מה גורם ללוחות אם להישרף בחיבור שגוי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה גורם ללוחות אם להישרף בחיבור שגוי?

SnakeBite

Recommended Posts

אני בונה מארז חדש ושמתי לב שלאנשים קרה הרבה פעמים שניסו לחבר לבד ושרפו אותו.

הייתי רוצה לדעת למה זה קורה? והאם אפשר למנוע את זה?

לא שנתקלתי אבל אם נשרף תחליף.

בשביל זה יש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה מה הסיבה

אם לא עובד אז מחליפים, בד"כ בחדש אבל כבר נתקלתי במצב שנתנו לי פעם משומש של חברה אחרת אבל זהה בתכונות.

כמובן שאם יראו נזק פיזי ישאלו שאלות אבל כידוע רוב הנזקים והתקלות הם פנימיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, זה מאוד פשוט לבנות ספייסרים - כל חומר מבודד יעשה את העבודה.. אם אתה מתחיל איזה פרויקט אז בפורום אלקטרוניקה ומודינג אתה תוכל למצוא תשובות כמעט להכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אודה לכם אם תגידו לי מה זה ספייסרים? זה פשוט משהו שמבודד בין הלוח לבין המארז כמו חתיכת גומי גדולה עם חורים לברגים כי פשוט לא ראיתי באף מארז כזה...

ולכל מי שאמר תחליף לוח לא נשרף לי אני פשוט מנסה לבנות את המארז המושלם אז פשוט לקחתי כל מיני שברים שמפריעים לי במארזים והייתי רוצה לשפר ומשפר אותם.וזה אחד מהבעיות שחברים שלי אמרו לי אז רציתי לדעת אם אפשר למנוע את זה ע"י המארז עצמו.

עריכה:

מצאתי מה זה ספייסרים תודה!

image010.gif

אבל זה לא ממש מבודד לגמרי הספייסרים עצמם עדיין מוליכים רק פחות מהמארז עצמו - בדרך כלל עשויים עם ציפוי פליז או אבץ לפי מה שהבנתי אבל לפי הטבלה של המוליכות החשמלית עדיף ברזל הוא מוליך פחות מפליז ואבץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא שהלוח "נלחץ" אל הפלטת ברזל של המארז ההלחמות שאתה רואה בצידו השני של הלוח יכולות לקצר ולשרוף את הלוח...

מה שהבאת בתמונה אמור להתחבר אל החורים של הלוח שהם לא אמורים להיות מבודדים ולפעמים אפילו אמורים להיות מחוברים ע"י הלוח אחד לשני..

הכוונה ספייסרים זה משהו שלא מוליך חשמל שימנע מהלוח לגעת בברזל במקומות שאסור שיהיה מגע חשמלי בהם..

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחבר את מה שליאור אמר קודם שהחורים של הלוח אם הם כבר מבודד ולמה שאתה אמרת שזה אמור להרחיק את ההלחמות וכל מה שלמטה מהפנל עצמו שזה בעצם הספייסרים שהבאתי בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Shadow נראה לי שאתה אומר מה שהוא אמר..

פות הת'רד, כן הבנת נכון......

יש חורים שאמורים להתחבר למארז , והם קבועים ע"פ המידה של הלוח (ATX, BTX וכו.).

ספייסרים אמורים להשאיר את הרווח במקומות האחרים שלא אמורים לגעת, והם אמורים להיות מבודדים.

זהו, נראה לי שאין יותר מה להגיד על ספייסרים בשום דרך :smile1:

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...