. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

.

genia

Recommended Posts

מסכי 22" מאוד לא מתאימים לשימושים שלך בגלל שימוש בפאנל TN בעל זויות צפיה מוגבלות ביותר ובנוסף אין דגמים כאלו עם טיונר פנימי.

בנוסף מסכי מחשב מסוג LCD אינם מיועדים לשמש כטלויזיות מכיוון שהבהירות שלהם נמוכה משמעותית משל טלויזית LCD

כ 250cd/m² במסכי מחשב מול 500cd/m² בממוצע בטלויזיות LCD.

תאלץ להגדיל את התקציב שלך בכדי ללכת על טלויזית LCD אמיתית אשר כוללת טיונר או כניסות לממיר דיגיטלי.

בנוסף איזה טלויזיזת CRT אתה מחליף? האם היא בגודל 21"?היא תהיה גדולה בהרבה ממסך LCD בגודל 22".

יחס הגבהים של טלויזיות LCD מעל 26" הוא 16:9 ומסכי מחשב LCD בגודל 22" הוא 16:10,

זה אומר שבכדי ללהגיע לגודל ממשי כפי שאתה רגיל לקבל מטלויזית CRT מרובעת(יחס 4:3) תאלץ לקנות טלויזית LCD בגודל 32"

או להיתפשר על 26", מסך 22" יהיה קטן משמעותית מטלויזית CRT בגודל 21" אם כי רחב יותר.

אני רואה שיש לך בעיית תקציב, ניתן להשיג טלויזיות LCD עלומות שם(מותגי מדבקה כגון קופרשולץ, פיילוט וכו)

במחירים נמוכים יחסית של 3000 ש"ח ל 32" אשר יתאימו לשימושים שלך בסופרים/מחסנים למינהם, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלויזית LCD בגודל 26" תיתן גודל מעט יותר גדול מטלויזית ה CRT שלך.

ניתן תמיד ללכת על מסך מחשב עם טיונר חיצוני אך כמו שהסברתי הוא לא מתאים לשמש כטלויזיה אמיתית

שכן הבהירות שלו לא מספיק גבוהה ותפריע בישיבה מרחוק כמו בעת צפיה בטלויזיה, בנוסף

זויות הצפיה הצרות יפריעו מאוד לצפיה. מעבר ל 22" ניתן לקנות רק 24" ואלו אמנם מסכי מחשב איכותיים בהרבה אבל

יקרים יותר (כמעט פי 2) ולכן במחיר של 24" עדיף לקחת לסלון 26" או 32" אלא אם הכוונה

שלך היא לצפות בהרבה תוכן FHD (רזולוציה של 1920X1080) ושם יספקו את הסחורה רק מסכי 24".

אתה זקוק לקונסולת דור הבא או מחשב חזק מאוד בשביל לנגן FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף פה לדיון, כי גם אני מתלבט האם לקנות מסך LCD רגיל למחשב, או LCDTV. (לא רציתי לפתוח דיון חדש מכיוון שהנושא דומה)

חשבתי על ה- 24 אינץ'... הוא עולה 4000 ש"ח ויש בו גם טונר פנימי...

האם זאת האפשרות הכי טובה? או שעדיף ללכת על מסך LCDTV? בעתיד אני גם ארצה לנגן תכנים של 1080P ולכן האפשרות של ה- עלתה לי בראש... (תכנים של 1080P הכוונה בעיקר של PS3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-PS3 ה 2407 מתאים כמו כפפה, לגבי שימושים בתור טלויזיזה הוא מתאים פחות ואין לו טיונר פנימי אבל כן יש לי כניסות

וידאו SD אנאלוגיות כמו Composite או S-VIDEO שיאפשרו לך לחבר אליו ממיר של יס/הוט.

אם 24" מספיק גודל בשבילך זוהי בהחלט בחירה טובה לשימושי FHD ו PS3 והמחיר של הדל תחרותי מאוד ביחס לשאר מסכי ה 24".

