אפשר לעשות OC ל 1950XT ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לעשות OC ל 1950XT ?

navk2

Recommended Posts

צ'לום לכם, אני מתכוון בקרוב לקנות 1950XT מהחברה .

אף פעם לא עשיתי אובר ואני רוצה לנסות פעם אחת אז מכיוון שלמעבד שלי אני לא יכול בגלל הלוח אם וזיכרון אז אני רוצה לעשות OC

לכ.מ, האם אפשר לעשות לו OC שאני ארגיש בהבדלי ביצועים ? והאם הוא לא יהיה חם מידי ?

ד"א הספק יספיק, ליברטי 400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק בהחלט ייספיק, OC אתה לא תרגיש בהבדל ניכר, אני עשיתי OC לכרטיס מסך שלי, העליתי את מהירות הזיכרון ל-1700Mhz ואת מהירות הליבה 650Mhz וב-COH עשיתי באנצ'מארק והיה שיפור של מקסימום 3FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי במחשב זה תלוי בכרטיס..

דווקא לX1950XT יש פוטנציאל נחמד.. הבעיה היא שהכרטיס הזה חם, ושאני אומר חם זה אומר 80 מעלות במנוחה ו95-100 במאמץ(וזה נחשב נורמאלי...)

אז אל תצפה להרבה ממנו בלי קירור מים\גז :PP

חוץ מזה שאוברקלוק לכרטיס מאוד מאוד מורגש.. רק תלוי איזה כרטיס יש לך.. אצלי יש הבדל של שמיים וארץ בין בלי לבין אם.. יש תוספת של 30% ביצועים~...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי במחשב זה תלוי בכרטיס..

כתבתי משחק לא מחשב. :silly:

חוץ מזה שאוברקלוק לכרטיס מאוד מאוד מורגש.. רק תלוי איזה כרטיס יש לך.. אצלי יש הבדל של שמיים וארץ בין בלי לבין אם.. יש תוספת של 30% ביצועים~...

ובחלק מהמשחקים יש שיפור של אחוזים בודדים אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המון אבל זה נורמאלי לכרטיס הזה..

ולאימורטאליטי.. אל תדבר לפני שאתה מבין על כל מה שאתה מדבר.. הכרטיס שלי בלי עובד על 450 לליבה ו1320 לזיכרונות.. אחרי - 660 לליבה ו1700 לזיכרונות.. ב3dmark06 בסטוק אני מקבל 4700~... עם אני מקבל 6700~..

אבל השיפור במשחקים בתאכלס הוא בסביבות ה30אחוז.. וכן - בדקתי(בכל המשחקים.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין שיפור.

גם לי יש. 9200 ב3DMARK06 בסטוק ו11000 באובר.

וגם ברוב המשחקים יש שיפור עצום, אבל לא בכולם.

אבל השיפור במשחקים בתאכלס הוא בסביבות ה30אחוז.. וכן - בדקתי(בכל המשחקים.)

זה תלוי בכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, לקנות את הAC או את הT2 לא יעזור לו ממש.. הקירור המקורי של הX1950XT הוא מעולה.. אולי יעזור לו למרוח משחה טובה אבל חוץ מזה לא נראה לי שאפשר לעשות הרבה.. הכרטיס הזה פשוט חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...