יעוץ בנוגע לאוזניות, תקציב של כ 1K. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בנוגע לאוזניות, תקציב של כ 1K.

elias

Recommended Posts

אהלן חברה מה שלומכם :)

החלטתי לבינתיים לזנוח את נושא האודיו הדו ערוצי(צריך להשקיע יותר מדי כסף כדי להגיע לאיכות שתספק אותי), ולהתמקד באוזניות.

אני צריך יעוץ והכוונה בנוגע לרכישת , התקציב כאמור נע סביב ה1000 ש"ח.

יש לי מס' מועמדים כמו הAKG 601 (שהמחיר שלו נהיה נגיש יחסית לעבר), או SENN 595 (שנהיה פחות נגיש תקציבית)

וגם AT 900 בקניה מחו"ל(בעייתי במקצת).

אני מעדיף לא להתעסק אם מגברים נכון לרגע זה(אולי בעתיד).

כמו כן השמח לקבל המלצה לכרטיס קול איכותי או DAC חיצוני אם הגברה בילט אין(בתחום הזה אין לי יותר מדי מושג, כך שאני גם לא יכול לתת תקציב מוגדר).

יד שניה גם אופציה.

תודה.

elias

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך באמת להזמין מחו"ל, בארץ הכל יקר כפליים. וזה לא ביטוי שגור, אלא הבעה של יחס אמיתי.

אני מדבר גם על אוזניות, וגם על כרטיס. מבחינת הכרטיסים, הרי שהיו המון דיונים בפורום על כרטיסים מומלצים.

אני אישית לא ממליץ לך על שום דבר של . שזה בערך כמו לקנות ביתי עבור איכות צליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד רוצה להזמין את הAT 900 אבל משום מה לא מצליח להתחבר לשרות הPAY PAL, ולהנפיק כרטיס אשראי בין לאומי לוקח זמן(משהו שאין לי כל כך אכשיו).

Yossi126, כמה בערך יוצא לי כל העסק, ואיזה מגבר, וכרטיס קול אתה מציע בדיוק?

עוד הצעות/המלצות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לתת המלצה סתם כך. הדבר תלוי בראש ובראשונה בטעם אישי.

אני לא אוהב את הסנהייזר בכלל (למרות שיש לי 3 ) ואת ה- 595/555 בפרט, הצליל שלהם עמום לטעמי. בצד השני של הסקאלה, יש את הגראדו שהצליל שלהם מדוייק יותר, ולדעת אחרים הצליל צורם מדי.

המסקנה המתבקשת היא, שאין מנוס אלא לשמוע סוגים שונים של ולהחליט.

הייתי מציע לך לשמוע את הסנהייזר, באייר, AKG, אולטרסון וגראדו.

ה-AT הן מעולות שאינני יודע אם אפשר להשיג אותם בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AT אפשר להשיג בארץ רק משומש. לדעתי ה-A900 תהייה הבחירה הטובה ביותר למתחיל בתחום שעוד לא סגור על מה שהוא רוצה בדיוק. יש להן צליל עם פירוט סבבה, באס מצוין, הן בנויות מעולה ונוחות מאוד. הצליל שלהן לא מצטיין בשום דבר (חוץ מהבאס שהוא מדהים לדעתי בשביל אוזנייה בתקציב כזה), אבל הוא גם לא בולט לרעה בשום דבר. סך הכל אוזנייה דיי all-round. מגבר לא חייב בשבילה, רק כרטיס קול סביר. משהו כמו Revolution 5.1 יהיה מצוין.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האוזניות

החברות המומלצות

AKG Sennheiser Beyerdynamic

לי בבית יש אוזניות שעולות 470 שקל

מרוצה מהם אבל המטרות שלי זה מטרות יצירת מוזיקה ונחים אצלי גם 2 מוניטורים בתקציב של 4 אלף אז אתה מבין שאיכות חשוב אצלי

האוזניות סבבה מאוד אבל לא ממליץ לך עליהם התקציב שלך יכול להביא יותר

מומלץ אוזניות שמוגדרות סגורות כדי למנוע כניסה ויציאת רעש לסביבה

מנתונים טכנים אני יכול להמליץ על:

AKG K271 יש לאוזניות תחום היתנגדות *55 מה שאומר שתישמע חזק אבל פחות מאלו שיש להם היתנגדות יותר נמוכה

תחום תדרים טוב מאוד (האוזן האנושית הממוצעת שומעת מ20HRZ-20,000HRZ

http://www.headphones.co.il/store/main/product.aspx?id_prod=112

Beyerdynamic DT 440

תוחם תדרים מעולה מעל ומעבר,היתנגדות נמוכה כך אתה לא תצתרך למגבר אוזניות.

http://www.headphones.co.il/store/main/product.aspx?id_prod=10

חברה מומלצת לקניה סופית :

http://www.djshop.co.il/category/hedphons

אחלה שירות ומקצועיות

ohm* -היתנגדות, אם ההיתנגדות נמוכה משמע עוצמה גבוהה יותר

מקווה שעזרתי

שוב!!