ג'ניה, קשה לי מאוד להאמין שהמסך שלך הוא 300cd/m², מסכים רבים וטובים שמציינים זאת אינם באמת בהירים כל כך

אם כי מבחינתך זה יתרון, למרות זאת הייתי מתרחק ממסך 22" לסלון והולך על LCDTV בגודל 26"

הייתי מעדיף אותה על פני פלזמה כי:

1. פלזמות מתחילות ב 37" והרוב 42" וזה בהחלט יכול להיות גדול מידי בשבילך.

2. במחירים הזולים של היום כמעט כל הפלזמות הם EDTV או רגילה משופרת ברזולוציה של 852X480 ולא

תוכל להציג עליהם אפילו HD בסיסי ב 720P שכל טלויזית LCD מעל 26" מסוגלת להציג בלי בעיה.

3. פיקסלים בפלזמה ובטלויזית CRT לא עגולים אם כי בחלק מהפלזמות הפיקסלים לא מרובעים כמו ב LCD

אלא מלבניים כמו לדוגמא בפלזמה שהרזולוציה שלה היא 1024X1024 והיא עדיין שומרת על פורמט 16:9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל- 24... (נראה לי שהוא האופציה הכי טובה בשבילי)

מה לגבי הרזולוציה שלו? (1920*1080)

יש אפשרות אם רוצים נגיד לשחק במשחקים במחשב לרדת ממנה (נגיד ל-1680*1050 או לאפילו פחות)? פשוט להריץ משחקים ברזולוציה כזאת זה דורש כרטיס מסך חזק, ואני לא יודע אם אני ארצה להשקיע גם בכרטיס מסך... (אולי פעם בשנתיים מינימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מנג'ס פשוט אני חייב לסגור את כל ה"קצוות" לפני שאני קונה מסך בסכום כזה...

ה-1080P באמת יהיה מנוצל במסך של 24 אינץ'? אני מתכוון שהאם ההבדל בינו לבין 720P על מסך באותו גודל (24-26 אינץ') יהיה רציני (ששווה להשקיע על מסך שתומך ב-1080P בגודל כזה, ולא מסך 26 אינץ' "רגיל" שתומך ב-720P)

כי לפי מה שקראתי במקום אחר, 720P זה לטלוויזיות LCD 32-37, ו-1080P זה לטלוויזיות גדולות יותר.... איפה עומד ה- 24 כאן?

אם לא הבנתם את השאלה, אני אנסה להסביר עוד פעם...

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה רחוק אתה יושב מהמסך, אם מדובר על מרחק של עד מטר בהחלט שווה להשקיע במסך FHD כמו הדל.

במרחקים גדולים יותר מעל לשני מטר לא יהיה ניתן להבחין בהבדלים בין 720P ל 1080P על הדל ולכן עדיף

להשקיע בטלויזיית LCD גדולה יותר(כגון 37") שתיתן חווית צפיה יותר מהנה או לקנות טלויזיית LCD 37" FHD

כמו הבנקיו DV3750 ולהנות מכל העולמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משחק אני אהיה במרחק 80 ס"מ- 1 מטר.

כשאני אראה סרטים/טלוויזיה, אני אהיה במרחק של בערך 2.5 מטר (פחות או יותר).

אז מה הכי מומלץ בשבילי?

בעצם, כשאני חושב על זה עכשיו, אם אני אקנה LCDTV נגיד בגודל 26-27" זה לא יהיה כ"כ טוב למשחקים במחשב בגלל הרזולוציה... אבל בכל זאת אני רוצה לראות מה הכי עדיף בהתאם למרחק.

דרך אגב, אני מתכנן לחבר ממיר של HOT, יראו את זה טוב על המסך של DELL? (הבנתי שאפשר אפילו תמונה בתוך תמונה)

ועוע משהו- צפויה ירידת מחירים למסכי ה-24 אינץ'? נראה שמסכי ה-20-22 אינץ' הולכים ונכנסים כמחליפים של ה-17-19 אינץ' מבחינת המחיר... אז יכול להיות שבקרוב מסכי ה-24 אינץ' יעלו 2000-3000 ש"ח? (כמו מסכי ה-20-22 אינץ' לפני חודשיים... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...