מגניף! שיפור כרטיס קול X-FI, וCDP איכותי שנקרא PS1 :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגניף! שיפור כרטיס קול X-FI, וCDP איכותי שנקרא PS1 :)

anatoli

Recommended Posts

לא צריך יותר מדיי ידע, סך הכל כמה הלחמות. אתה גם יכול לקחת את החלקים הדרושים, להביא למישהו במעבדת אלקטרוניקה והוא יעשה לך את זה בסכום דיי נמוך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, המוד הזה עבר למקום גבוה ברשימת הדברים-לעשות שלי... אפילו לפני קניית מגבר כי הבנתי שאפשר לשפר את יכולת ההגברה משמעותית ע"י החלפת הקבל הזה ליד הCDP, שאצלי הוא גם ככה עקום. עכשיו אני רק צריך לחכות חודש לאבא שלי שיחזור מחו"ל ויעשה לי את זה. :smile1:

ממש תודה שהבאת את זה לתשומת ליבנו אנטולי. :xyxthumbs:

בקשר לPS1- ממש הזוי. קונסולת משחקים גרוטאה בשווי גג 35$ מוציאה ביצועים ברמה של CDP של 6000$? נה... לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שההבדלים בין הכרטיסים כל כך גדולים. אולי טיפה במיקום או משהו, אבל בסופו של דבר הפילטר מתח זהה והדרגת יציאה פחות או יותר זהה עם הבדלים דיי קטנים של ה-OPAMP אולי, צריך לבדוק אות זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסת לקישור? יש שם הסבר על הכל.

X-FI זה כרטיס קול של קריאטיב, אתה מוזמן להיכנס למדור ביקורות הסאונד של האתר, ולקרוא ביקורת על הכרטיס. יש בקישור מישהו שהחליף כמה רכיבים ושיפר את הכרטיס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שההבדלים בין הכרטיסים כל כך גדולים. אולי טיפה במיקום או משהו, אבל בסופו של דבר הפילטר מתח זהה והדרגת יציאה פחות או יותר זהה עם הבדלים דיי קטנים של ה-OPAMP אולי, צריך לבדוק אות זה.

Anatoli.

אני התכוונתי לזה שהכרטיס די יקר ולא בא לי להסתכן בהרס שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש PS1 מי רוצה לקנות יאללה להציע מחיר !

הוא עובד

אין עליו סריטה הכפתור של הפתיחה קצת הרוס אבל זה בסדר

עם קורא צרובים

שלט

:D

חחחח אם מישו רציני אני באמת ימכור

ד"א

לא הבנתי את המוד למרות שנכנסתי לאתר וקראתי קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...