תגידו איפה אפשר לראות בדיוק כמה מהירות האינטרנט שלי? [כדי לבדוק שלא עובדים עלי] - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו איפה אפשר לראות בדיוק כמה מהירות האינטרנט שלי? [כדי לבדוק שלא עובדים עלי]

rrroonnii

Recommended Posts

טוב אני חייב לצין שההורדות יורדות מהר ממקום 190 זה יורד 340 משהו כזה. אבל תכלס האתרים זזים טיפה יותר מהר ככה זה צריך להיות? אני לא מרגיש עד כדי כך שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חייב לצין שההורדות יורדות מהר ממקום 190 זה יורד 340 משהו כזה. אבל תכלס האתרים זזים טיפה יותר מהר ככה זה צריך להיות? אני לא מרגיש עד כדי כך שינוי.

זה בסדר גמור גמור שזה ככה.. פתיחת האתרים לא יכול להיות מהירה יותר ואם היא עדיין טיפה איטית זה כבר קשור למחשב שלך.. עמוס או משהו.. אבל אם הוא מוריד על 340 אז זה עובד כמו שצריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי פינגים לא קשורים למהירות החבילה שלך אלא לספקית שלך או משהו כזה

מהניסיון שלי גם מהירות האפלווד משפיעה מאוד. עכשיו אני עם פינג ממוצע של 9 ב-CSS רוב הזמן (בשרתים ישראלים) עם 5\512. זה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת עכשיו אני שם לב זה יותר מהר באתרים. אל תגזים יותר איטי אחרי זה מה שווה ה2.5 . והמחשב שלי אחלה תראה מפרט. ואני חייב לציין שהספקית 014 יותר טובה מברק כי בברק שאני נכנס למשחק BF2142 בשעות היום אין שרתים וגם פינגים גבוהים. ורק ב1 בלילה אפשר לשחק. עכשיו עם 014 בשעות היום יש 350 שרתים ופינגים נמוכים יותר וזה עוד שעוד לא התעדכן לי ל2.5 . עכשיו יש לי 2.5 אבל עוד לא נכנסתי למשחק נראה עם זה עוד שינה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...