מתלבט בזכרונות בין HZ ל HK - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בזכרונות בין HZ ל HK

azarzar

Recommended Posts

לפני כמה זמן נדפקו לי הזיכרונות הנוכחיים והיום הגיע לפנדה למלאי זיכרונות של G.SKILL ולפני שאני אדבר איתם בקשר להחלפה אני רוצה לדעת איזה יותר כדאי את ה HZ שאמורים להיות עם צ'יפים של D9 או HK שמגיעים לתדרים גבוהים מאוד ועם תזמונים מעולים ?

HZ

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2236_2237_2398&products_id=14777

HK

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2236_2237_2398&products_id=16236

בזמנו הזיכרונות שלי עלו 890 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם :)

מחר בע"ה אני אתקשר לפנדה ואני מקווה שהכל ילך חלק כמו שאני רוצה וניקח את ה HZ (תחזיקו לי אצבעות ;))

אחרי שיהיו לי את הזיכרונות החדשים אני אמשיך עם ה OC שלי ונראה לאן אני מגיע הפעם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין צורך בOC אין סיבה לשלם שקל יותר מאשר הזכרונות הפשוטים ביותר עם התזמונים הגרועים ביותר (של חברה טובה כמובן..)

אבל לפני ההודעה שלו ניתן להבין שמדובר בזכרונות לOC, וHZ הם הזכרונות המשתלמים ביותר כיום לOC גבוה.

אגב,

למה פנדה אם הוצעו לך פה 2 חנויות שמוכרות את הזכרונות ב200+ שקל פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין צורך בOC אין סיבה לשלם שקל יותר מאשר הזכרונות הפשוטים ביותר עם התזמונים הגרועים ביותר (של חברה טובה כמובן..)

אבל לפני ההודעה שלו ניתן להבין שמדובר בזכרונות לOC, וHZ הם הזכרונות המשתלמים ביותר כיום לOC גבוה.

אגב,

למה פנדה אם הוצעו לך פה 2 חנויות שמוכרות את הזכרונות ב200+ שקל פחות?

אם הייתה קורא את כל הטראד היית יודע ;)

לפני כמה זמן נדפקו לי הזיכרונות הנוכחיים והיום הגיע לפנדה למלאי זיכרונות של ולפני שאני אדבר איתם בקשר להחלפה אני רוצה לדעת איזה יותר כדאי את ה HZ שאמורים להיות עם צ'יפים של D9 או HK שמגיעים לתדרים גבוהים מאוד ועם תזמונים מעולים ?

אני יודע שיש ביותר זול אבל זה לא עוזר לי כי קניתי מפנדה את הזיכרונות שלי והם בטוח לא יחזירו את הכסף בחזרה...

אז אתה אומר HZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...