התלבטות בין כמה מערכות 2.0 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין כמה מערכות 2.0

R9547655G

Recommended Posts

את פרטס אקספרס אני מכיר טוב מאוד אתר באמת טוב מאוד.

מדיסאונד גם מכיר.. אני מדבר על תכנונים ממש פייג' עם מה "הוא" קנה ומה הוא בנה בעצמו.

היו לי כאלה אבל פרוייקטים של 3K$. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי הרבה מאמרים וכתבות באינטרנט על מינוסים ועל פלוסים של 2.1.

אבל אם אתה מאמין שאני טועה אני אקבל את הטעות שלי בברכה.

all.jpg

מתנצל חשבתי שהתכוונת שתוספת של סאב ל2.0 תיצור דיס-הרמוניה בסאונד ובביטים.

ברור שתוספת של סאב "מדחיקה" את המידים מהאוזניים ואני מסכים איתך בנוגע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה בלתכנן קבינט ובעזרת תוכנה שאני לא זוכר איך היא ניקראת כי איבדתי אותה שיש שם מאגר דאטאבייז של אלמנטים והיא אומרת לך את גודל הVENT ונפח הקבינט.

--

מה שניסיתי לומר שמערכות מתוכננות נכון ועם אלמנטים טובים לא צריכות באס.

ככה שגם אם תוסיף למערכת שמתוכננת לעבוד ב 2.0 סאב היא לא תישמע טוב יותר ואפילו תשמע יותר "כבדה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתכנן תיבה זה דבר קשה מאוד. זה שאתה יודע את הנפח שלה ובונה לפיו את הכל זה קל, אבל יש הרבה דברים אחרים. אתה יכול לשחק עם הפרופורציות, עם המילוי, עם המיקום של החלקים, עם החומר, עם הצורה של התיבה, לא חסר מה לשנות.

בנוגע לסאב, אני לא לגמרי מסכים. גם אני חושב שברוב המקרים 2.0 טוב יהיה עדיף מ-2.1. עם זאת, אחרי ששמעתי כמה מערכות מאוד מאוד רציניות שעבדו בתור 2.1 (האחת מהן עם הסאב שלי שהוא טאנוי 15") הבנתי שסאב מכוון טוב יכול להיות דבר מדהים. סך הכל לכוון פאזה, מיקום, עוצמה, ותדר חיתוך. זה ממש לא קל וזה לוקח הרבה זמן וכח, אבל זה שווה את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת קראתי כבר הרבה מאמרים שמגיעים למסקנה שעדיף לקחת יקרים ולעשות דופליקאט כמובן יש דברים שאתה לא יכול להשיג בקלות , כמו RIBBON טוויוטר. אבל יש אלטרנטיבות .

למשל אם לנסות לבנות דאלי הליקון 400:

bild9np8.jpg

helicon400cutxb8.jpg

רק מהתמונות אפשר להבין איך בנויים הרמקולים.

זה לא כ"כ קשה כמו שזה נשמע.. זה רק עבודה עם עץ, חלקים וקצת ידע מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי זה שקשה לתכנן את זה. והאמת היא שכבר יצא לי לראות פרויקטים שהבנייה שלהם כל כך מסובכת שזה פשוט אסון :)

להעתיק את הפרוייקט הזה לא כדאי כי ייצא יקר. לכן אמרתי לך, אל תתכנן כלום. יש פרויקטים זולים מאוד שכבר תוכננו בשבילך רק תקנה חלקים מאיפה שבא לך ותבנה וזהו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...