innovision - באמת כל כך גרועה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

innovision - באמת כל כך גרועה?

Fire_Trooper

Recommended Posts

תקשיב לי טובבבבבבבבבבב !!!

אני קניתי ליפני חודשים כרטיס Gforce 4 ti 4200 128 של אינו ויג'ין והוא עושה לי כאב ראש איום !

חודש אחרי שקניתי אותו המאוורר התחיל להרעיש ולעשות בעיות לפי מה שאני הבנתי הוא נתכל עם צלעות הקרור ובגלל זה הוא משמיע רעשים

ונעצר כל פעם שהוא פוגע ככה שרציתי כרטיס מסך וקיבלתי בונוס של כרטיס קול :angryfire:

עד עכשיו יש לי איתו בעיות כול פעם שאני לוקח את המחשב לחנות הוא פתאום לא עושה רעשים ושאני בבית אז יש שוב את הרעשים

המוכר אמר שהוא החליף לי את הכרטיס כבר פעם אבל הבעיה חזרה שוב !!! ועכשיו אני מסובך עם הכרטיס הזה ומת להחליף אותו לחברה אחרת

שמע לי אל תקנה את הכרטיס עדיף להוסיף עוד 80 שקל ולקנות מחברה נורמלית ויותר אמינה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

900 ש"ח זה לא כזה הפרש גדול..

יש של לידטק ב:

Ti4200 128mb AGP4x - 1018

Ti4200 128mb AGP8x - 1099 ש"ח (עובד במהירויות שעון קצת יותר גבוהות מגרסת הAGP4x)

ואלא אם אתה צריך משקפיים מספר 30 (אין כזה, אבל נגיד ש), בטוח תרגיש בהבדל של איכות התמונה בין חברות קבר לנורמליות, זה ממש משמעותי לפעמים.. יש לחבר שלי משהו ממש מסריח, כל הטקסט מעוות לגמרי וכו'.

אני עד היום לא ראיתי את ההבדל בין האיכויות והפילטרים. ראיתי מחשבים עם כרטיסי מסך של , HERCUES, SUMA, INNOVISION (בחלקם עבדתי וחלקם השתמשתי לזמן קצר) ולא מצאתי הבדלים

קשה לראות הבדלים בעבודה רגילה . תנסה לשחק משחקים ברזולציות גבוהות ואז תשווה ( די בטוח שתראה הבדלים ) .

קשה לצטט כמו בן אדם עם האפשרות הזאת? הפעם אפילו לא שמת גרשיים. מזכיר לי את היוזר הזה ... איך קוראים לו ... לא זוכר, שכל הפורום נלחם איתו כדי שישתמש בכפתור.

אני השתמשתי בכרטיס של SUMA וHERCULES על אותו מסך, אבל זה היה פרוויו 15 לא שטוח ומרצד, אז אני מתאר שזה לא מקור להשוואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

900 ש"ח זה לא כזה הפרש גדול..

יש של לידטק ב:

Ti4200 128mb AGP4x - 1018

Ti4200 128mb AGP8x - 1099 ש"ח (עובד במהירויות שעון קצת יותר גבוהות מגרסת הAGP4x)

ואלא אם אתה צריך משקפיים מספר 30 (אין כזה, אבל נגיד ש), בטוח תרגיש בהבדל של איכות התמונה בין חברות קבר לנורמליות, זה ממש משמעותי לפעמים.. יש לחבר שלי משהו ממש מסריח, כל הטקסט מעוות לגמרי וכו'.

אני עד היום לא ראיתי את ההבדל בין האיכויות והפילטרים. ראיתי מחשבים עם כרטיסי מסך של , HERCUES, SUMA, INNOVISION (בחלקם עבדתי וחלקם השתמשתי לזמן קצר) ולא מצאתי הבדלים

קשה לראות הבדלים בעבודה רגילה . תנסה לשחק משחקים ברזולציות גבוהות ואז תשווה ( די בטוח שתראה הבדלים ) .

קשה לצטט כמו בן אדם עם האפשרות הזאת? הפעם אפילו לא שמת גרשיים. מזכיר לי את היוזר הזה ... איך קוראים לו ... לא זוכר, שכל הפורום נלחם איתו כדי שישתמש בכפתור.

אני השתמשתי בכרטיס של SUMA וHERCULES על אותו מסך, אבל זה היה פרוויו 15 לא שטוח ומרצד, אז אני מתאר שזה לא מקור להשוואה

אופס ... מצטער ... אפילו לא שמתי לב לאפשרות הזו . מעכשיו אני הולך לחרוש על הכפתור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D

הייתי ממליץ לקנות חברה אחרת אבל אם אין ברירה אז גם אינווויסיון לא כאלה גרועים, גם עם כרטיסים שלה אפשר להסתדר טוב מאוד

תבין , חלק מהאנשים שקונים את הכרטיסים שלה מקבלים חרא של כרטיס מסך (ואני אומר חלק) ולכן אף פעם לא מומלץ לקנות אותה , אלא אם כן הכרטיס הספציפי שלה זול בצורה רצינית משל כרטיס מתחרה מבית חברה טובה ואיכותית יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D

הייתי ממליץ לקנות חברה אחרת אבל אם אין ברירה אז גם אינווויסיון לא כאלה גרועים, גם עם כרטיסים שלה אפשר להסתדר טוב מאוד

אתה רואה: "הייתי ממליץ לקנות חברה אחרת אבל אם אין ברירה אז גם אינווויסיון לא כאלה גרועים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...