הצילו!-משהו מוזר מאוד עם חיבור לאינטרנט דרך ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו!-משהו מוזר מאוד עם חיבור לאינטרנט דרך ראוטר

segen63

Recommended Posts

המצב הוא כזה: שני מחשבים בבית - נייח ישן ונייד חדש, ראוטר DLINK ומודם ADSL שך בזק. יצרתי רשת אלחוטית וכך התחברתי לאינטרנט. עד אתמול הכל עבד מצויין. החל מאתמול בערב לא יכולתי לגלוש לאף אתר למעט גוגל :'( (גוגל עולה מצויין ועושה חיפושים והכל, שאר האינטרנט - אין). חשבתי שאולי יש בעיה לספקית - בזק בינלאומי אבל גם היום הסיפור חזר על עצמו. מחשב אחד עם XP עם ומע' של MCAFEE, המחשב השני עם עם EXPLORER ומע' הגנה NORTON . בשני המחשבים אותו דבר - רק עובד ושאר האתרים לא נגישים. כיביתי את חומות האש במחשבים ופתחתי ראוטר לגישה חופשית - לא עזר.

כיביתי ראוטר וחיברתי אחד המחשבים ישירות למודם ADSL בחיבור קוי - כל האתרים עולים מצויין, שום בעיה. חזרתי לחיבור - כלום לא עובד חוץ מגוגל. :s07: ניסיתי RESET לראוטר - לא עזר אז החלטתי שיש תקלה בראוטר, נסעתי לחנות ושם החליפו לי אותו. חזרתי הביתה חיברתי רשת אלחוטית מחדש ולהפתעתי שום דבר לא השתנה. למיטב זכרוני לא עשיתי שינויים משמעותיים במחשבים אתמול אבל בכל זאת ניסיתי "שחזור מערכת" לתאריך מוקדם יותר באחד המחשבים - לא עזר.אם אף אתר לא היה עולה זה סיפור אחד אבל פועל מצויין ושאר האתרים לא נגישים :s07: אני לא מבין את זה - איך זה יכול להיות? :'( אני בטוח שמישהו מכיר את הבעיה אז בבקשה עזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמור את הכתובת ותבדוק אם המחשב נכנס אליה עם הראוטר:

192.117.152.14

תוריד AVS - Anti-Spyware, תעדכן ותריץ.

המחשב מאפשר לתוכנות מסרים מיידיים / שיתוף קבצים להתחבר ?

אאה, ותסיר כל יישום שקשור ל Norton. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...