרים.

אז למה עשו את זה ל - X1950XT שצריכת החשמל שלו גבוהה יותר מה - 8800GTS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל שעשו את זה לא הופך את זה לפחות מטופש

לדעתי הדבר הנכון היה צריך להיות מזעור של X1950XT ותמחור בהתאם. יחס העלות-ביצועים גבוה מאוד במקרה של הכרטיס הזה, אבל בשלב מסוים צריך להתייחס גם לצריכת החשמל. נראה לך הגיוני שנגיע בסוף למצב של כרטיסי LOW-END שזוללים 80-100 וואט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של ספקים טובים היום ממש לא גבוהים ולכן אני לא רואה בזה בעיה גדולה.

כמה מפרטים כבר לא יכול לחזיק FSP 350W GLN שעולה 185-200 ש"ח (שזה ממש קצת בשביל ספק כזה טוב) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה8800GTX של XFX ירד ל2999 ש"ח, האם מתחילה מגמה שתוריד את הכרטיס לכיוון ה2500+- בחודשיים הקרובים?

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_1943_1944_2316&products_id=15515

ו8800GTX OC של BFG גם הוא ירד מתחת ל3K וכעת עולה 2990.

אני דווקא זוכר שזה היה גם מחירו לפני כמה שבועות(לא בהכרח באותה חנות).

אני לא חושב שזו מגמה. לדעתי המחירים יתחילו לרדת כשR650/G90 יתחילו להתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, אבל בדר"כ אפשר להחליפו בקירור לא פחות יעיל ושקט.

הוכחת את הנקודה שלך, הבנתי.

אבל אני רוצה לומר את המילה האחרונה ;D

בחלק מהמקרים רכישת קירור חילופי היא מה שחורג מתקציב הלקוח, ולכן על היצרן עצמו מוטלת האחריות לייצר כרטיס מסך קריר שלא יזדקק לקירור רועש. או לחילופין - להירגע עם המרדף אחרי הביצועים ולהנמיך קצת את הקלוקים. כך הכרטיס יהיה קריר יותר ובנוסף, הצורך בהחלפת גוף קירור יהפוך למטרד רק עבור מי שהולך לבצע .

אבל למה סתם לדחוף לנו תנורים בלי שביקשנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...