לא ניסתי אלו באפון אישי אך לפי נתונים טכנים ההמלצה

אל תקנה לפני בדיקה ונוחות אישית

הרקע שלי לאוזניות הגיע מצד הסאונד הטוב והנקי שדרוש כדיל ציור תמוזיקה..

כרטיסי קול לא יודע מה הולך אבל לא ממליץ על M אדיו חברה ממוצעת מאוד בשוק והיא לא למשתמש הביתי שרוצה לשמוע זה יותר ליצירת המוזיקה (חברה ממוצעת שוב)

מאמין שקריאטיב טוב לצרכים שלך גם ידוע לי שהם קנו חברה מעולה E-MU שזאת מיצרת כרטיסים ליוצרי כלומר מאמין שהם הישתפרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מה שהמלצת לו מבחינת נתונים לא הכי נכון לעשות. הוא מחפש משהו שיישמע טוב ושם הנתונים בכלל לא משנים. אם כבר לפי נתונים ה-A900 הכי טובות. 32אוהם, 5-40000הרץ, אבל תאכלס זה לא משנה כלום :) ל-K1000 לדוגמא יש תחום קטן יותר מלהרבה אחרות, אבל הן עדיין האוזניות הטובות ביותר ששמעתי.

מבחינת כרטיס קול אני ממליץ לו על הרוולושן 5.1 (של M-Audio) כיוון שיש לו יציאה מוגברת ולא יציאת line כמו ה-EMU (שהיה לי כבר) ולא כמו האודיופיל של M-אודיו (שיצא לי לעבוד איתו לא פעם).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין

אבל אלה לא מתקרבות לקרסוליים של A900

חחח אנטולי מרוב חפירות שלי על הכרטיס נראה לי גם אתה השתכנעת

ואני אתן כאן עכשיו אמירה אמיצה

הוא גם משתווה ל ESI Julia

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהסיבה שאני ממליץ עליו היא בגלל שאין הרבה ברירות :)

הג'ולייה יותר טוב, אבל אל כולל מגבר אז זה קצת קשה להשוות.

מבחינת הדגמים של טכניקה בארץ, הם דיי פשוטים ויקרים, יצא לי לשמוע כמה מהם באחת החנויות בארץ והן פשוט לא משהו בלשון המעטה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברה מצטער שלא הגבתי מהבוקר, ותודה על התגובות.

האודיו טכניקה היו הבחירה המועדפת אליי מההתחלה, אבל העניין הקטן הזה של להזמין מחו"ל מציק.

ניסיתי ליצור חשבון PAY PAL ולא הצלחתי, וכאמור אין לי כרטיס אשראי בין לאומי... מתסכל במעט.

ומשומש די קשה להשיג, לא הצלחתי למצוא אותן בפורומים של יד שניה.

בכל אופן אני גם השמח לשמוע את חוות דעתכם על הAKG 601, האוזניה נופלת בתוך התקציב, והייתי רוצה לדעת איך היא?

האם היא מתאימה לסגנונות רוק קלאסי, כבד, בלוז, ומוזיקה קלאסית?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מה שאתה שומע אז אולי כדאי לשקול דברים אחרת. ה-601 מצוינת לאוקסטית אבל לרוק כבד אני לא חושב שהיא תתאים (לפחות משמיעה קצרה שלה ומשמיעה ארוכה של ה-701). ה-900 מצוינות לרוק כבד אבל בקלאסית וג'אז ה-AKG יותר טובות. מה שאומר צריך משהו באמצע :)

האמת היא שאני לא יודע מה להמליץ, כי צריך משהו עם התנגדות לא גבוהה (אם כי ה-601 לא הכי קלות להנעה), ואין הרבה מבחר. למרות שאולי ה-595 יתאימו לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנטולי, בהודעה האחרונה שלך דווקא די פתרת לי את הדילמה.

אני הזמין כרטיס בין לאומי, ובעקבותיו גם את האודיו טכניקה.

הסיבה די פשוטה, אני מאזין באופן ניכר יותר לרוק(על כל גווניו), ויחסית מעט קלאסית, ואני לא ממש מתחבר לג'אז.

כמו כן ממספר ביקורות על הA900 הבנתי שהיא גם די טובה לגיימינג, וגם זה שיקול.

כמו כן גם תורם העניין שהיא לא זקוקה למגבר כדי להשמע טוב.

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אף אחד לא ממליץ על גראדו sr-225 בתקציה הזה? הן הכי יתאימו לרוק, וגם לכל שאר הסגנונות הנ"ל...

אתה חייב לשמוע אותן לפני שאתה מחליט... (ולחלוק איתנו את רשמיך כמובן) אה ויש אותן בטריידזון ב-950.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...